Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

+
Podejrzewam, że jak zaznaczam OBECNA RANGA, to jest ot tryb zwykły klasycznego bez rangi ? :D

Nie można było nazwać tryb rankingowy i nierankingowy ? Nie wiem czemu takie tłumaczenia są w angielskiej wersji są normalne tłumaczenia jak w każdej grze z sieciową rywalizacją.

ranga.jpg
 
Podejrzewam, że jak zaznaczam OBECNA RANGA to jest tryb zwykły klasycznego bez rangi ? :D

Nie można było nazwać tryb rankingowy i nierankingowy ? Nie wiem czemu takie tłumaczenia są w angielskiej wersji są normalne tłumaczenia jak w każdej grze z sieciową rywalizacją.

View attachment 11048927
Nie, nie, nie, to jest jeszcze gorsze niż myślałem... :(

"Ranked Progression" to "Obecna Ranga"? WTF?

Dla porównania: tak wygląda screen angielski, który ktoś zapostował na reddicie:

2007-ranked.jpg
 
Powoli ilość mechanik w tej grze robi się przytłaczająca. W tym momencie próg wejścia dla nowego gracza zrobił się jeszcze wyższy. To doprowadzi do mniejszego przyrostu nowych graczy($) i wszyscy będziemy babrać się w starym sosie.
Ogólnie zmiany oceniam dość pozytywnie chociaż jedna mnie zirytowała, mianowicie zmiana umiejętności Ge'elsa. To był jeden z filarów jednej z moich talii. A teraz jako, że nie mam prządki twórcy, abym mógł dalej grać tą talią ZMUSZAJĄ mnie do wydania 800 fragmentów. Niefajnie.
 
jak zmieni się na tryb Układ sił to Tryb Klasyczny zmienia się w Rozgrywkę Klasyczną :D Dwie nazwy do jednego trybu :p

rang2.jpg




Nie, nie, nie, to jest jeszcze gorsze niż myślałem... :(

"Ranked Progression" to "Obecna Ranga"? WTF?

Dla porównania: tak wygląda screen angielski, który ktoś zapostował na reddicie:

View attachment 11048930
Z tej grafiki widzę, że wszystko w polskiej wersji im się wykrzaczyło nie mam widoku koron ani postępu w rankingach wyświetlanych w angielskiej wersji nad czerwonym paskiem. Może trzeba zatrudnić ekipę GRAJ PO POLSKU ? :DD
 
Last edited:
Z tej grafiki widzę, że wszystko w polskiej wersji im się wykrzaczyło nie mam widoku koron ani postępu w rankingach wyświetlanych w angielskiej wersji nad czerwonym paskiem.
Może owe różnice wynikają z tego, ze gość ma r0, a Ty zbierasz fragmenty witrażu?
 
Rzeczywiście jest 30 beczek plus. Widzę teraz po screenie swoim, miałem 28 beczek, a mam 58 =]
 
Zrobiłem w drzewku Jeromo Moreau zadanie na zagranie 30/30 ludzi i mi zresetowało w drzewku do 0/30, a zniknęło z zadania z sezonu gryfa.
 
Menu trybów faktycznie słabo teraz wygląda w polskiej wersji, a wystarczyłoby Rozgrywka Rankingowa / Rozgrywka Nierankingowa, Tryb Sezonowy i byłoby ok.

Irytuje mnie, że po każdym rozegranym meczu w Trybie Sezonowym, ekran i tak domyślnie przechodzi na Tryb Klasyczny i za każdym razem trzeba "przełączać" na Tryb Sezonowy. Dobrze by było, gdyby zostało to zmienione :p.

W sumie jeszcze tego nie komentowałem, więc teraz napiszę - ostatnia oferta pre orderu najbardziej mi się podobała z dotychczasowych, chociaż ta maksymalna mogłaby nie kosztować więcej niż Cyberpunk, 199,99zł/200zł byłoby ok. Fajnie by też było, jakby była do niej dorzucona tematyczna plansza, wtedy 100% satysfakcji :D.
 
Czy Lojalność karty "taktyki" za zaczynanie rundy musi uwzględniać serio? To grając SK jestem zmuszony na te beznadziejną Maskę Uroborosa...
 
Ale jak już piszesz to napisałbyś jak jest po polsku?
W poście wyżej to napisałem. Ten napis w polskiej wersji to "OBECNA RANGA"
edit:// nie sprawdziłem kolejnej strony tego wątku.

A teraz uwaga. Kategoria: język polski. Co jest nie tak w tym flejwortekście:
uwaga.JPG


Żeby nie było, że tylko marudzę - jest super, jaram się jak dziecko, kupiłem planszę, kupiłem pył, widzę, że automatyczna niszczarka kart działa jak natura chciała. Ale jak widzę po raz kolejny, że nic się nie zmienia jeśli chodzi o jakość polskiej wersji gry to krzyczę. Bo język polski ma narzędzia by sprostać oddaniu istoty tekstów. Ale nie dość, że jakość tłumaczeń jest kiepska, to jeszcze pełno literówek i jakichś pożal się Boże łamańców.
 
Last edited:
Czy Lojalność karty "taktyki" za zaczynanie rundy musi uwzględniać serio? To grając SK jestem zmuszony na te beznadziejną Maskę Uroborosa...
Przecież przewaga może być neutralna przy taliach z lojalnością. Sprawdzałem to dzisiaj. W końcu to nie jest karta.
 
Nie uważacie, że tych nowości jest zbyt dużo? Mam tu na myśli i karty i mechaniki. Jak dla mnie jedna mechanika i kilkanaście kart na sezon byłoby dobrym pomysłem żeby każdy mógł sobie na spokojnie ogarnąć co i jak, a nie tak jak teraz - pierdyliard kart i 10 mechanik które wywracają całą rozgrywkę do góry nogami. Chodzi mi też o to, że taki casualowy gracz jak ja, który gra powiedzmy 3 gry dziennie zanim zaznajomi się z tym całym lusterkowym pakietem to mnie będą wszyscy jechać jak nie powiem co.
 
Top Bottom