Dostępna jest aktualizacja 5.2.9!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 5.2.9 jest już dostępna do pobrania na PC i iOS! Wprowadza ona poprawki błędów oraz polepsza stabilność gry.

Pełna lista zmian:

Nowości
  • Ogólne poprawki w działaniu i stabilności różnych elementów gry
  • Ustawienia niskiej/średniej jakości spowodują teraz wyłączenie animacji premium na ekranie wyboru ulubionej karty.
  • Na ekranie powitalnym na urządzeniach mobilnych domyślnie będą teraz rozwijane opisy tych codziennych zadań, w których udało ci się zanotować największe postępy.
  • Arena będzie od teraz dostępna od 10. poziomu
  • Ulepszenia systemu nagród za codzienne logowanie
Poprawki
  • Zmiana w module tworzenia talii: stuknięcie ikony sklepu nie powoduje już utraty postępów w budowie talii.
  • Panel społeczności jest teraz ukryty podczas tworzenia talii.
  • Usunięto błąd powodujący nieprawidłowe skalowanie tekstu na pasku postępów kontraktu.
  • Usunięto błąd, na skutek którego nazwa „Kram Sklepa” była czasami po przejściu do sklepu wyświetlana dwukrotnie.
 
To są już ostateczne poprawki przed androidem, czy możemy spodziewać się jeszcze jakiś zmian?
 
Nie wspomnieliście o rozjaśnieniu planszy Aedirn "Po bitwie". Nie podoba mi się teraz, nie taką nabyłem. Proszę o zwrot pyłu.
 

Lexor

Forum veteran
Czy poprawiono też jakieś błędy w samej rozgrywce (np. ten związany ze zdejmowaniem tarczy pancerza z Ygherna) czy też to co jest znacznie ważniejsze od estetyki będzie musiało sobie poczekać?

O co chodzi z tą "wybuchającą" ikoną poziomu doświadczenia? Widać to na ekranie powitalnym oraz w profilu gracza.
 
Last edited:
zmiany jakie wprowadziliście do interfejsu tworzenia kart utrudniają poruszanie się po nim. u góry zostawiliście sporo niewykorzystanego miejsca. czy nie wydaje się wam logiczne, żeby przywrócić filtry na ich miejsce stare miejsce - u góry, a wyszukiwarkę dać tam, gdzie teraz są filtry?

albo po prostu przywróćcie to, co było dotychczas, było o wiele lepiej i poręczniej
 
Last edited:
O co chodzi z tą "wybuchającą" ikoną poziomu doświadczenia? Widać to na ekranie powitalnym oraz w profilu gracza.


A o co chodzi w śpiewie ptaka?

Testują jakieś smaczki, lepsze to niż nic.


Co do błędów, to obstawiam że nie. Ciekawe czy jutro nadejdą wreszcie rewersy z roadmapy.
 
Czy poprawiono też jakieś błędy w samej rozgrywce (np. ten związany ze zdejmowaniem tarczy z Ygherna) czy też to co jest znacznie ważniejsze od estetyki będzie musiało sobie poczekać?

Dziś właśnie zdjąłem pancerz z Ygherna przy pomocy Iris: Upiór na Arenie i Yghern pozostał na planszy bez pancerza :D na szczęście i tak miałem przegraną partię, więc te punkty nie wypaczyły wyniku, ale wygląda na to, że błąd pozostał...
 

Lexor

Forum veteran
Dziś właśnie zdjąłem pancerz z Ygherna przy pomocy Iris: Upiór na Arenie i Yghern pozostał na planszy bez pancerza :D na szczęście i tak miałem przegraną partię, więc te punkty nie wypaczyły wyniku, ale wygląda na to, że błąd pozostał...
OK, wielkie dzięki za potwierdzenie.

Z dodatkowych rzeczy: ilości pyłu do zdobycia w drzewkach zostały znowu zmienione (tym razem powiększone).


Wróciły prawie do swoich pierwotnych wartości: 1RP = 30MP, 2RP = 60MP, 3RP = 90MP.

Prawie, bo wcześniej za 3RP dostawało się 120MP.

Uwaga: niektóre miejsca dają teraz za małą ilość pyłu (np. dwa zadania w najnowszym drzewku sezonowym za 3RP wciąż dają tylko 30 MP) - ma to jutro zostać naprawione.
 
Dziś właśnie zdjąłem pancerz z Ygherna przy pomocy Iris: Upiór na Arenie i Yghern pozostał na planszy bez pancerza :D na szczęście i tak miałem przegraną partię, więc te punkty nie wypaczyły wyniku, ale wygląda na to, że błąd pozostał...
Serio dziwne, że tego nie ogarnęli do tej pory bo na dobrą sprawę karty takie jak Saper czy Iris jeśli już wkładać do talii to głownie na tego Ygherna (Skolopendromorfa). A po premierze Żelaznej Woli to wszystko działało.
 
Uwaga: niektóre miejsca dają teraz za małą ilość pyłu (np. dwa zadania w najnowszym drzewku sezonowym za 3RP wciąż dają tylko 30 MP) - ma to jutro zostać naprawione.
Te dwa zadania zostały właśnie poprawione - obecnie dostaniemy 90 MP za ich wykonanie.
 
Wróciłem do Gwinta po jakimś czasie, jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak teraz działają skrawki kart? Szukałem opcji aby usunąć nadmiarowe karty, ale takowej nie znalazłem, doczytałem gdzieś, że teraz nadmiarowe karty są automatycznie przerabiane na skrawki kart, ale nie odnotowałem tego, dalej mam po 5x egzemplarzy, a opcji do usunięcia nadmiarowych znaleźć nie mogę.
 
Automatyczne mielenie zostało na razie wyłączone po skargach graczy i ma wrócić w jakiejś formie w kolejnym patchu.
 
Top Bottom