Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

+
Jak działa teraz system progresji dziennej?
Gdzie w patchnotach są opisane te zmiany?!

Ktoś wytłumaczy? Teraz, żeby zdobyć dziennie 2PN muszę wygrać 12 gier?
 
No niezły chaos i tradycyjny brak komunikacji ze strony dev.
Też jestem bardzo ciekaw jak zdobywać punkty nagród, ale nikomu póki co nie chciało się tego wyjaśniać.

Ale spokojnie, najważniejsze, że zwierzęta twórców są wpisane na listę, także można sobie zaglądnąć...
 
Zdobywanie pkt nagród odbywa się tak jak w podróży, za wykonanie zadania z wyzwania Pana Lusterko dostajemy 20 połówek koron.
 

Lexor

Forum veteran
W poście wyżej to napisałem. Ten napis w polskiej wersji to "OBECNA RANGA"
edit:// nie sprawdziłem kolejnej strony tego wątku.
Ja tu chciałbym coś wyjaśnić: widziałem ten Twój post wyżej z "obecną rangą", ale byłem święcie przekonany, że to o czymś innym! No bo jak, "ranked progression" tak dziwnie by przetłumaczyli?!?!? To się przecież by kupy nie trzymało.

Ale potem zobaczyłem screena i szczęka mi opadła...
 
Ogólnie bardzo dobra aktualizacja od strony zawartości, ale muszą ogarnąć błędy. Natomiast najbardziej mnie dziwi, że polska wersja językowa to porażka. Przypomina mi się nieoficjalne spolszczenie do Age of Empires sprzed lat. Jak na rozszerzenie, które tyle powstawało to dziwne, że wygląda to jakby zatrudnili do spolszczenia jakiegoś sąsiada zza wschodniej granicy.

Zamiast Graj jest "Gra", dalej jest tryb klasyczny, kiedy w angielskim został przerobiony, zamiast gra rankingowa przy fajce jest "obecna ranga". Czysty odlot.
 

Lexor

Forum veteran
Czy ja dobrze widzę, że teraz korony nie resetują się dziennie do progów 6/12/24/24 i pozostał tylko jeden próg, 24?

Po każdym rozegraniu gry sezonowej po powrocie na ekran wyboru mam "tryb klasyczny" - czy Wam też nie zapamiętuje?
 
Zdobywanie pkt nagród odbywa się tak jak w podróży, za wykonanie zadania z wyzwania Pana Lusterko dostajemy 20 połówek koron.

Nie do końca. W podróży codziennie miałeś podwójnie liczone pierwsze 14 półkoron. Dzięki temu nawet olewając zadania z podróży wystarczyło wygrać 12 rund by zdobyć 2 punkty nagród. Teraz jeśli oleje się zadania Pana Lusterko (które są na dalszych krokach dłuższe do realizacji niż zadania jakie były w Podróży) trzeba wygrać 24 rundy by zdobyć 2 punkty nagród. Dla mnie ktoś w CDPR kompletnie tego nie przemyślał.
Post automatically merged:

Chyba CDPR zdał sobie sprawę jak słaby jest ich nowy pomysł na zdobywanie punktów nagród bo już dzisiaj zadania z eventu dają nie 20 ale 30 półkoron. Szkoda tylko, że za te zadania które wbiło się wczoraj nie ma dzisiaj wyrównania. Ja straciłem na tym tylko 10 półkoron, ale jeśli ktoś wczoraj zrobił więcej zadań to może być lekko wkurzony.
 
Last edited:
Rzeczywiście jest 30 beczek plus. Widzę teraz po screenie swoim, miałem 28 beczek, a mam 58 =]
na 39 otworzonych beczek z 60, mam 5 goldów w tym 2 animowane :p
Zabrali mi 7 beczek jednak. Miałem 28 beczek wczoraj 58 beczek teraz mam 21 beczek nieźle. Od tamtego posta nie otwierałem w ogóle beczek.

EDIT: Jednak dobrze 21 mi zostało. Tylko nie wiem czemu wczoraj mi wyświetlało 28, a później 58 beczek i co z dodatkowymi beczkami które już ktoś otworzył , karty mu cofnęło czy nie ? ? Teraz żałuję, że nie otworzyłem wczoraj wszystkich beczek =]
 
Last edited:
  • RED Point
Reactions: Gyg
Po każdym rozegraniu gry sezonowej po powrocie na ekran wyboru mam "tryb klasyczny" - czy Wam też nie zapamiętuje?

Przed chwilą to sprawdziłem, tak właśnie jest, cofa mnie do "OBECNEJ RANGI" xD

Wczoraj na swoim streamie Slama mówił bardzo ciekawe rzeczy, ale im bardziej próbuję się zorientować w sytuacji, tym bardziej jestem przekonany, że studiu przydałaby się kilkumiesięczna przerwa służąca naprawieniu platformy na której pracują.

Dwa lata od premiery i w dalszym ciągu rozmawiamy o "quality of life improvements". Szkoda, mimo, że ten obfitujący we wspaniałe arty i bardzo ciekawe mechaniki dodatek wyszedł punktualnie, z relatywnie niewielką liczbą bugów to wracamy do tych samych bolączek - tak być nie powinno. Ale jak już wspomniałem, po streamie Slamy mam na tyle pozytywne odczucia, że nie żałuję pozostania przy grze :)
 
Ja myślę, że Redzi zatrudnili jakiegoś obcokrajowca do tłumaczenia gry na język polski, a że miał wpisane w cv, język polski biegły w piśmie i mowie no to został przyjęty :p
Post automatically merged:

 
Zadania dzienne - dobrze rozumiem? Aby wbić chociażby w drzewku sezonowym - puchar, ukończ 3 zadania dzienne lub po wyzwaniach Pana Lusterko też jest 1kluczyk dziennie za ukończenie zadania dziennego, to teraz trzeba 24 połówki zdobywać??? To przecież 12 wygranych partii, w cholere czasu. Czy może chodzi o zadania dzienne, które dostajemy codzienne po zalogowaniu? Trochę to nie do końca jasne.
 
Po prostu w studiu jest za mało ludzi, czego nie rozumiecie?

Jakoś tak od 2018 jest ich za mało XD

"They're once again asking for our financial support" - CDPR, biedne studio niezdolne do rozbudowania zespołu o wystarczającą ilość pracowników, by aktualizacje i dodatki docierały do użytkowników pozbawione krytycznych błędów i zaniedbań.
 
Przez Gwinta lecą teraz u mnie szanty, bo jakie było moje zdziwienie, kiedy usłyszałem, że Marynarz z Kerack cytuje słowa piosenki "Bitwa" :D

 

Lexor

Forum veteran
Kolejna rzecz - czy też macie tytuły pod awatarami napisane teraz jedynie dużymi literami?

Ja wiem, że to na co teraz zwracam uwagę (tytuły, głos Uzurpatora) to są jakieś niuanse / detale, ale... nie do końca rozumiem politykę zmieniania takich "dupereli" (skoro dobrze funkcjonują), zamiast skupienia się na naprawie błędów, których jest / pojawia się zawsze nadzwyczajnie dużo.
 
Kolejna rzecz - czy też macie tytuły pod awatarami napisane teraz jedynie dużymi literami?

Tak.

Ja wiem, że to na co teraz zwracam uwagę (tytuły, głos Uzurpatora) to są jakieś niuanse / detale, ale... nie do końca rozumiem politykę zmieniania takich "dupereli" (skoro dobrze funkcjonują), zamiast skupienia się na naprawie błędów, których jest / pojawia się zawsze nadzwyczajnie dużo.

W punkt
 
Top Bottom