[SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

+
Witam. Mam problem. z 5 kluczowych decyzji w spawie Ciri wg. poradnika wybrałem 5 pozytywne a mimo to Ciri zginęła. Jakiś błąd gry czy co? Gram na steamie.

1. rzucałem sie śnieżkami z Ciri
2. nie pojechałem do casarza
3. sama poła do loży
4. zniszczone laboratorium
5. byłem na cmentarzu
Przeszedłeś epilog do końca?
 
Jest możliwość zaczęcia gry od nowa nie usuwając poprzedniej gry?
To znaczy?
Nadpisuje się tylko część autozapisów, jak sobie zapiszesz grę ręcznie to nic ci się z tym sejwem nie stanie przy rozpoczęciu nowej gry.
 
Czyli jak odpale nową grę to zapisku z poprzedniego świata będą?
Nie.
Możesz przejść całą grę i rozpocząć tryb Nowa Gra +, zachowujesz wtedy poziom postaci i prawie cały zdobyty ekwipunek, a poziom przeciwników skaluje się automatycznie do twojego.
Jeżeli chcesz rozpocząć całkowicie świeżą rozgrywkę bez wcześniejszego ukończenia fabuły, to zaczynasz od zera.
 
Czyli jak odpale nową grę to zapisku z poprzedniego świata będą?

Jeżeli masz na myśli to, że masz obecnie szereg zapisów ze starej rozgrywki i chcesz kliknąć "Nowa gra", to jak najbardziej te zapisy zostaną. Po prostu zapisując grę stwórz nowy zapis.
 
Przed rozpoczęciem nowej gry zrób sobie ręczny zapis (nie bazuj na autosave ani na quicksave). Ten zapis nie będzie nadpisany. Poza tym możesz sobie zrobić kopię zapasową foldera z sejwami i wtedy nie stracisz żadnego zapisu.
Folder z sejwami w Windoows 10 masz tu:
[twój_dysk_z dokumentami]:\Użytkownicy\[twoja_nazwa_użytkownika]\Documents\The Witcher 3\gamesaves
 
Top Bottom