Oglądajcie pierwszy turniej 2. sezonu GWENT Masters w ten weekend!

+

Gyg

Forum regular
Nie było ich wczoraj. Widać codziennie będzie się grafika zmieniać.
 

Gyg

Forum regular
Nie zapowiedzieli dev stream na jutro więc raczej patch balansujący nie będzie duży. A premiera nowego dodatku odbędzie się pewniakiem po Gwent Open #2, który jest w końcówce czerwca. Kolejne tygodnie to raczej będą głównie nowe karty.
 
Siema, niestety nie mogłem oglądać turnieju, ale chętnie dziś bym obejrzał jakieś ciekawe pojedynki. Nie mam zbyt dużo czasu więc niż ktoś mógłby podpowiedzieć co warto obejrzeć?
 
Nie zapowiedzieli dev stream na jutro więc raczej patch balansujący nie będzie duży. A premiera nowego dodatku odbędzie się pewniakiem po Gwent Open #2, który jest w końcówce czerwca. Kolejne tygodnie to raczej będą głównie nowe karty.

Ostatnio dev streamy są przed hotfixami gdy się kajają za błędy, które wprowadziła aktualizacja. Ciekawe czy tradycji się stanie zadość.
 
Ktoś już rozkminił, że na liczniku to scena (spoiler), gdzie Vilgefortz w książkach porywał statki na Skellige, łącznie ze statkiem Pavetty.
 
Dziwi mnie że na polskim forum nie ma jeszcze osobnego tematu związanego z licznikiem... Tym bardziej, że na kanale YT Gwinta wystartowało kilka godzin temu odliczanie do LIVE streamu:


Szykuje się coś grubego :)
 
@Gomola tyle, że on wciągnął statek, a nie pojedynczych ludzi. I ta skała też wydaje mi się nie pasuje do tego obrazu - to było raczej na głębokim morzu, a nie przy brzegu. Czyż nie tak?

Ludzie, którzy są gdzieś ciągnięci do góry pasowaliby mi do Dzikiego Gonu, ale i tu ta skała nie za bardzo odpowiada tej wizji - bo raczej to powinien być Dziki Gon pędzący po niebie. Póki co skała ma natomiast centralny punkt, a więc cokolwiek zostanie jeszcze odsłonięte, to powinno najpewniej znaleźć się na tej skale.
 
Last edited:

Gyg

Forum regular
W opisie wideo mamy FATE co by pasowało do teorii @Gomola - Pavetta z całą rodziną
To jedno wielkie przeznaczenie. Czyli żadne Dagony, horrory i pogody, tylko temat przeznaczenia.
 
Są liczne teorie według których obraz przedstawia morską głębinę, a nie chmury... A te ciała mogą być utopionymi ludźmi. Na skale zaś pojawi się Dagon. W sumie jest to równie prawdopodobne jak Naglfar wyłaniający się zza chmur.

@Gyg Możliwe że to po prostu skrót od nazwy dodatku, przy okazji układający się po angielsku w Przeznaczenie. A sam temat będzie inny..
 
A czy nie było tak, bo książki już chwilę temu czytałem, że on te statki teleportował w okolice zamku Stygga i było wspomniane, że właśnie leżały rozbite na skałach?

 
Cokolwiek by to nie było... Dagony, Dzikie Gony, **uje-muje dzikie węże - niestety każdy nowy content w Gwincie to dla mnie kolejna bugfiesta. Ot, tak mnie już Redzi nauczyli :beer:
Zatem:
1591117445708.png
 
A czy nie było tak, bo książki już chwilę temu czytałem, że on te statki teleportował w okolice zamku Stygga i było wspomniane, że właśnie leżały rozbite na skałach?


Z tego co udało mi się znaleźć w internecie, to statek zatonął, a sam Duny nie wiadomo, czy w ogóle został przeniesiony na Styggę. Tutaj: https://wiedzmin.fandom.com/wiki/Emhyr_var_Emreis jest tylko informacja, że Vilge teleportował go do Cesarstwa.
 
Bugfiesta czy nie, może nam się szykować najbardziej klimatyczny (heh) dodatek do tej pory :) Mam nadzieję, że reszta kart będzie utrzymana w takim stylu jak dotychczasowe leaki - mrok aż się wylewa. A wiele kart i archetypów aż woła i krzyczy o zmiany, reworki i usprawnienia. Jeśli dodadzą wsparcie dla Pogody, Wiedźminów, Magów i Dzikiego Gonu, może wreszcie ludzie przestaną grać w kółko tymi samymi kilkoma taliami...
Swoją drogą, wspaniale byłoby zobaczyć więcej scenariuszy dla frakcji - pomysł jest świetny. Tylko warto by przy okazji dodać cooldown na odpalanie kolejnych etapów :)
 

Gyg

Forum regular
Ja bym zmienił scenariusze poprzez przecięcie ich potencjału punktowego. Każdy scenariusz z automatu wystawia więcej punktów niż ma prowizji, do tego dochodzi synergia z resztą talii. Dlatego są one zero-jedynkowe: albo przeciwnik ma miotacza petard, albo mamy dużą przewagę na start. Można by im uciąć prologi i dać nowy typ tak, aby nie były usuwalne. Oczywiście fatum na każdym. Co do kosztu prowizji to bym dał sumę prowizji zagrywanych kart.
 
@Gyg W sumie czemu nie? Gdyby usunąć prolog (lub go opóźnić) i dać 1-turowy cooldown na kolejne etapy, koszt werbunku mógłby spokojnie pozostać taki sam. Tylko pytanie czy powinny być nieusuwalne wtedy...
Chociaż z drugiej strony, tak przyjemnie się gra 2x Gedyneith z Gudmundem i Avallachem... ;D
@Lexor och, to szkoda :(
 
Chyba najlepszym wyjściem jest usuwać scenariusze po zagraniu. Już niech zostanie reszta tak jak jest. I trutki i Skellige.
 

Gyg

Forum regular
Ja wiem? Pokaż mi inne złoto o takim koszcie prowizji który generuje tyle punktów bez żadnych warunków.
 
Ja bym zmienił scenariusze poprzez przecięcie ich potencjału punktowego. Każdy scenariusz z automatu wystawia więcej punktów niż ma prowizji, do tego dochodzi synergia z resztą talii. Dlatego są one zero-jedynkowe: albo przeciwnik ma miotacza petard, albo mamy dużą przewagę na start. Można by im uciąć prologi i dać nowy typ tak, aby nie były usuwalne. Oczywiście fatum na każdym. Co do kosztu prowizji to bym dał sumę prowizji zagrywanych kart.
Super pomysł. Scenariusze powinny być dodatkiem wspierającym archetypy, a nie auto-include w większości talii metowych. Jest to strasznie nudne i żenujące, gdy kolejny raz grasz na Nilfgaard i kolejny raz gra dwa razy scenariusz i czyści ci stół...
 
Top Bottom