Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Całkiem fajnie to wygląda.
Do dziś żałuję, że wśród wszystkich fryzur, które REDzi dodali do gry jako opcjonalne nie znalazła się ta wzorowana na jedynkowym Geralcie, a w zamian dostaliśmy tego żałosnego irokeza i imitacje włosów Dantego z DMC. :shrug:
Ciuchy bym wymienił na klasyczną mantykorę. Zamysł stojący za modem był fajny, ale wykonanie jest imo „takie se”.
 
Do dziś żałuję, że wśród wszystkich fryzur, które REDzi dodali do gry jako opcjonalne nie znalazła się ta wzorowana na jedynkowym Geralcie,
Mnie do tej pory dziwi że nie dostaliśmy ani jednej fryzury z dwójki, nawet słynnego kucyka. Wydawałoby się, że dostaniemy chociaż włosy z opaską, a dostaliśmy guzik.
Ciuchy bym wymienił na klasyczną mantykorę.
Tak to wygląda z mantikorą:
bandicam 2020-06-15 16-35-37-056.png

Wolałem dać Geraltowi ciemne ciuchy, bo bardziej pasuje to do mojego wyobrażenia. No i moim zdaniem wyglądają lepiej.
 
I tak było to bliższe mojemu wyobrażeniu, bo growy czy filmowy zwyczajnie były dalsze od tego.

A to miło, dzięki :p

Mnie do tej pory dziwi że nie dostaliśmy ani jednej fryzury z dwójki, nawet słynnego kucyka. Wydawałoby się, że dostaniemy chociaż włosy z opaską, a dostaliśmy guzik.

Tak to wygląda z mantikorą:
Wolałem dać Geraltowi ciemne ciuchy, bo bardziej pasuje to do mojego wyobrażenia. No i moim zdaniem wyglądają lepiej.

Osobiście dodałbym jeszcze moda na medalion podobny do tego z W1 (dużo bardziej mi się podoba), i Geralt idealny :p Szkoda tylko, że ktoś nie zrobi właśnie takiej fryzury w jakości zbliżonej do tych z W3. Ale modyfikacja fizycznych pasemek bywa kłopotliwa bez dobrych narzędzi.

No, ale i tak super efekt końcowy.
 
Osobiście dodałbym jeszcze moda na medalion podobny do tego z W1 (dużo bardziej mi się podoba), i Geralt idealny
To już chyba trochę czepianie się, bo ten trójkowy medalion jest bardzo podobny, a dla większości osób pewnie identyczny.
 
Oj nie nie... Między W1 a W2 nie było zbytnich różnic, ale ten z W3 jest już sporym redesignem :p Przyznam jednak, że ja po prostu uwielbiam ten jedynkowy, dlatego mocno na to zwracam uwagę :D
Również uważam że medalion z jedynki jest dużo lepszy. Ten z trójki jest zbyt nowoczesny.
 
Mnie do tej pory dziwi że nie dostaliśmy ani jednej fryzury z dwójki, nawet słynnego kucyka.
Mnie też, tym bardziej że poza cintryjskim wahadłem, które narusza trochę zgodność z lore, dwójkowy kucyk był moją ulubioną fryzurą Geralta w ogóle.
Znalazłem coś takiego, @PATROL określił jako brzydkie, ale imo wygląda jakościowo lepiej, niż wcześniejsze próby przeniesienia fryzur z W2.


 
Włosy mi się nie podobają, pochodzą one z tego moda:https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4400 Autor chyba próbował zrobić kilka fryzur, w tym ze z dwójki i jedynki, ale moim zdaniem średnio mu to wyszło. Postanowiłem sprawdzić jak ta gęba współgra z włosami z dwójki:

Nie testowałem jeszcze moda, ale jak dla mnie chyba najlepsza próba przywrócenia wyglądu z W1, bo modyfikuje wysokiej jakości model upodabniając go do wizerunku z części 1., przez co jest spójny z resztą gry (niestety mod na Vesemira z W1 obrał inny kierunek, i mimo iż nie wyobrażam sobie teraz bez niego rozgrywki, tak niedoskonałości modelu i tekstury są widoczne). Włosy są okropne, pełna zgoda. Koncepcyjnie lepsze od tych z W2, bo bardziej pasują do kształtu głowy, ale wykonanie jest fatalne :(
 
Nawet by to wyglądało, gdyby nie te brwi. Pasowały one tyko do modelu z jedynki, wszędzie indziej tragicznie wyglądają. Gdyby autor zdecydował się zrobić jakiś odpowiednik tego moda z dwójkowymi brwiami, (Abo trójkowymi, tylko białego koloru ) to nawet bym się zainteresował, a tak, to chyba spasuję.

I to jest według mnie przykład skopanego moda, który z anatomii twarzy robi sobie żart :D Nie wiem, czy bardziej rażą mnie brwi, zmarszczka na czole czy brak poprawnej linii blizny. Modyfikacja korzystająca ze zmodowanej tekstury trójkowej daje mi o wiele lepsze wrażenie jedynkowego Geralta niż ta, przy tamtym modzie zrobiłem wow przy pierwszym wejrzeniu, dopiero potem zacząłem dostrzegać niesnaski. Tutaj pierwsze co widzę, to że coś jest mocno nie tak. No i oczy, tam są o wiele lepsze, a te tutaj wyglądają, jakby ktoś wziął teksturę z W2 i obniżył jej rozdzielczość. Ciekaw też jestem bardzo jak z teksturami odpowiedzialnymi za odbicia, bo jedynka i dwójka miały zupełnie inaczej je wykonane niż trójka. Już Geralt z W2 przeniesiony do W3 cierpi na syndrom zbytniego spocenia. Ale jakoś nie mam ochoty sprawdzać tego moda :(
 
Top Bottom