Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Witajcie :) przepraszam jeśli to pytanie już padło ale forum jest dość rozległe , tak czy inaczej chciałam zapytać jak zaliczyć kontrakty "nietypowa przyjażń" i "kompan doskonały" . Z góry dzięki za odpowiedź :) .
Post automatically merged:

No tak , niewiem też jak wstawić posta na forum XD ale może ktoś to przeczyta :) .
Aby ukończyć obydwa kontrakty musisz wykonywać cotygodniowe zadania w trybie podróży- rozszerzonym i standardowym, nowe zadania pojawiają się w każdy czwartek, obecnie jesteśmy w 5 tygodniu zmagań. Do końca zabawy pozostało 54 dni. Patrząc w kalendarz ostatni pakiet zadań powinien pojawić się 18 czerwca.
 
Czołem Panowie i Panie z CDRed.
Ja z pytankiem jednym, mianowicie : jak działa mechanika doboru przeciwnika w potyczce i grze rankingowej?
Czy np. gracz poziomu 11ego może trafić na gracza 35 lvl?
Pytam bo o ile do 10ego poziomu było wszystko zbalansowane, to po odblokowaniu rankingówek mniej więcej przedstawia się to tak:
ok 25 bitew, w tym 2-3 na swoim poziomie a reszta vs. 18-19lvl gdzie już nie ma radości z gry.
I nie chodzi tu o skill gracza , bo wiadomo iż można wciąż trafiać na mistrzów. Chodzi o przewagę w kartach, bo gracz +7 poziomów wydaje się jakby karty kupował na aliexpress, gdzie chińskie ręce dorysowały mu dodatkowe funkcje. W efekcie po trzech jego wyłożonych kartach , 5 innych mu dojdzie, błyskawice strzelają, ekran miga , ja epilepsji dostaję a po wszystkim już przegrywam 2:0.
Czy po prostu jest tak mało graczy na podobnym poziomie i dlatego taki dobór?
Pozdrawiam i dziękuję za wspaniałą robotę w którą się angażujecie.

rozbawiłeś mnie z drobną też nie rozumiem tego, że jakiś mistrz walczy z pierwszo levelowym graczem jaka w tym frajda ??
a co reszty jako epileptyk miganie ekranu bez sensu też uważam za lekko zabawne.

pozdrawiam
Sylwek
 
rozbawiłeś mnie z drobną też nie rozumiem tego, że jakiś mistrz walczy z pierwszo levelowym graczem jaka w tym frajda ??
a co reszty jako epileptyk miganie ekranu bez sensu też uważam za lekko zabawne.

pozdrawiam
Sylwek

REDzi pisali parę tygodni temu że działają w kwesti matchmakingu, od przyszłego sezonu powinno być z tym lepiej (zarówno w grach rankingowych jak i sezonowych - możliwe że zwykłe potyczki nie będą tymi usprawnieniami objęte).
Co do migania ekranu przy niektórych zagraniach - może przy zmniejszeniu korekcji gamma będzie mniej odczuwalne.
 
Powiem wam, że bardzo wygodnie gra na padzie przed kompem z odchylanym oparciem =] Po machaniu myszką całe dnie pad jednak daje ulgę i relaksik przy gwincie :D. Przesuwanie pola bitwy jest teraz wygodniejsze w czasie np. ruchu przeciwnika :p

EDIT: Jednak kamerka powinna pozostać w pozycji jakiej się ustawi na padzie czy myszce, automatyczne centrowanie psuje tę wolność stołu. Opcja w menu umożliwiająca wybór automatycznego powrotu kamerki =]
 
Last edited:
Dlaczego cichaczem bez żadnych zapowiedzi ani powiadomień zmieniono nagrody za niektóre kontrakty?
Był to chyba bug wizualny bo już jest jak dawniej. Albo szybki powrót do starego :D.
 
Last edited:
Powiem wam, że bardzo wygodnie gra na padzie przed kompem z odchylanym oparciem =] Po machaniu myszką całe dnie pad jednak daje ulgę i relaksik przy gwincie
Potwierdzam. Byłem niegdys wyznawcą religii PC-MasterRace, ale do czasu, aż nabyłem XBOX One S i teraz pykam sobie w gierki przed 65" TV w fotelu typu uszatek. No lordzisko normalnie, kurde... :p
 
Skoro planowana jest rewizja artu S. Juniora, czy można przy okazji odświeżyć wizerunek Calanthe? Królowa zmarła w kwiecie wieku, po czterdziestce; co prawda przy tuszy, ale wciąż opisywana jako urodziwa. Calanthe w Gwincie jest zaś starsza nawet od owej z serialu Brodzkiego i Szczerbica, co jest absurdalne, bo królowa tak zaawansowanego wieku po prostu nie dożyła.
Co prawda nie od Redów ale wyszło w końcu coś takiego.

 
@ArcyGnida: Żal mi osób, które dalej myślą, że CDPR jest aktywny na forum i że coś im odpisze / pomoże. Trzeba to było napisać w normalnym temacie, a nie w tym martwym, którego pewnie nikt z CDPR nie czyta i gdzie nie może rozwinąć się dyskusja.

PS. Ja przeczytałem pierwsze i ostatnie zdanie - nie zaliczam się więc do "chylenia czoła", a zareagowałem, bo "dużo" napisałeś.
 
Last edited:
@ArcyGnida: Żal mi osób, które dalej myślą, że CDPR jest aktywny na forum i że coś im odpisze / pomoże. Trzeba to było napisać w normalnym temacie, a nie w tym martwym, którego pewnie nikt z CDPR nie czyta i gdzie nie może rozwinąć się dyskusja.

PS. Ja przeczytałem pierwsze i ostatnie zdanie - nie zaliczam się więc do "chylenia czoła", a zareagowałem, bo "dużo" napisałeś.
Założę ''Normalny Temat jak mówisz... może jeszcze :shrug: będzie ''chylenie czoła'':giggle:
 
Hej,

Co myslicie o wild modzie w gwincie gdzie beda mozliwe do zlozenia i zagrania wszystkie stare dobre decki ktore dostaly nerfa jak :

- foltest pride
- vincent
- sihil
- ...

?
Wolałbym mod .openbety =]
Post automatically merged:

Nie wiem po co przenosicie tutaj postyjao tamten dział.jest martwy. O Marca ostatnia odpowiedź w temacie pytań do twórców, a mój post juz po chwili przeniesiony i to w niedzielę do dyskusji =]
 
Last edited:
Prosiłbym o podpowiedź.

Wydawało mi się że podczas ekranu ładowania Gwinta widziałem napis mówiący ze po wbiciu 30 poziomu doświadczenia z beczek będę dostawał przynajmniej dwie rzadkie karty.

Dobrze widziałem czy mi sie przewidziało?
Po przekroczeniu 60. Poczytaj o poziomach prestiżu w moim FAQ - link w stopce.
 
Wydawało mi się że podczas ekranu ładowania Gwinta widziałem napis mówiący ze po wbiciu 30 poziomu doświadczenia z beczek będę dostawał przynajmniej dwie rzadkie karty.
Gdy wbijesz 60 poziom po raz pierwszy to będziesz miał gwarantowaną rzadką kartę pośród pierwszych czterech, więc wtedy masz co najmniej 2 rzadkie karty na beczkę.
 
Prosiłbym o podpowiedź.

Wydawało mi się że podczas ekranu ładowania Gwinta widziałem napis mówiący ze po wbiciu 30 poziomu doświadczenia z beczek będę dostawał przynajmniej dwie rzadkie karty.

Dobrze widziałem czy mi sie przewidziało?
W beczkach masz pewne 2 karty rzadkie po osiągnięciu 1 prestiżu czyli gdy po raz pierwszy przekroczysz 60 poziom
ps ten temat jest nieco martwy
 
Nie mamy wpływu na to czy i kiedy twórcy odpowiadają na pytania, ale to nie znaczy, że należy naginać założenia tematu. Kiedy ktoś z ekipy znajdzie czas żeby zebrać pytania i przygotować odpowiedzi to znacznie łatwiej będzie to zrobić jeśli w temacie będą tylko pytania.

Bardzo chwali się że społeczność sobie pomaga i użytkownicy odpowiadają, ale do tego właśnie służy ten wątek i tego się trzymajmy.
 
Kiedy ktoś z ekipy znajdzie czas żeby zebrać pytania i przygotować odpowiedzi to znacznie łatwiej będzie to zrobić jeśli w temacie będą tylko pytania.
Tylko wtedy staje pod znakiem zapytania sens odpowiadania na pytania, na które odpowiedzi już dawno padły. ;)
No bo jak rozumiem z Twojej wypowiedzi, taki "twórca" nawet nie będzie zaglądał do "dyskusji o temacie".
 
Top Bottom