Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Mam pytanie, w związku z wprowadzeniem nowego systemu progresji zniknęły codzienne korony. Co z zadaniami takimi jak w drzewku sezonowym elfów, gdzie występuję pucharek z zadaniem do zaliczenia o a treści: "Ukończ Codzienną Koronę 4 razy." Nie wiem czy warto inwestować punkty nagród w dotarcie do tego węzła, jeśli okaże się, że jest on zbugowany na ten moment.
W/g tego co znalazłem na reddicie: aby zrobić to zadanie w drzewku trzeba 4x zdobyć poziom w podróży (4x 24 korony).
 
Takie pytanie mam. Czy zadania cotygodniowe to można wykonywać tylko w grze rankingowej?? Czy też w sezonowych rozgrywkach??
Mam zadanie "Pośpiech sugerowany" - zagrać 15 kart z zapałem. Rozegrałem grę sezonową i nie zaliczyło mi ani jednej karty - a stworzyłem specjalnie talię z jak największą ilością kart które mają "zapał"

pozdro.
 
Może mi ktoś powiedzieć jak działa zadanie w drzewku Eliren- ukończ dzienne zadania 5? Wykonałem przed chwilą dwa zadania, jedno z wygraniem 3 gier i jedno z 60 kartami naturalnymi i licznik nadal stoi na 0... chodzi o jakieś inne zadania?
 
Takie pytanie mam. Czy zadania cotygodniowe to można wykonywać tylko w grze rankingowej?? Czy też w sezonowych rozgrywkach??
Mam zadanie "Pośpiech sugerowany" - zagrać 15 kart z zapałem. Rozegrałem grę sezonową i nie zaliczyło mi ani jednej karty - a stworzyłem specjalnie talię z jak największą ilością kart które mają "zapał"
Zadania z podróży możesz wykonywać w każdym trybie gry poza treningowym. Kwestia jest taka, że musisz zaliczać je w kolejności (np. gra nie zalicza trzeciego w danym tygodniu zadania Jaskra jesli nie masz zrobionych wciąż dwóch poprzednich).

Może mi ktoś powiedzieć jak działa zadanie w drzewku Eliren- ukończ dzienne zadania 5? Wykonałem przed chwilą dwa zadania, jedno z wygraniem 3 gier i jedno z 60 kartami naturalnymi i licznik nadal stoi na 0... chodzi o jakieś inne zadania?
Z tego co pamiętam, te drzewka zawsze miały problemy z zaliczaniem zadań, za które otrzymywało się punkty nagród (czyli Twoje "zagraj 60 kart neutralnych"). Nie wiem dlaczego nie zadziałało "wygraj 3 gry". Tak czy siak - to właśnie o te zadania chodzi.
 
Tak się robi misje :D


farming.jpg
 
Farmie korony, jednak za dużo dla mnie czasu zajmuje granie.
Napisałeś, że "tak robisz misje", więc do tego się odniosłem.

Co do koron to nie widzę potrzeby ich "farmienia". Gram cały czas tyle, na ile sprawia mi to przyjemność - póki co gra nie ma dla mnie widocznych na horyzoncie dobrych perspektyw, więc nie widzę sensu zmuszać się do niej na siłę i dodatkowo robić coś na co nie mam ochoty (czytaj: farmić). Gdyby gra miała osobny, dobry tryb single player to może wtedy martwiłbym się że "coś stracę" - jednak w grach typowo multi zamknięcie serwerów powoduje jej automatyczny koniec więc traci się wszystko, łącznie z przeznaczonym na to czasem, który jednak sobie cenię.
 
Napisałeś, że "tak robisz misje", więc do tego się odniosłem.

Misje robię w drugiej grze =].
Zależy mi na rewersie z 96 lev i będę wbijał, ale niestety nie jestem Hardorowym graczem w Gwinta. Idę swoim tempem mam rodzinę inne obowiązki i inne gry, seriale, filmy. Niektórzy już mają po 60 poziom albo i całe podróże już zrobili.

Gdyby gra miała osobny, dobry tryb single player to może wtedy martwiłbym się że "coś stracę" - jednak w grach typowo multi zamknięcie serwerów powoduje jej automatyczny koniec więc traci się wszystko, łącznie z przeznaczonym na to czasem, który jednak sobie cenię.

Dlatego cenie sobie czas i już nie złapie się na taką pułapkę czasową, ostatnio musiałem 3 godziny grać, to jak pół etatu.
Myślałem że czasowo będzie bardziej przystępna podróż dla normalnych ludzi. Niestety tak nie jest. Dobrze, że obecnie takie czasy są, to jakoś zacisnę zęby, ale już gram automatycznie, bez zastanowienia się nad ruchem, aby zdobyć koronkę, to jest już farmienie.


Mówię cały czas o podróży, tak bym problemu nie widział grałbym sobie swoim tempem jak zawsze.

póki co gra nie ma dla mnie widocznych na horyzoncie dobrych perspektyw

Ma bardzo dobre, ale jak będą takie cały czas nierówność, że jedna frakcja otwiera scenariusz jednym ruchem, a następnie zbija jednostki przeciwnika jak w szachach co ruch albo 3 razy używa umiejętności dowódcy, to słabo będzie z tym balansem ciągle.

Zresztą w Runeterra też są diabełki jak zapętlanie umiejętności, na które nic nie poradzisz i czekasz do przegranej tylko o obserwujesz animacje, mają ten sam problem co HS, ale to beta, więc farmie sobie tam karty w misjach =]



Moje tempo:

56 dni = 33 poziomy
28 dni = 66 poziomy
0 dni = 99 poziomy
 
Last edited:
Postępy w ramach Podróży są już zaliczane na Arenie!

Efekty wizualne zostaną dodane w najbliższej aktualizacji.
 
Poprawiłeś mi humor z rana dziękuję :) 😊. Uznał bym to za prawdę gdyby nie to,że na pierwszym obrazku widać dwie tajemnicze karty są odwrócone reszta już nie.
 
Też dzisiaj zauważyłem podobny błąd. Tylko już wiem co to za karta bo za pierwszym razem się pokazała. Teraz jednak jest tylko "?"
 
Szybkie pytanko - jakimi kartami wzmocnić jednostki przeciwnika? Wyskoczyło wyzwanie w Podróży i się zaciąłem. Pozdrawiam ;)
 
Szybkie pytanko - jakimi kartami wzmocnić jednostki przeciwnika? Wyskoczyło wyzwanie w Podróży i się zaciąłem. Pozdrawiam ;)
Zrobiłem to w 1 rozgrywce.. Wystarczy Yennefer + rycerze z NG. Zrób sobie prostą talię na żołnierzy, żeby mieć spam i ewentualnie Yrden do resetu przeciwnika.
 
Czy komuś też zniknęły rozdziały opowiadania o Jaskrze i Geralcie? Od aktualizacji widzę tylko pierwsze dwa.
 
Top Bottom