Witam... i prosze o pomoc.

+
Chciałbym Was prosić o pomoc w budowie Tali Harmonia jestem świeży i wcześniej grałem KP ale stwierdziłem, że czas najwyższy uderzyć w inna Ekipę. Proszę o rady i pomoc oraz spostrzeżenia i w jakie karty muszę uderzać aby miało to ręce i nogi.
Z góry dziękuję i jak będę mógł też pomogę:)
Z Fartem
 
Polecam. Myślę że się przyda, bo są wszystkie frakcje, i mam nadzieję że jest aktualne bo nie sprawdzałem.
 

Lexor

Forum veteran
Proszę o rady i pomoc oraz spostrzeżenia i w jakie karty muszę uderzać aby miało to ręce i nogi.
W karty z tagiem harmonia? Coś więcej trudno napisać, skoro nawet nie podałeś co sobie obecnie złożyłeś.

Pamiętaj, że nie ma jednego sposobu na utworzenie jakiejś talii, dużo też zależy od tego kto i jak nią gra.
 
W karty z tagiem harmonia? Coś więcej trudno napisać, skoro nawet nie podałeś co sobie obecnie złożyłeś.

Pamiętaj, że nie ma jednego sposobu na utworzenie jakiejś talii, dużo też zależy od tego kto i jak nią gra.
Ciężko mi stwierdzić dokładnie co miałem na myśli bo możliwe ,że fachowo nie potrafię tego nazwać a też nie chce się ośmieszyć Czytam i oglądam na Youtube potyczki i bardzo mi się podoba frakcja Scoiatael i szukam dobrej możliwej Talii słyszałem o tematyce Harmonia że daje radę ale też może być każda inna wiadomo masz rację każdy gra inaczej i ma inne przemyślenia dlatego założyłem temat bo chciałbym je znać tym bardziej ,że zaciekawiła mnie ta Frakcja
 
Jeśli chcesz zacząć grę Scoia'Tael to tutaj jest bardzo duże zróżnicowanie i musiałbyś mieć odblokowanych sporo kart złotych. Np, zeby grać Zew Harmonii musisz mieć w talii elfa, krasnoluda, smoka, człowieka, pułapkę, taktykę, alchemię, bestię, gnoma żeby to w ogóle miało sens. Da się tym grać, ale musisz bardzo dobrze poznać te karty.
 

Lexor

Forum veteran
Ciężko mi stwierdzić dokładnie co miałem na myśli bo możliwe ,że fachowo nie potrafię tego nazwać a też nie chce się ośmieszyć Czytam i oglądam na Youtube potyczki i bardzo mi się podoba frakcja Scoiatael i szukam dobrej możliwej Talii słyszałem o tematyce Harmonia że daje radę ale też może być każda inna wiadomo masz rację każdy gra inaczej i ma inne przemyślenia dlatego założyłem temat bo chciałbym je znać tym bardziej ,że zaciekawiła mnie ta Frakcja
W dalszym ciągu uważam, ze rozmowa na temat talii nie ma żadnego sensu, jeśli już samemu czegoś nie złożyłeś i nie podasz do jakich kart masz juz dostęp. Dopiero wtedy można bedzie coś doradzić, polepszyć "jak najmniejszym, dla Ciebie, kosztem". Takie "pytanie w ciemno" raczej do niczego nie prowadzi, bo jak mam Ci coś wytłumaczyć skoro jeszcze sam pewnie nie wiesz jak dany motyw frakcyjny działa?

Najpierw pograj sobie nawet talią startową tej frakcji, pooglądaj streamy np. SirPumpkna (który jest/był ambasadorem ST), złóż swoją talię - bez takich podstawowych rzeczy i ogrania dana frakcją to nawet jakbyś teraz dostał "najlepszą talię" to i tak będziesz miał trudności w wygrywaniu.
 
Jeżeli to nie problem to mogę dodać screen co posiadam do danej Talii + neutralne
W dalszym ciągu uważam, ze rozmowa na temat talii nie ma żadnego sensu, jeśli już samemu czegoś nie złożyłeś i nie podasz do jakich kart masz juz dostęp. Dopiero wtedy można bedzie coś doradzić, polepszyć "jak najmniejszym, dla Ciebie, kosztem". Takie "pytanie w ciemno" raczej do niczego nie prowadzi, bo jak mam Ci coś wytłumaczyć skoro jeszcze sam pewnie nie wiesz jak dany motyw frakcyjny działa?

Najpierw pograj sobie nawet talią startową tej frakcji, pooglądaj streamy np. SirPumpkna (który jest/był ambasadorem ST), złóż swoją talię - bez takich podstawowych rzeczy i ogrania dana frakcją to nawet jakbyś teraz dostał "najlepszą talię" to i tak będziesz miał trudności w wygrywaniu.
Rozumiem o to chodzi, że już trochę pogralem i coś też mam złożone i również dodam jak to wygląda:) wiadomo nikt nic nie ma na gotowo i też o to nie chodzi tym bardziej, że pewnie nie będę miał wszystkich kart ale już będę wiedział na czym się skupić:)
Post automatically merged:

Witam o poranku :) o to moje karty
 

Attachments

  • 20200507_095404.jpg
    20200507_095404.jpg
    1.4 MB · Views: 80
  • 20200507_095350.jpg
    20200507_095350.jpg
    1.5 MB · Views: 83
  • 20200507_095335.jpg
    20200507_095335.jpg
    1.5 MB · Views: 79
  • 20200507_095255.jpg
    20200507_095255.jpg
    1.5 MB · Views: 76
  • 20200507_095237.jpg
    20200507_095237.jpg
    1.5 MB · Views: 73
  • 20200507_095214.jpg
    20200507_095214.jpg
    1.5 MB · Views: 74
  • 20200507_095131.jpg
    20200507_095131.jpg
    1.5 MB · Views: 80
Last edited:
Top Bottom