Pan Lusterko - prezentacja kart

+
Czy tag zasłona, będzie można usunąć poprzez oczyszczanie? Zasłona ma uniemożliwiać nakładanie innych efektów ale czy będzie można ją zdjąć?
 
Miksów będzie cała masa, starczy zawsze dodać trochę kart wspomagających archetypy a powstaną talie, o których sami twórcy nie pomyśleli.
 
Chciałbym, żeby pokazali wreszcie jakieś potwory, ale pewnie teraz będzie seria Nilfgaardu, potem Syndykatu itd.
Syndykatu to ja się boję. Jedyna frakcja, którą praktycznie nie gram a zawsze była potężna.
Ja mam tak samo, akurat praktycznie nigdy nie gram Syndykatem ani Nilfgaardem, a to wyjątkowo silne frakcje ;D
 
Last edited:
Syndykatu to ja się boję. Jedyna frakcja, którą praktycznie nie gram a zawsze była potężna.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Uzurpator: Oficer to chyba powinien mieć tłumaczenie "Rozmieszczenie: Stwórz Wywiadowcę w przeciwnym rzędzie."?

Edit: Oficer tworzy po Wywiadowcę w przeciwnym rzędzie, a Generał w obu rzędach.

Nie wiem jak mogło Ci umknąć, kiedy napisałam, że opisy nie są finalne. Żeby wszyscy zrozumieli sama je dla Was tłumaczę.

EDIT: Zauważyłem kolejny błąd / niedopracowanie w prezentacji kart: trzecia faza karty Uzurpatora dostała w trailerze i w tym temacie tagi: Człowiek, Żołnierz, Arystokrata, ale na oficjalnej stronie pokazujacej karty (gdzie do tej pory były naprawiane błędy) nie ma już tagu Arystokrata, który może być dość istotny. Bądź tu teraz mądry i osądź "kto ma rację?".

Cesarz ma tag Arystokrata.
 
To się chyba jednak nie doczekamy nowych kart dzisiaj... O tej porze już zwykle były :sad:
 
Skoro Oficer też tworzy w sumie dwóch Wywiadowców, to czym Oficer różni się od Generała? Jedynie grafiką i fazą?
Przeczytaj dokładnie opis ;)
Oficer: Spawn an operative in the opposite row.
Generał: Spawn an operative in EACH enemy row.
edit.
Opis z prezentacji karty na Youtube. Na Naszym forum opisy faktycznie są takie same czyżby gafa ?
 

Lexor

Forum veteran
Przeczytaj dokładnie opis ;)
Oficer: Spawn an operative in the opposite row.
Generał: Spawn an operative in EACH enemy row.
edit.
Opis z prezentacji karty na Youtube. Na Naszym forum opisy faktycznie są takie same czyżby gafa ?
Przeczytałem dokładnie. ;) U nas na forum wciąż jest:
- Oficer: Rozmieszczenie: Stwórz Wywiadowcę we wrogim rzędzie.
- Generał: Rozmieszczenie: Stwórz Wywiadowcę w KAŻDYM wrogim rzędzie.

Dlatego zapytałem czy Oficer nie powinien mieć "Rozmieszczenie: Stwórz Wywiadowcę w PRZECIWNYM rzędzie."?

Na co @Alicja. odpisała, że "Oficer tworzy po jednym Wywiadowcy w każdym wrogim rzędzie." - i ta odpowiedź mnie kompletnie zbiła z tropu, bo wynika z niej, że Oficer i Generał tworzą po dwóch Wywiadowców, a wcześniej myślałem że Oficer jednego, Generał dwóch.
 
Last edited:
Przytałem dokładnie. ;) U nas na forum wciąż jest:
- Oficer: Rozmieszczenie: Stwórz Wywiadowcę we wrogim rzędzie.
- Generał: Rozmieszczenie: Stwórz Wywiadowcę w KAŻDYM wrogim rzędzie.

Dlatego zapytałem czy Oficer nie powinien mieć "Rozmieszczenie: Stwórz Wywiadowcę w PRZECIWNYM rzędzie."?

Na co @Alicja. odpisała, że "Oficer tworzy po jednym Wywiadowcy w każdym wrogim rzędzie." - i ta odpowiedź mnie kompletnie zbiła z tropu, bo wynika z niej, że Oficer i Generał tworzą po dwóch Wywiadowców, a wcześniej myślałem że Oficer jednego, Generał dwóch.
łatajcie im za darmo tłumaczenia =] bo trochę ich jest od premiery =] Ciekawe, czy poprawią do wydania =]
 

Lexor

Forum veteran
łatajcie im za darmo tłumaczenia =] bo trochę ich jest od premiery =] Ciekawe, czy poprawią do wydania =]
To już nawet nie chodzi o tłumaczenia, bo nawet oryginalne wersje angielskie są dla mnie niedoszlifowane / niejasne.

Zakładam, że:

Devotion: Give adjacent units Spying.

mam tu rozumieć jako:

Devotion: Give Spying to units adjacent to targeted enemy unit.

ale równie dobrze można to przecież rozumieć jako:

Devotion: Give Spying to units adjacent to Fergus van Emreis.

:shrug:
 
Mam pytanie do umiejętności Fergusa. Czy on będzie działał na takie karty jak Egzekutorzy Impery czy Rainfarn?

fergus.jpg
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Mam pytanie do umiejętności Fergusa. Czy on będzie działał na takie karty jak Egzekutorzy Impery czy Rainfarn?

W aktualizacji wprowadzającej dodatek pojawi się sporo zmian w balansie, a niektóre istniejące karty zostaną zmienione, aby mieć lepszą synergię z poszczególnymi archetypami.

Powiem tyle, będą działać, ale niekoniecznie tak jak myślisz ;)
 
Top Bottom