Pan Lusterko - prezentacja kart

+

Gyg

Forum regular
A informacje o streamie są z jakiego źródła? Spodziewam się jutro filmiku około 12 i tyle. Swoją drogą te filmiki fajne są, tu plus dla CDPR.
 
A informacje o streamie są z jakiego źródła? Spodziewam się jutro filmiku około 12 i tyle. Swoją drogą te filmiki fajne są, tu plus dla CDPR.
@Solan7 zapowiedział takiego streama, zatem zapewne i przeprowadzi :coolstory:
Była mowa o 2 streamach w tym miesiącu na omówieniu patcha 3 czerwca. Pierwszy ma być w najbliższym tygodniu, nie jest tylko pewne czy jutro.
Natomiast fakt, ze jutro będzie ujawniona karta SK daje duże szanse na to gdyż karty SY jeszcze czekają.
 
Karty z długiego weekendu!


Przemyt
Zbrodnia, Wybrańcy Ognia
Zysk 3.
Stwórz Szeregowego Płonącej Róży w sojuszniczym rzędzie.


Dies Irae
Zbrodnia, Wybrańcy Ognia
Echo.
Zadaj wrogiej jednostce 3 pkt obrażeń i wzmocnij wszystkie sojusznicze jednostki Wybrańców Ognia o 1.
Śmiertelny cios: Zamiast tego wzmocnij wszystkie sojusznicze jednostki.


Upadły Rycerz
Człowiek, Wybrańcy Ognia, Rycerz
Zasłona. Zastraszenie.
Za każdym razem gdy stworzysz jednostkę, wzmocnij się o 1 za każdą jednostkę.


Twórca Mutantów
Człowiek, Wybrańcy Ognia, Salamandra
Rozmieszczenie: Zniszcz sojuszniczą jednostkę po czym zyskaj 3 monety.
Oddanie: Zamiast tego zyskaj 3 monety.​
 
Nikt nie wie skąd wziął się jego przydomek — nikt nie miał odwagi o to zapytać.

Oto kolejna zmieniająca się karta z dodatku Pan Lusterko, która będzie walczyć o chwałę Skellige!



Harald an Craite
Człowiek, Wojownik
Rozmieszczenie: Zagraj brązowego Wojownika ze swojego cmentarza i zadaj mu 2 pkt obrażeń.
Na początku rundy, jeśli w ręce lub w talii, przemień się


Harald Najeźdźca
Człowiek, Wojownik
Rozmieszczenie: Zagraj brązowego Wojownika ze swojego cmentarza.
Oddanie: Na początku rundy, jeśli w ręce lub w talii, przemień się.


Harald Chromy
Człowiek, Wojownik
Zasłona.
Rozmieszczenie: Zagraj brązowego Wojownika ze swojego cmentarza.
Za każdym razem gdy zagrywasz Wojownika, zadaj losowej wrogiej jednostce 1 pkt obrażeń ignorując pancerz.


Najeźdźcy an Craite
Człowiek, Korsarz, Wojownik
Weteran.
Rozkaz: Zadaj wrogiej jednostce 2 pkt obrażeń.
Żądza krwi 3: Zyskaj zapał.​
 
Okeeeej....czyli oklepany temat z Haraldem. Ni w ząb mi to do O'dima pasuje. O ile poprzednie dwie postacie szło z nim połączyć tak tej w ogóle. No i działanie ma praktycznie takie samo jak wtedy gdy był dowódcą, oklep, oklep i jeszcze raz oklep. Booooriiiiing!
 
Czyli po to kasowali karty dowódców. Żeby nie trzeba było robić tylu kart na przyszłość. Sprytnie.
Co do karty to fajną synergię ma z zapomnianymi Wojownikami an Craite. Minus bo to kolejny copy-paste 6 siły 11 prowizji + 6 pkt z efektu. Ja rozumiem balans ale to nie o to chodzi.
 
Mi tam karta się podoba, przynajmniej mamy coś innego niż spamowanie tych samych jednostek, jak w przypadku poprzednich kart. Wiem że były obawy, że każda ewoluująca będzie działała niemal identycznie.
Arty jak zwykle przepiękne. Mam tylko jedno ale - czy raczej interesujący szczegół godny wzmianki:

Ostatnia (3-rundowa) karta w wersji Premium przedstawia Haralda trzymającego odciętą głowę. W zwykłej wersji jest to włócznia... Ktoś wyjaśni o co chodzi? :think: Bo wiem że cenzura i tak dalej, ale jeśli decydujemy się na włócznię, to włócznia powinna być w obu wersjach...
 
Aha, czyli widzę "trafiłem idealnie" w przypadku ewoluującej karty SK z przyzywaniem jednostki z cmentarza (bo brak tokenów)...

Szkoda, że wróciła pojedyncza oryginalna grafika tego dowódcy SK, bo to oznacza, że nie doczekamy się powrotu grafik dowódców w komplecie, a będą oni nam teraz "cedzeni" przez długi czas. :(
 
Karta ciekawa i użyteczna, obrazek rewelacyjny, ale średnio rozumiem nawiązanie.... Wojna klanów - zadaj obrażenia wrogowi i wskrześ wojownika. Co ma piernik do wiatraka? Rozumiałbym kartę o takiej tematyce do archetypu Szału i samookaleczania ;p
 
Fajnie, ale ja się pytam gdzie sa karty NG i Syndykatu? O ile karty jak i dodatek zapowiada się świetnie to "mechanizm" (jest w ogóle jakiś?) ujawniania kart to całkowita porażka. Zero komunikacji ze społecznością. Nikt nie wie co tu się odwala.
 
Fajnie, ale ja się pytam gdzie sa karty NG i Syndykatu? O ile karty jak i dodatek zapowiada się świetnie to "mechanizm" (jest w ogóle jakiś?) ujawniania kart to całkowita porażka. Zero komunikacji ze społecznością. Nikt nie wie co tu się odwala.
Jak pytałem ludzi na forum to odpowiadali mi, że będą ujawnione na streamie... 15 czerwca :coolstory:
O 15 czerwca to raczej sam dodałeś xD
Nic nie dodałem i proszę mnie nie wrabiać. Taką odpowiedź dostałem, i to wydaje mi się, że nawet nie raz , a 2 razy. Nie chce mi się grzebać w starych postach, ale jeśli będzie trzeba, to odgrzebię :p
W każdym razie czekamy. Fajnie że potwory już 18.
 
Last edited:
O 15 czerwca to raczej sam dodałeś xD Mniej więcej między 4 a 6 minutą (nie chce mi się dokładnie sprawdzać) na "overview" dodatku macie powiedziane kiedy są planowane dev-streamy.
Ostatnio też Slama chwilę streamował sam i tam coś przebąkiwał, ze jeśli chodzi o te karty NG to raczej na koniec miesiąca będą.
 
Last edited:
Fajnie, ale ja się pytam gdzie sa karty NG i Syndykatu? O ile karty jak i dodatek zapowiada się świetnie to "mechanizm" (jest w ogóle jakiś?) ujawniania kart to całkowita porażka. Zero komunikacji ze społecznością. Nikt nie wie co tu się odwala.
Nie zapominaj że na koniec miesiąca jest Open jakieś karty mogą zostawić na to wydarzenie. Poza tym wszystkich też nie muszą ujawniać.
 
Top Bottom