Towarzysze broni

+
Nie mogę zrobić owego zadanie ponieważ nie mam ukończonego questa pt. "Władca Undvik" gdyż nie mogę odnaleźć w nim Hjalmara. Czy istnieje sposób na ominięcie tego? Bo nie mogę posunąć fabuły do przodu.
 
Nie mogę zrobić owego zadanie ponieważ nie mam ukończonego questa pt. "Władca Undvik" gdyż nie mogę odnaleźć w nim Hjalmara. Czy istnieje sposób na ominięcie tego? Bo nie mogę posunąć fabuły do przodu.
Co to znaczy, że nie możesz znaleźć Hjalmara? Nie skończyłeś questa?
W Królewskim Gambicie kogo wybrałeś?
 
Tak, nie ukończyłem zadania, ponieważ nie mogłem znaleźć Hjalmara
Ale nie mogłeś go znaleźć z powodu jakiegoś błędu, czy po prostu na etapie trwania zadania odpuściłeś i go nie znalazłeś?
 
Ale nie mogłeś go znaleźć z powodu jakiegoś błędu, czy po prostu na etapie trwania zadania odpuściłeś i go nie znalazłeś?
Nie ukończyłem zadania ponieważ nie mogłem go znaleźć, nie było go tam gdzie miał być.
 
Nie ukończyłem zadania ponieważ nie mogłem go znaleźć, nie było go tam gdzie miał być.
A podążałeś za śladami, czy szukałeś go w chacie? U niektórych ślady się nie podświetlają na czerwono, z miejsca gdzie wskazuje ci quest marker musisz pójść dalej, za tropem.
 

Msudr

Forum veteran
Hjalmar musi być w wiosce, nawet jak „robisz” to zadanie nie dostając go od Cracha czyli nie idziesz na stypę tylko zwiedzasz Undvik musi tam być. Wiem bo kiedyś tak zrobiłem i był tam zanim poszedłem na pogrzeb Brana. A jeżeli u Ciebie nie ma to musi być błąd i jak nie pomoże weryfikacja to zainstaluj ponownie grę.
 
Top Bottom