GWINT jest już dostępny na Steamie!

+
A nie wiecie jakie awatary, tytuły dostaje się za zakup Wojny Krwi na steamie?
Jak ktoś ma, może by wrzucił?
A jeszcze takie pytanko? Jeśłi osiągnięcia nie przechodzą to jak zdobyć to za zdobycie pierwszego prestiżu? już mam zdobyty.
Pierwsze: nie te same co na GOGu?
Drugie: musisz napisać do wsparcia gry.
 
Last edited:
U mnie gra na Steam w ogóle się nie odpala - zawiesza się na logowaniu do gry `Wczytywanie...`.
Support w ogóle nie odpisuje :(
 
U mnie gra na Steam w ogóle się nie odpala - zawiesza się na logowaniu do gry `Wczytywanie...`.
Support w ogóle nie odpisuje :(
Nie orientuję się jakie pliki wymaga Gwint do działania, ale jeśli reinstalacja programu nie pomogła to można spróbować zainstalować pakiety redystrybucyjne Visual C++, najnowsze sterowniki graficzne, ewentualnie wyłączyć na chwilę antywirusa i zobaczyć czy nie blokuje.
 
No właśnie wie ktoś kiedy otrzyma się te bonusy czyli ramki, beczki itp za zakupienie Wojny Krwi na Steam? Mam zakupione i nic nie otrzymałem i nie jest określone kiedy to ma się dostać.
 
Dostałem odpowiedź od supportu. Jakby ktoś miał jeszcze problem z uruchomieniem Gwinta na Steam to gra wymaga włączenia nakładki społeczności.
Steam -> Ustawienia -> W grze -> opcja `Włącz nakładkę Steam podczas gry` musi być zaznaczona.
 
Witam.

Gra pojawiła się na Steam, więc pomyślałem, że pogram akurat tam, choćby tak przez chwilę.

Ale szybko naszły mnie pytania. Po pierwsze - jak zdobyć niektóre osiągnięcia? Np. Ukończ samouczek, zdobądź pierwszy 40 poziom?
Po drugie - chodzi o karty kolekcjonerskie Steam - Przy kolekcji kart pisze: "nie otrzymasz więcej losowych kart" mimo, że nie dostałem jeszcze ani jednej. Jeśli chcę odznakę mam sobie te karty kupić na bazarku Steama od innych graczy? Ale skąd oni mają te karty? Ja nie mam możliwości ich zdobyć a inni mają?
Mam odznaki z Wiedźmina 2 i 3 i odznaka z gwinta fajnie by przy nich wyglądała.
 
Nie używam Steama więc odpowiem tylko na pytania związane z grą.

Ale szybko naszły mnie pytania. Po pierwsze - jak zdobyć niektóre osiągnięcia? Np. Ukończ samouczek, zdobądź pierwszy 40 poziom?
Musisz po prostu ukończyć samouczek (nie skipnąć, a przejść cały do końca) i zdobyć 40 poziom doświadczenia.
Tu nie ma żadnych ukrytych haczyków.
 
Po pierwsze - jak zdobyć niektóre osiągnięcia? Np. Ukończ samouczek, zdobądź pierwszy 40 poziom?
Aby zdobyć osiągnięcie związane z samouczkiem musisz utworzyć sobie nowe konto i na nim go przejść. Co do osiągnięć związanych z poziomami czy rangami to powinny wskoczyć po uruchomieniu gry lub po pierwszej grze sieciowej.
Po drugie - chodzi o karty kolekcjonerskie Steam - Przy kolekcji kart pisze: "nie otrzymasz więcej losowych kart" mimo, że nie dostałem jeszcze ani jednej.
Karty w grach F2P dropią dopiero wtedy, gdy dokonasz jakiegoś zakupu w grze za prawdziwe pieniądze. W innej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zakupić je osobno na rynku.
 
Aby zdobyć osiągnięcie związane z samouczkiem musisz utworzyć sobie nowe konto i na nim go przejść. Co do osiągnięć związanych z poziomami czy rangami to powinny wskoczyć po uruchomieniu gry lub po pierwszej grze sieciowej.

Karty w grach F2P dropią dopiero wtedy, gdy dokonasz jakiegoś zakupu w grze za prawdziwe pieniądze. W innej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zakupić je osobno na rynku.


Ok, dzięki. Z tymi kartami to pewnie masz racje.
Ale jeśli chodzi o osiągnięcia to pomimo przegrania kilku gier nie wpadly :(
 
1. Co to za odliczanie na stronie głównej? Dodatek, aktualizacja?
2. Przeciek słaby. Za mało jak na tyle godzin czekania.
 
Może w końcu zaimplementowali odliczanie do końca sezonu :coolstory:
Albo do wyłączenia serwerów. xD

A na serio - odliczanie dotyczy raczej aktualizacji, bo sezony kończą się o 10-tej (zwykle), aktualizacja wchodzi o 12-tej (zwykle).
 
pobierając GWINTa na Steamie i klikając zagraj. Powinno wyskoczyć okno z ekranem logowania gog.
 

Guest 4378223

Guest
Niestety nie ma, gra się włącza i pokazuje się komunikat, że jest błąd.
 
Top Bottom