Pan Lusterko - prezentacja kart

+
A mówili na nim jak mogą się zmienić ci z NG co dostają ładunek za każdego szpiega, chyba Egzekutorzy Impery. Niestety nie widziałem całego streamu więc nie wiem.
 
A mówili na nim jak mogą się zmienić ci z NG co dostają ładunek za każdego szpiega, chyba Egzekutorzy Impery. Niestety nie widziałem całego streamu więc nie wiem.
Tak, egzekutor będzie miał 4 siły, i ładunek za 1 dmg. Za każdym razem kiedy pojawi się jednostka nielojalna dostanie ładunek. Rainfarn będzie miał 5 siły przy 7 prowizji i będzie bił za 2, jeśli jednostka szpieguje to za 4.
 
Polskiej wersji na forum chyba jeszcze nie widzę? Ale już jest.


EDIT: Właśnie @Alicja. wypełnia temat z notkami. :)

 
Dziękuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi. Mam jednak jeszcze jedno pytanie: skąd będą się brały tokeny wędrujących drzewców? Nie widzę jednostki ani karty specjalnej, która je tworzy, nie ma też nic na liście zmian od Alicji.
 
Dziękuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi. Mam jednak jeszcze jedno pytanie: skąd będą się brały tokeny wędrujących drzewców? Nie widzę jednostki ani karty specjalnej, która je tworzy, nie ma też nic na liście zmian od Alicji.
Tworzą je karty z keywordem symbioza. Jeśli masz takich kart np. 3 na stole to po użyciu karty specjalnej utworzy się wędrujący drzewiec z siłą 3.
 
Mogę prosić o zwrot skrawków z mojego Rainfarna? Bo to jak go zniszczono w najgłupszy możliwy sposób sprawia że chcę go wymazać z mojej kolekcji ;) A tłumaczenie że to buff jeszcze przeważyło czarę goryczy.
 
Top Bottom