[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+

Lexor

Forum veteran
Zmieniłem hasło do logowania i tylko tyle przed tym normalnie mogłem wejść... Co mogę z tym zrobić?
Ile razy już rozpoczynałeś grę na Arenie? Nie sądzę, że zmiana hasła spowodowałaby aż taki problem (choć to Gwint).
Na jakiej platformie grasz? Dawno zmieniałeś to hasło? Może jest jakiś problem z poprawną weryfikacją Ciebie?
Może jutro (dzień aktualizacji Gwinta) wejdą jakieś zmiany na Arenie i już dziś coś mieszają na serwerach?
 
Te fragmenty lustra/szkiełka dostaje się też jeśli zaproszone przez Ciebie osoby wykonują jakieś zadania. Jeśli zaprosiłeś kogoś swoim indywidualnym linkiem to możliwe, że stąd też wpadło Ci szkiełko. No albo tak jak mówił Lexor w poście powyżej ;)
 

Lexor

Forum veteran
@Falavandrel: W kwestii wyjaśnienia: Za zaproszenie od każdej jednej osoby można dostać jednorazowo 5 sztuk tej waluty po wykonaniu przez tą osobę zadania związanego z Areną - więc to też nie jest tak, że wypada ona z większej ilości zadań.
 
Android co do zmiany robiłem to może 2 raz w przeciągu 2 miesięcy. Możliwe, że przez aktualizację nie będzie można wejść tak jak mówisz
 
Ja rozegrałem dwa mecze na Arenie dzisiaj koło 18 więc to chyba nie przez aktualizację.
 
Jeszcze jak będę w domu odinstaluje i zainstaluje ponownie jak coś gdzie mogę zgłosić ten problem ? Ale jeszcze na spokojnie poczekam jak jutro będzie aktualizacja
 

Lexor

Forum veteran
Kontynuacja areny którą zacząłem kilka, kilkanaście dni temu.
No to jest zasadnicza różnica.

Jeszcze jak będę w domu odinstaluje i zainstaluje ponownie jak coś gdzie mogę zgłosić ten problem ? Ale jeszcze na spokojnie poczekam jak jutro będzie aktualizacja
Ja bym zgłosił to chyba tutaj. Natomiast ogólnie to tak, poczekałbym na wszelki wypadek do jutra na aktualizację, a jeśli faktycznie będą jakieś zmiany w Arenie, to nawet kolejnych parę dni.
 
W jaki sposób można odblokować te dwa kontrakty z WK bez potrzeby rozgrywania całej gry od nowa? Dodam, że niestety podmiana save'ów ani dojście do odpowiedniej skrzynki i znalezienie wszystkich bez ukończenia rozgrywki nie działa :( (brakuje mi tylko jednej złotej skrzynki, która była na pierwszej planszy i ją pominąłem). Chciałbym ukończyć te dwa kontrakty ale jeśli wiąże się z tym ponowne przechodzenie całej rozgrywki to niestety odpuszczam..

zloteskrzyniewk.png
 
Mnie brakuje tylko broni.
Poprzednio brakowało mi Matikory ale z save od Jedmara0702 mi zaliczyło.
Ma może ktoś save z zaliczonymi broniami to bym sprawdził czy zadziała :D
Nie mam siły i czasu jeszcze raz przechodzić całej gry.
 
Te dwa "zrobiły się same" gdy grałem tryby sezonowe: "karty specjalne zagrywają swoje kopie" oraz "zagrywane jednostki dostają wytrzymałość".
Wczoraj podczas pierwszego meczu w sezonówce udało mi się zrobić, aż dwa achievementy :O
Zagranie 15 kart specjalnych to faktycznie żaden wyczyn, ale w wygrać R3 z przewaga 50 pkt to już coś. Talia z Gordem o której kiedyś rozmawialiśmy robi robote w tej sezonówce ;)
 
Jeśli w Gwincie kupię paczkę, gdzie połowę rzeczy już mam (skórki, rewersy, etc.), to nie dostanę żadnej rekompensaty za duplikaty? Chciałem się upewnić, bo nie miałem takiej sytuacji jeszcze.
 

Lexor

Forum veteran
Jeśli w Gwincie kupię paczkę, gdzie połowę rzeczy już mam (skórki, rewersy, etc.), to nie dostanę żadnej rekompensaty za duplikaty? Chciałem się upewnić, bo nie miałem takiej sytuacji jeszcze.
Nigdy nie słyszałem / nie czytałem / nie widziałem, aby ktoś dostał zwrot / bonifikatę za duplikaty.
 
W Riot tak dają taka paczka kosztuje mniej, za każdą skórkę jaką już posiadasz z paczki (zestawu) =]
 

Lexor

Forum veteran
W Riot tak dają taka paczka kosztuje mniej, za każdą skórkę jaką już posiadasz z paczki (zestawu) =]
Wiem, że w innych grach tak bywa (sam tego doświadczyłem). W odpowiedzi wyżej odnosiłem się do sytuacji w Gwincie.
 
Dzięki za odpowiedź. To lipa. Zazwyczaj w innych grach spotykałem się przynajmniej z jakimś wyrównaniem w wewnętrznej walucie. Dla jednej skórki kupować cały zestaw, gdzie większość elementów już posiadam, nie widzi mi się. Trudno.
 
Top Bottom