Przedstawiamy Judy Alvarez

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Na braindansie Judy Alvarez zna się jak mało kto w Night City. Umiejętności, innowacyjność i kreatywność w obchodzeniu się z tą technologią zyskały jej sławę i szacunek. Jako niepoprawna idealistka, Judy chciałaby zmienić świat na lepsze dlatego współpracuje z gangiem The Mox, gdzie pełni rolę technika i edytora BD.

 
Fajna laska, podobno lubi dziewczyny. Będzie z kim romansować jako Fem V.
Ładny głos ma, obstawiałbym że to Minka Kelly, ale jej IMDB milczy.
 
Last edited:
Fajna laska, podobno lubi dziewczyny. Będzie z kim romansować jako Fem V.
Ładny głos ma, obstawiałbym że to Minka Kelly, ale jej IMDB milczy.
Czy to jest gdzieś potwierdzone czy znowu jakieś teorie fanowskie jak z metrem, które niby miało być w czasie rzeczywistym a nigdy tego dev nie powiedział ?
 
Czy to jest gdzieś potwierdzone czy znowu jakieś teorie fanowskie jak z metrem, które niby miało być w czasie rzeczywistym a nigdy tego dev nie powiedział ?
Raczej niepotwierdzone, ktoś tu na forum wspomniał o tym.
 
Skąd ten mit o tym, że Judy jest homoseksualna? Przecież z tego co słyszałem, Paweł Sasko mówił że każda postać "romansowa" ma swoje preferencje seksualne i od naszych wyborów czy cech będzie to zależało, odniósł się do ogółu. Nie słyszałem nigdzie nic konkretnie o Judy.
 
Skąd ten mit o tym, że Judy jest homoseksualna? Przecież z tego co słyszałem, Paweł Sasko mówił że każda postać "romansowa" ma swoje preferencje seksualne i od naszych wyborów czy cech będzie to zależało, odniósł się do ogółu. Nie słyszałem nigdzie nic konkretnie o Judy.
Alanah Pearce NIBY zasugerowała preferencje Judy w swoim Q&A. Wideo poniżej, 10:42.


Może i ma to sens, zważywszy że grała kobietą i od razu przechodzi do informacji, że NPCe mają swój typ, i nie z każdą postacią będzie można romansować wybierając konkretną płeć.
 
Design bardzo fajny, ale muszę przyznać, że całą postać sprzedaje mi głównie mocno charakterystyczny głos postaci. Nie wiem, jakoś automatycznie człowiek zakłada, że jest w dobrych rękach (if you know what I mean).
 
i nie z każdą postacią będzie można romansować wybierając konkretną płeć.

I za to się należą Redom brawa, bo mam dosyć gdy developerzy robią wszystkich bi, tylko po to aby gracze nie musieli zagrać inną płcią.
Mam tu głównie na myśli ostatnie twory Bioware, gdzie wszyscy byli bi, i przez to tracili na autentyczności.
 
Tak, jest to podejście urealniające zarówno świat jak i postacie.

P.S. Ostatnia gra Bio, gdzie płeć protagonisty nie miała znaczenia w romansach, to Dragon Age II, czyli gra ponad 9 letnia. Zarówno ME3, Inkwizycja, ME:A (Anthem nie miał w ogóle) prezentują podejście, gdzie konkretne postacie mają konkretne preferencje. Ergo, ciężko to nazwać "ostatnimi tworami".
 
Zarówno ME3, Inkwizycja, ME:A (Anthem nie miał w ogóle) prezentują podejście, gdzie konkretne postacie mają konkretne preferencje. Ergo, ciężko to nazwać "ostatnimi tworami".

Miałem na myśli bardziej to, że co drugi towarzysz był bi. Powinienem lepiej to wyrazić.
 
Top Bottom