Live stream 09.03.2020

+
Nie no zaraz mnie coś strzeli!!!

Czemu nie działa wykonywanie akcji od lewej do prawej, od góry do dołu?! Właśnie przez to przegrałem grę, bo Villentretermeth, będąc po lewej stronie silnika, uruchomil się po silniku! Gdzie jest ta zmiana napisana niby i czemu to zostało zmienione. Tak samo teraz witalność uruchamia się nie na końcu rundy tylko w czasie innych wzmocnień czy jak?

Do tego nie zalicza w Daily Questach zagrań neutralnych kart (na 30 zagranych neutralnych kart zaliczyło 4)...
Bug na bugu, ale lepiej rozwalać to co było dobrze zrobione...
 
Do tego nie zalicza w Daily Questach zagrań neutralnych kart (na 30 zagranych neutralnych kart zaliczyło 4)...
Bug na bugu, ale lepiej rozwalać to co było dobrze zrobione...
To ostatnie to chyba ma związek z tym co istniało "od dawna": karty z ostatniego dodatku nie zliczają się do tego typu zadań.
 
Nie dobrze jak zaburzyła się kolejność :/.
Nie no zaraz mnie coś strzeli!!!

Czemu nie działa wykonywanie akcji od lewej do prawej, od góry do dołu?! Właśnie przez to przegrałem grę, bo Villentretermeth, będąc po lewej stronie silnika, uruchomil się po silniku! Gdzie jest ta zmiana napisana niby i czemu to zostało zmienione. Tak samo teraz witalność uruchamia się nie na końcu rundy tylko w czasie innych wzmocnień czy jak?

Do tego nie zalicza w Daily Questach zagrań neutralnych kart (na 30 zagranych neutralnych kart zaliczyło 4)...
Bug na bugu, ale lepiej rozwalać to co było dobrze zrobione...
Villentretermeth załącza się na końcu tury po wszystkich silnikach. On ma licznik, nie silnik.
 
Jeśli nie to dlaczego różni się od tej którą zdobyłem rok temu? W każdym sezonie robiłem wszystkie drzewka a teraz ta nowa ma dłuższy ten materiał z prawej strony :)
 
Z każdego starszego sezonu były zawsze cztery ramki. Ta "krótsza" jest "trzecią".
Masz cztery? Sprawdź sobie tutaj: http://www.mlakuss.eu/trendygwentleman/

Tam nie ma wszystkich ramek, tych z open lub closed bety sezonowych. Poza tym, niektóre są pozmieniane i np. mam dwie wersje nieco zmienionych ramek.
Poza tym, powinni to w końcu zrobić w grze, tak jak kiedyś było, żeby człowiek wiedział, czego nie ma i za co to można było dostać.
 
Top Bottom