This Week in GWENT 24.01.2020

+

Lexor

Forum veteran
Chyba najważniejsza "przemycona" w tym filmie informacja - nie będzie już pełnych zwrotów surowców za proces niszczenia kart, które w kolejnych aktualizacjach zostaną kompletnie zmienione. Weteranów to raczej zbytnio nie ruszy, ale początkujący gracze trochę "dostaną po kieszeni".
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@Lexor Po jakiego grzyba oni to zmieniają? Wiem, że hajs się musi zgadzać no ale bez jaj..
Nie wiem, to nie jest pytanie do mnie, ale ja osobiście myślę, że "pasek im się zaciska" i eliminują wszystkie "zbędne" rzeczy i "dziury". Z końcową oceną bym jednak się wstrzymał, może będą... hmm... chciałem tu użyć "kolokwialnego zwrotu", ale lepiej napiszę: może coś nam więcej powiedzą (jako uzasadnienie) przy okazji aktualizacji.

Na pewno przy "końcowej ocenie" należy brać pod uwagę "ostatnie rzeczy" typu wprowadzenie nagród za zalogowanie się do gry czy też nieco zwiększona ilość punktów nagród uzyskiwanych z ostatnich pojedynków frakcyjnych, ale, moim zdaniem, mimo wszystko coś tu jest "nie tak", co powoduje, że nie mam optymistycznych myśli.

Szkoda, że komunikacja leży i istotne dla graczy i ich własnej gospodarki zarządzania surowcami rzeczy są przemycane bez (od razu) odpowiednich uzasadnień.
 
Top Bottom