Oglądajcie pierwszy turniej 2. sezonu GWENT Masters w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


GWENT Open #1 odbędzie się już w ten weekend, 30-31 maja! Turniej zostanie przeprowadzony online, a transmisję będziecie mogli oglądać na naszych kanałach na Twitchu, YouTubie i Mixerze w sobotę i niedzielę od godz. 16:00.

Wśród uczestników znajdują się weterani sceny esportowej GWINTA, a także kilka nowych twarzy:



Gracze będą walczyli o udział w finale 2. Sezonu, turnieju GWENT World Masters, oraz o część puli nagród wynoszącej 10 000 dolarów. Dodatkowo, pula nagród ufundowana przez społeczność GWINTA zostanie równo podzielona między wszystkich uczestników turnieju! Wciąż możesz się do niej dorzucić kupując Płonącą Pakę lub Płonący Zestaw, które będą dostępne w sklepie w grze do jutra (do południa 27 maja):



Do zobaczenia!
 

Lexor

Forum veteran
Czy ten turniej liczy się do rewersu z twitch drops?
A turniej World Masters, wiadomo już na kiedy jest planowany?
Jakoś wątpię w to, że szybko dostaniecie odpowiedzi.

Dla przykładu: dziś odbyło się oficjalne losowanie par na turniej - dlaczego na forum nie było żadnej informacji o losowaniu i terminie jego transmisji?

Dlaczego wciąż nie ma informacji, kto z kim został wylosowany?

Wiem, wiem, zaraz się rzuci na mnie armia "białych rycerzy", że "po co, i tak jutro zobaczysz", ale właśnie takie szczegóły pokazują, jak CDPR lekceważąco podchodzi do Gwinta, jak "bardzo" zależy mu na jego rozwoju i jak "bardzo" dba o społeczność zgromadzoną wokół tej gry.
 
Jakoś wątpię w to, że szybko dostaniecie odpowiedzi.

Dla przykładu: dziś odbyło się oficjalne losowanie par na turniej - dlaczego na forum nie było żadnej informacji o losowaniu i terminie jego transmisji?

Dlaczego wciąż nie ma informacji, kto z kim został wylosowany?

Wiem, wiem, zaraz się rzuci na mnie armia "białych rycerzy", że "po co, i tak jutro zobaczysz", ale właśnie takie szczegóły pokazują, jak CDPR lekceważąco podchodzi do Gwinta, jak "bardzo" zależy mu na jego rozwoju i jak "bardzo" dba o społeczność zgromadzoną wokół tej gry.

Bialorycerz nadchodzi. Jak zawsze informacja jest dostępna na twitterze. To, że ty nie używasz nie znaczy, że tysiące innych osob tego również nie robi.


Forum to przeżytek, jest mnóstwo innych kanałów, które lepiej wykorzystać.

PS. Od kiedy śledzę twittera to wiem o wszystkim co się dzieje w Gwincie i jest warte uwagi.
 
Forum to przeżytek, jest mnóstwo innych kanałów, które lepiej wykorzystać.

PS. Od kiedy śledzę twittera to wiem o wszystkim co się dzieje w Gwincie i jest warte uwagi.

Po co więc istnieje? Zamknąć to w cholerę, ludzie nie będą przynajmniej tracić czasu.
Ja dla przykładu nie mam ochoty śledzić 10 różnych kont CD Projektu. Twicha, facebooka, reddita i co tam jest jeszcze.
Oficjalne Forum Gwinta. Nazwa winna zobowiązywać.

Ale jak widzę podejście Redów do tego, to cóż... zaraza.
 
Więcej odsłon raczej maja socialmedia niż fora
Czy ja gdzieś napisałem, że tego typu informacje nie powinny pojawić się w mediach społecznościowych? Nie.
Napisałem, że tego typu ważne informacje powinny pojawić się na stronie firmowej.
To podstawowe "know-how" dla każdej osoby, która zajmuje się oficjalnym, firmowym PR.
 
Last edited:
Pierwszy raz słyszę, żeby konto na twitterze było dla jakiejś firmy ważniejsze niż jej strona firmowa, bo (nawet pomijając forum) na oficjalnej stronie www.playgwent.com też takiej informacji nie ma.
Zgadzam się na stronie gry powinny być wszystkie takie informacje, bo w przeciwnym razie po co ta strona...
Post automatically merged:

Po co więc istnieje? Zamknąć to w cholerę, ludzie nie będą przynajmniej tracić czasu.
Ja dla przykładu nie mam ochoty śledzić 10 różnych kont CD Projektu. Twicha, facebooka, reddita i co tam jest jeszcze.
Oficjalne Forum Gwinta. Nazwa winna zobowiązywać.

Ale jak widzę podejście Redów do tego, to cóż... zaraza.
Mam takie samo podejście do tematu. Jeszcze dodam od siebie, kto w Polsce używa Twittera 🤔poza politykami?
 
Chyba słabo orientuje się w forum ale nigdzie nie widzę przycisku założenia nowego tematu a że nowy dodatek może bycć zapowiedziany na tym turnieju to zadam to pytanie tutaj: jakie są wasze przewidywania odnośnie nowego dodatku? Ja ram w Gwinta od września więc nie widziałem premier pierwszych dodatków ale Novigrad, który się pojawił w podobnej porze roku co ten nowy dodatek wprowadził nową frakcję więc może ten też to zrobi. Redzi mówili coś, że ten dodatek wprowadzi nowe karty dzikiego gonu, teoretycznie więc może to on będzie nową frakcją a dotychczasowe karty gonu z potworów staną się dwu frakcyjne? Zwłaszcza, że może nie znam za dobrze lore Wiedźmina ale wydaje mi się niewiele łączy insektoidy czy trupojady ze wsi z elfami z dzikiego gonu. Z drugiej strony ten dodatek ma mieć niewiele kart więc ciężko zbudować nową frakcję.
 
Frakcji nowej nie będzie. Mam nadzieję że w końcu się czegoś doczekamy. Ale z tego co na ostatnim streamie Slama mówił wiadomo że to będzie coś małego (chyba 80 kart jak mnie pamięć nie myli) . Więc coś pokroju kupców z ofiru.
 
Jeszcze dodam od siebie, kto w Polsce używa Twittera 🤔poza politykami?
Tu już nie idźmy w drugą stronę, bo Twitter firmowo też jest (a nawet powinien być) używany i jest np. często wykorzystywany gdy zawiodą inne środki przekazu informacji (np. padły serwery firmowe). :)

PS. Politycy zwykle swoich stron nie mają, więc to też zupełnie inny przypadek.
 
Last edited:
Piękny Connect lost :D
Nie wiem czemu tak Gwint przerywa w innych grach karcianych tak nie ma :p Ile przez takie coś pkt się traci
 
Wstyd hańba i dyshonor. Pół świata patrzy, ale żenada. Jak powiedział McBeard - it seems that the biggesto opponent was Internet :p :p :p
A ja myślałem, że takie rzeczy zdarzają się tylko na moim dziadowskim LTE
 
Powinni wznowić w tym momencie gdzie przerwało, ale raczej wątpię, że "technologia na to pozwala". :]
 
To jest jak mecz piłki nożnej, w którym zamiast drugiej połowy drużyny rozjeżdżają się do domu, a komentatorzy nadrabiają miną do złej gry :p
 
Top Bottom