Pojedynek Frakcji: umiejętności Roku Szczurołaka

+
Witam wszystkich bardzo proszę o pomoc też chciałbym wziąć udział w wydarzeniu, ale przy tworzeniu tali nie mogę jej zapisać gdy próbuję wybrać nowa umiejętność, każda inna mogę bez problemu wybrać i zapisać talię, ale nowej umiejki na żadnej frakcji nie idzie zapisać
Niestety teraz poleci lista "niestetów":
- niestety nie jesteś osamotniony w swoim problemie - widziałem już parę podobnych postów na forum
- niestety nie jest to problem ogólny (np. ja go nie mam)
- niestety żaden "zwykły" użytkownik tego forum nie będzie Ci w stanie pomóc
- niestety żaden pracownik CDPR nie napisał na forum jak ten problem naprawić
- niestety żaden z tych użytkowników, którzy mieli ten problem, również nic więcej nie napisał
- niestety pozostaje Ci napisać do wsparcia gry
- niestety w weekendy CDPR nie pracuje, więc istnieje możliwość, że najwcześniej zgłoszeniem zajmą się w poniedziałek
- niestety ostatnia aktualizacja przyniosła masę błędów i teraz ludzie czekają ponad tydzień na odpowiedź ze wsparcia
 

Gyg

Forum regular
Drugie zadanie ST wymaga zagrywania jednostek z pancerzem. Efekt Kuźni nie jest rozpatrywany przy zadaniu. Aby zagranie się zaliczyło, bazowa wersja jednostki musi mieć pancerz. Trochę to słabe.
 
Nie zalicza mi zadań dziennych... Pomocy ;)?
U mnie troche podobna sytuacja. Licznik punktów zdobytych dla frakcji cały czas wskazuje 0 chociaż wypełniłem już 3 zadania dzienne za które swoją drogą dostałem nagrody w postaci kluczy
 
U mnie troche podobna sytuacja. Licznik punktów zdobytych dla frakcji cały czas wskazuje 0 chociaż wypełniłem już 3 zadania dzienne za które swoją drogą dostałem nagrody w postaci kluczy
To błąd zapewne tylko wizualny. Nie masz się czym martwić, bo do niczego to nie jest użytkownikowi potrzebne. Tylko twórcy tych danych potrzebują do wytypowania wyniku pojedynku frakcji.

Drugie zadanie ST wymaga zagrywania jednostek z pancerzem. Efekt Kuźni nie jest rozpatrywany przy zadaniu. Aby zagranie się zaliczyło, bazowa wersja jednostki musi mieć pancerz. Trochę to słabe.
Nie musisz w tym zadaniu zagrywać jednostek ST. Możesz zagrywać jednostki bandytów, np. potwory z pancerzem i inne.
 
Nie musisz w tym zadaniu zagrywać jednostek ST. Możesz zagrywać jednostki bandytów, np. potwory z pancerzem i inne.
Odniosłem wrażenie, że nie chodziło mu o konieczność grania takich jednostek ST, tylko o to, że pancerz uzyskany z umiejętności lidera nie zalicza się do zadania, co jest sprzeczne z logiką i tematyką pojedynku.
 
Dlaczego jest tak dziwnie z bonusami? 1-sze miejsce +10%, 6-te 75%. Pytam bo jestem w miarę nowym uzytkownikiem
 
Dlaczego jest tak dziwnie z bonusami? 1-sze miejsce +10%, 6-te 75%. Pytam bo jestem w miarę nowym uzytkownikiem
Żeby urozmaicić jakoś grę. Gdyby z bonusami było odwrotnie to byśmy mieli w przyszłym tygodniu zalew frakcji/umiejek, które obecnie są na czele wyzwania.
 

Gyg

Forum regular
Odniosłem wrażenie, że nie chodziło mu o konieczność grania takich jednostek ST, tylko o to, że pancerz uzyskany z umiejętności lidera nie zalicza się do zadania, co jest sprzeczne z logiką i tematyką pojedynku.
Dokładnie tak. Ale te zadania to pięta achillesowa CDPR.
 
Hej, robię sobie wyzwanie frakcji roku szczurołaka i ostatnim wyzwaniem jest ukończenie wyzwania dziennego. No więc ukończyłem wyzwanie dzienne frakcją i dowódcą z tych wyzwań frakcji i dalej pisze 0/1 ukończ wyzwanie dzienne. Też tak macie czy coś mi się zacięło?
 
Hej, robię sobie wyzwanie frakcji roku szczurołaka i ostatnim wyzwaniem jest ukończenie wyzwania dziennego. No więc ukończyłem wyzwanie dzienne frakcją i dowódcą z tych wyzwań frakcji i dalej pisze 0/1 ukończ wyzwanie dzienne. Też tak macie czy coś mi się zacięło?
Szóste zadanie jest powtarzalne - jedno zrobisz, dostajesz nagrodę i od razu wchodzi takie samo kolejne.
 
Witam wszystkich bardzo proszę o pomoc też chciałbym wziąć udział w wydarzeniu, ale przy tworzeniu tali nie mogę jej zapisać gdy próbuję wybrać nowa umiejętność, każda inna mogę bez problemu wybrać i zapisać talię, ale nowej umiejki na żadnej frakcji nie idzie zapisać

Jedyne co możesz zrobić to napisać do supportu. Ale nastaw się że masz już po evencie. U mnie naprawa tego zajęła im 9 dni.
 
No ok ja robię wszystkie zadania jak trzeba A dalej mam o punktów 😡😡😡
To błąd, który do tej pory nie został naprawiony. Z tym, że zdaje się, że to jedynie błąd wizualny.
Sprawdzałeś odpowiedni kontrakt frakcyjny czy tam Ci te punkty wpadają?
 
Gratulujemy Cesarstwu Nilfgaardu zwycięstwa w Pojedynku Frakcji!

Pełne wyniki oraz dodatkowe punkty doświadczenie za grę poszczególnymi frakcjami poniżej:

1. Nilfgaard (10%)
2. Królestwa Północy (10%)
3. Potwory (25%)
4. Scoia'tael (25%)
5. Skellige (75%)
6. Syndykat (75%)

Bonusy do PD będą działały do południa 26 maja.
 
Wygrana frakcja ma najmniejszy bonus, a przegrana większy ? 0_o
Ja już nic nie rozumiem w tej grze
 
Nie grałem aktywnie i nie przyglądałem się takiemu rozwiązaniu.
Zawsze nie znaczy, że to dobre. Jeżeli ktoś grał ulubioną frakcją i wygrał to raczej chce na niej wygrywac, a zadania nie były jakies męczące.
 
To rozwiązanie jest tak beznadziejne, że głowa mała...To jaki jest sens brania udziału w tych wojnach frakcji skoro gdy wygra Twoja frakcja dostajesz jakiś marny bonus? To się kupy **** nie trzyma. Przecież nawet nie ma znaczenia czy frakcja wygrała czy była druga....czy była ostatnia czy przedostatnia. Można by zachachmęcić z tymi procentami, np. 1 i 2 miejsce losowo 25% lub 75%, 3 i 4 50% lub 20%, 5 i 6 10% lub 35%. Procenty oczywiście rzucone od czapy, ale główna zasada że opłaca się brać udział w tym "wyzwaniu". Nie ma pewności jaki procent ci przypadnie, ale jest szansa że wygrany zgarnie maksymalny %, a nie kurna dostanie na bank jakiś ochłap.
 
Top Bottom