Hotfix już dostępny!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Właśnie wypuściliśmy hotfix na PC, który naprawia błąd wskutek którego karty zagrywane z talii oraz dobierane m.in. przez Mattę Hu'uri, Stregobora czy Isbel z Hagge, były niewidzialne.

Pozostałe błędy zostaną naprawione w hotfixie dla wszystkich platform na początku przyszłego tygodnia.
 
I bardzo dobrze, szybka naprawa błędów naprawdę poważnych i psujących potężnie rozgrywkę. To się ceni, pomimo faktu iż nie powinno się takie coś nigdy wydarzyć. Oby tak dalej. Swoją drogą @Alicja. wiadomo może czy z powodu tego całego wysypu bugów i zakłóceń będzie można liczyć na jakąś formę przeprosin w postaci np. zniżki na pył, jakiegoś eventu, bonus do zdobywanego doświadczenia itp. ? Nie ukrywając, zniżka na pył po zmianie w wartościach pyłu, wkomponowała by się jako forma rekompensaty za zaistniałą sytuację, plus to pogorszenie jakości kart animowanych, o czym też społeczność Gwinta pisała niejednokrotnie wczoraj i dziś to tym bardziej powinny one być łatwiej dostępne, a obniżenie czasowo ceny pyłu meteorytowego zdecydowanie by to ułatwiło i przy okazji wsparło finansowo studio, przynajmniej moim zdaniem byłoby zadowalające takie rozwiązanie z obniżką czasową na zakup pyłu.
 
Zacznijmy od tego że ceny za pył to jest jakieś nieporozumienie. A w ramach rekompensaty to ja oczekuje że w końcu się CDPR ogarnie i przestanie buble wypuszczać.
 
Na Androidzie od wczoraj wyskakuje mi ciągle "Błąd. Nie udało się pobrać plików". Wszyscy tak mają?
 
Na Androidzie od wczoraj wyskakuje mi ciągle "Błąd. Nie udało się pobrać plików". Wszyscy tak mają?

Miałem ten błąd, po kliknięciu "ok", czy czegoś innego co w tym okienku co się pojawia, gra dalej ściągała przez chwilę pliki i normalnie się odpala. Na androidzie w ogóle nie ma aż tylu bugów, jak tu opisywane. Przynajmniej ja się z nimi nie spotkałem.
 
Na Androidzie od wczoraj wyskakuje mi ciągle "Błąd. Nie udało się pobrać plików". Wszyscy tak mają?

Screenshot_20200505-170328_Gwent.jpg


Jeśli masz na myśli ten błąd to nie jesteś jedyny. Oprócz mnie pare innych osób wstawiło takie same screeny na Twittera. Ale na pewno nie mają tak wszyscy. Powiadomiłem o tym support. Odpisali że aktualnie przyglądają się temu problemowi. No cóż trzeba czekać aż coś z tym zrobią.
 
Na Androidzie od wczoraj wyskakuje mi ciągle "Błąd. Nie udało się pobrać plików". Wszyscy tak mają?
Gram głównie na PC, ale dziś z godzinę temu wersja na Android zaktualizowała się bez problemu. Gra uruchamia się normalnie.
 
Ok, dzięki za info! U mnie nie chce pójść dalej. No nic trza poczekać aż naprawią.
 
Swoją drogą @Alicja. wiadomo może czy z powodu tego całego wysypu bugów i zakłóceń będzie można liczyć na jakąś formę przeprosin w postaci np. zniżki na pył, jakiegoś eventu, bonus do zdobywanego doświadczenia itp. ? Nie ukrywając, zniżka na pył po zmianie w wartościach pyłu, wkomponowała by się jako forma rekompensaty za zaistniałą sytuację, plus to pogorszenie jakości kart animowanych, o czym też społeczność Gwinta pisała niejednokrotnie wczoraj i dziś.
Wspominając sytuację z grudnia 2019 gdzie gracze z konsol zostali potraktowani jak powietrze, a nawet gorzej, sugeruję zapomnieć o tym, że redzi wprowadzą cokolwiek w ramach czegoś w stylu przeprosin/rekompensaty.
 
Fajnie że szybko poradzili, ale w takim razie po co wypuszczali we wtorek bubla jak mogli dać info że coś jeszcze poprawiają i się opóźni tydzień. Jak zwykle brak komunikacji. Ale spoko potem wypuszczą znowu jakiś list otwarty w którym będą zapewniać o słuchaniu fanów i polepszeniu komunikacji. Ech...
 
Fajnie że szybko poradzili, ale w takim razie po co wypuszczali we wtorek bubla jak mogli dać info że coś jeszcze poprawiają i się opóźni tydzień. Jak zwykle brak komunikacji. Ale spoko potem wypuszczą znowu jakiś list otwarty w którym będą zapewniać o słuchaniu fanów i polepszeniu komunikacji. Ech...
Powszechna praktyka w wielu firmach jest taka, że jak jest deadline to się wypuszcza co jest, a potem szybko poprawia. Opóźnienia raczej rzadko wchodzą w grę.
 
Niestety, u mnie dzisiaj dalej koszmarne bugi: w rozgrywce sezonowej karty przeciwnika nie otrzymywały krwawień po obrażeniach, za to nagle wyskoczyło mi 3 krwawienia na jednostce w ręce :-/ Po zagraniu tej karty krwawienie nie odbierało jej punktów siły, ale też nie dostawała witalności po wzmocnieniu. Pod koniec rozgrywki nagle krwawienie za obrażenia zaczęło działać. Poza tym dwa razy gra przestała reagować - minęła moja tura i straciłem kartę. To już nie karcianka, ale GwintoLotek. Do tego nieco śmieszne błędy jak np. rozmnożony Geralt w panelu tworzenia talii (obrazek poniżej - zrzut ekranu, nie zrobiłem tego w PS). Naprawienie błędów w przyszłym tygodniu oznacza, że można albo grać w takiego losowego bubla albo nie grać, ale dni sezonu lecą... Poza naprawieniem błędów powinno być jakieś zadośćuczynienie dla graczy - np. beczka albo punkt nagród czy coś podobnego za każdą rozgrywkę z bugami. Tylko, plz, nie dawajcie pyłu... ;)

Screenshot 2020-05-07 10.59.09 (Small).png
 
Ja osobiście na miejscu Redów wycofałbym się z tego patcha i wrócił na tydzień do poprzedniej wersji bo już pierwszego dnia na pewno wiedzieli, że nie ogarną tego w ciągu kilku dni. To co jest teraz można nazwać kompromitacją Gwinta i ludzi za niego odpowiedzialnych. Przykro mi to mówić bo (nadal) bardzo cenię tą firmę... jednak zaufanie mocno stopniało
 
Całą gra się posypała. W menu gdzie są nowości całe czarne pole miałem. Tarcza pojawia się gdzie chce. Jak.mozna tak malym patchem tyle popsuć. Mobilki raczej już nie zainstaluje za dużo problemów w przyszłości z nią.bedzie jak co patcha tak ma sytuacja wyglądać. Wolę stabilnijeszą konkurencję i wiem że program kiedy zechcę, że mi się nic nie popsuje, skasuję, wyczyści =]


Edit: w sumie odkąd odkryłem granie padem, to jest lepiej na PC =]
 
Last edited:
Jaki naprawiony? Przed chwilą zagrałem manewr okrążający(umiejętność dowódcy) i zagrałem visogote i chciałem dobrać obrońce, oczywiście go nie dobrałem i visogota zniszczony i mecz przegrany dzięki...
 
Top Bottom