Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Jest ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda sprawa z zadaniami z podróży po osiągnięciu 100 poziomu? One nadal się aktualizują i można je wykonywać czy przestaje to działać, i wtedy kontrakty: "Kompan Doskonały!" i "Nietypowa Przyjaźń" są już nie do zrobienia?
 
Jest ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda sprawa z zadaniami z podróży po osiągnięciu 100 poziomu? One nadal się aktualizują i można je wykonywać czy przestaje to działać, i wtedy kontrakty: "Kompan Doskonały!" i "Nietypowa Przyjaźń" są już nie do zrobienia?

Robisz normalnie jak do tej pory. Jedyna różnica jaką zauważyłem to fakt, że te korony z zadań nic Ci nie dają po osiągnięciu 100 poziomu. W rezultacie wykonujesz je jedynie dla kontraktów
 
Robisz normalnie jak do tej pory. Jedyna różnica jaką zauważyłem to fakt, że te korony z zadań nic Ci nie dają po osiągnięciu 100 poziomu. W rezultacie wykonujesz je jedynie dla kontraktów

Dzięki, takiej odpowiedzi potrzebowałem. :D
 
Czy ktoś kto jeszcze robi podróż może mi napisać czy wizualny błąd źle pokazujący ilość dodatkowych dziennych koron do zdobycia dalej istnieje, czy też został już naprawiony i te dodatkowe korony się poprawnie codziennie resetują do czternastu?
 
Czy ktoś kto jeszcze robi podróż może mi napisać czy wizualny błąd źle pokazujący ilość dodatkowych dziennych koron do zdobycia dalej istnieje, czy też został już naprawiony i te dodatkowe korony się poprawnie codziennie resetują do czternastu?
dalej istnieje
 
Nadrabiam podróż i mam pytanie, które karty łapią się pod "karty z losowym efektem"? Z góry dzięki za pomoc.
 
Zalicz Wam questa z podróży "daj pancerz 10 razy"?
Gram Krasnalami na kuźni i rzucam pancerzem co kolejkę, ale nic mi nie zalicza, słownie ani jednego.
 

Gyg

Forum regular
Zalicz Wam questa z podróży "daj pancerz 10 razy"?
Gram Krasnalami na kuźni i rzucam pancerzem co kolejkę, ale nic mi nie zalicza, słownie ani jednego.
Byłem, widziałem. Musisz zagrywać jednostki które bazowo mają pancerz, ten z kuźni się nie liczy.
 
Byłem, widziałem. Musisz zagrywać jednostki które bazowo mają pancerz, ten z kuźni się nie liczy.
Czyli ogólnie zamiast dawać, to jednostki muszą już go mieć w opisie "i same sobie go nałożyć po zagraniu"?
 
Pancerz z hartowania się nie nie liczy i z wegenburga też, ale z pluteje już tak. Jakoś wybiórczo to działa. Zrobiłem w 2 grach na KP.

Ale mam teraz inną zagwozdkę. Mianowicie zaliczyło mi kontrakt kompan doskonały, a nie zaliczyło nietypowej przyjaźni.
Gram na rozszerzonej podróży od samego początku. Co z tym jest?
 
Pancerz z hartowania się nie nie liczy i z wegenburga też, ale z pluteje już tak. Jakoś wybiórczo to działa. Zrobiłem w 2 grach na KP.
Czyli nie musiałeś zagrywać jednostek z pancerzami? One je dostawały po zagraniu od tej maszyny?

Ale mam teraz inną zagwozdkę. Mianowicie zaliczyło mi kontrakt kompan doskonały, a nie zaliczyło nietypowej przyjaźni.
Gram na rozszerzonej podróży od samego początku. Co z tym jest?
Bo za tydzień masz jeszcze kolejne zadania z podróży, a część kontraktów na początku wprowadzenia podróży zaliczała więcej zadań niz powinna i to dlatego jeden kontrakt już teraz ukończył Ci się przedwcześnie.
 
Nie, nie musiałem zagrywać jednostek z pancerzem. Generalnie zrobiłem to Pluteje, 2xPrzodownik karawana na drugi rząd + Voymir, Straż Radowida, Furgon, Carrobalista. Na tym ustukałem tego questa.
 
Czyli danie pancerza przez Voymira też zadziałało?
Z tego wynika, że nie liczą się pancerze nadawane pasywnie albo pojawiające się jedynie przy spełnianiu jakiegoś warunku.
 
bug2.jpg


Mógłby ktoś wyjaśnić, co tu się dzieje? To chyba jakiś bug... Mam 17/0 połówek koron i nie mogę przejśc dalej w Podróży... Ktoś jeszcze ma taki problem??

EDIT:
Już widzę że to tylko graficzny bug - podróż tak czy owak się zalicza, ale nie widać zapełniającego się paska podliczającego korony.
 
Last edited:
Już widzę że to tylko graficzny bug - podróż tak czy owak się zalicza, ale nie widać zapełniającego się paska podliczającego korony.
Wygląda to na dość powszechny błąd, który "jakimś cudem" uaktywnił się dokładnie dzisiaj? (link 1, link 2, link 3)
 
Last edited:
Mnie Gwint dzisiaj trochę wystraszył. :oops:
Miałem poziom Podróży 99, 17/24 i chciałem sobie spokojnie dograć do 100. Nagle po pierwszej grze zaliczyło mi kontrakty za ukończenie, a po drugiej pokazało naliczenie dziennych połówek koron. Jednak poziomu 100 nie miałem, nie otrzymałem nagród. Natomiast po kolejnych grach widziałem naliczane kolejne połówki koron - czyli grałem w trybie "starym" (nadal mając poziom 99).
Ale uff.... :) - po zrestartowaniu gry jednak naliczyło mi brakujący poziom. A już miałem pisać do supportu.
Jedno mnie tylko dziwi. Jakim cudem mając 17/24 po jednej wygranej grze zaliczyłem finał Podróży? :shrug:
(spodziewałem się 21/24 i kolejnej 1-2 gier do finału)
 
Top Bottom