Pojedynek Frakcji: umiejętności Roku Szczurołaka

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Podejmij nowe wyzwanie! W tym miesiącu musisz wybrać jedną spośród 6 frakcji GWINTA — pamiętaj, że zadania wymagają gry nowymi umiejętnościami dowódców. Zależnie od wyników Pojedynku, na określony, czas dla wszystkich graczy zostaną odblokowane bonusy:
  • +10% dodatkowych punktów doświadczenia za grę frakcjami z 1. i 2. miejsca.
  • +35% dodatkowych punktów doświadczenia za grę frakcjami z 3. i 4. miejsca.
  • +75% dodatkowych punktów doświadczenia za grę frakcjami z 5. i 6. miejsca.
Pojedynek zakończy się w południe 19 maja!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Jak wziąć udział?
  1. Zaloguj się do gry.
  2. W okienku Pojedynku Frakcji lub w zakładce z zadaniami wybierz, którą frakcję chcesz wspierać.
  3. Rozgrywaj gry* i wykonuj zadania aby zdobyć nagrody: Beczki Frakcyjne i Punkty Nagród.
* Gry rozegrane przed wyborem frakcji nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.

* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie
 

Lexor

Forum veteran
Jakie są tym razem 6-te, powtarzalne zadania? Czy moglibyśmy je widzieć od razu na ekranie wyboru frakcji pojedynku?

Za 5-te zadanie są jakieś tytuły, ale nie można ich rozczytać przed wyborem frakcji - można by było je poznać?

--------------------------------------------------​

EDIT: Reddit na szczęście jak zwykle przychodzi z pomocą. Tytuły:

MO: Insatiable / Głodomór
NG: Imposter / Hochsztapler
NR: Peasant Leader / Przywódca chłopski
ST: Armorsmith / Zbrojmistrz
SK: Dead Man / Truposz
SY: Prepper / Surwiwalista

6-te zadanie jest prawdopodobnie takie samo jak ostatnio: ukończ dzienne zadanie, nagroda: 1 punkt nagród.

--------------------------------------------------​

Mała aktualizacja: Za piąte zadanie dostałem tytuł koloru żółtego (NG) ORAZ dodatkowo 5 RP (których nie widać na liście).

Jednocześnie potwierdzam, że szóste zadanie polega na zaliczaniu dziennych zadań i ma nagrodę 1 RP.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Czy ilośc wygranych liczy się do kontraktu jakoś na ramke?
O ile nic nie zostało zmienione to do kontraktu liczy się ilość wykonanych zadań, a nie wygranych pojedynków.
Zwykle wykonujesz ich około 12: 5 pierwszych zadań + 7x 6-te zadanie (jeśli pierwsze 5 zadań zrobisz pierwszego dnia).
 
O ile nic nie zostało zmienione to do kontraktu liczy się ilość wykonanych zadań, a nie wygranych pojedynków.
Zwykle wykonujesz ich około 12: 5 pierwszych zadań + 7x 6-te zadanie (jeśli pierwsze 5 zadań zrobisz pierwszego dnia).

W ogóle nie zalicza mi do kontraktów :) błąd znowu jakiś
 
Mała aktualizacja: Za piąte zadanie dostałem tytuł koloru żółtego (NG) ORAZ dodatkowo 5 RP (których nie widać na liście).

Jednocześnie potwierdzam, że szóste zadanie polega na zaliczaniu dziennych zadań i ma nagrodę 1 RP.

Swoją drogą - wykonałem pięć zadań, ale licznik wykonanych zadań dla frakcji wskazuje mi 0 (słownie: ZERO).... @Alicja. ?
 
Last edited:
Mała aktualizacja: Za piąte zadanie dostałem tytuł koloru żółtego (NG) ORAZ dodatkowo 5 RP (których nie widać na liście).

Jednocześnie potwierdzam, że szóste zadanie polega na zaliczaniu dziennych zadań i ma nagrodę 1 RP.

Swoją drogą - wykonałem pięć zadań, ale licznik wykonanych zadań dla frakcji wskazuje mi 0 (słownie: ZERO).... @Alicja. ?
Ja także mam wskaźnik zadań dla feakcji na poziomie 0 a jestem po 5 zadaniach.
 
Swoją drogą - wykonałem pięć zadań, ale licznik wykonanych zadań dla frakcji wskazuje mi 0 (słownie: ZERO).... @Alicja. ?

Licznik faktycznie nie zalicza zadań, przyglądamy się temu.

W ogóle nie zalicza mi do kontraktów :) błąd znowu jakiś

Zadania już liczą się do kontraktów, zaległe punkty zostaną dodane do kontraktów do końca tygodnia.
 
O co chodzi z dodatkowym doświadczeniem? Wybrałem syndykat i jest napisane +75%. Ten bonus powinien działać teraz podczas tego eventu czy jak ? :LOL: Bo różnicy nie zauważyłem :shrug:
 
@Domi-kun a dobra, dzięki. Już widzę: "Zależnie od wyników Pojedynku, na określony, czas dla wszystkich graczy zostaną odblokowane bonusy" xD
 
Jest chyba jakiś błąd w zadaniach z podróży na obecny tydzień.
Chodzi mianowicie o zniszcz jednostki (25) w ciągu dwóch gier zniszczyłem przynajmniej kilka na grę a liczy tylko po 1 pkt na grę.
Wersja na Androida.
 
Jest chyba jakiś błąd w zadaniach z podróży na obecny tydzień.
Chodzi mianowicie o zniszcz jednostki (25) w ciągu dwóch gier zniszczyłem przynajmniej kilka na grę a liczy tylko po 1 pkt na grę.
Wersja na Androida.
A na pewno niszczyłeś jednostki? Bo może je po prostu zabijałeś?
 
Też się początkowo złapałem na to i zabijałem jednostki.
Najlepiej w kreatorze talii wpisać zniszcz i będzie wszystko jasne.
Ja zrobiłem talie na potworach + Geralt + kilka innych neutralnych jednostek z opcją "zniszcz".
Wystarczyły 2 rozgrywki i 25 pkt wpadło.
 
Właśnie, na reddit kolo też miał identyczny problem. Sprawdziłem kreator,i tak jak mówicie. Myślałem że to jedno, i to samo.
Głupi ja :)
Dzięki.
 
Witam wszystkich bardzo proszę o pomoc też chciałbym wziąć udział w wydarzeniu, ale przy tworzeniu tali nie mogę jej zapisać gdy próbuję wybrać nowa umiejętność, każda inna mogę bez problemu wybrać i zapisać talię, ale nowej umiejki na żadnej frakcji nie idzie zapisać
 
Top Bottom