Gry komputerowe

+
No właśnie - kusi mnie strasznie ta Persona - czy to na PS4 - część 3 / 5 czy właśnie część 4 na PC - podobno kapitalne gry, ale jakoś nie jestem w stanie się przemóc do kupna? Wasze opinie? Ewentualnie od czego zacząć?
 
Kolejny fragment gameplay'u z Ghostrunner. Gra wygląda przyjemnie i taka też była w krótkim demku ,które niegdyś udostępniono na steam choć obawiam się ,że po dłuższym czasie może stać się dość nużąca. Po raz kolejny w oczy rzuca mi się dość nieprzemyślany w kwestiach konstrukcji świata projekt poziomów, który to wygląda tak jakby wszyscy spodziewali się ,że przyjdzie tu taki ghostrunner więc trzeba mu zbudować ściany i haki do wspinaczki. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
 
No właśnie - kusi mnie strasznie ta Persona - czy to na PS4 - część 3 / 5 czy właśnie część 4 na PC - podobno kapitalne gry, ale jakoś nie jestem w stanie się przemóc do kupna? Wasze opinie? Ewentualnie od czego zacząć?
Każda Persona jest oddzielną opowieścią z (w większości) nowymi bohaterami i jedynie okazjonalnymi odniesieniami do pozostałych odsłon serii, więc przygodę z nią można zacząć od dowolnej odsłony, przy czym Persona 4 przez wielu uważana jest za najlepszą część, stąd też nie byłaby ona złym wyborem na pierwszy kontakt z serią.
 
Mnie tam cieszy, że już niedługo dostaniemy zapowiedź kolejnej odsłony Test Drive Unlimited.

Co prawda nie będzie to już gra tworzona przez Eden Games (studio dawno upadło i chociaż obecnie istnieje to w innym kształcie i zajmuje się innymi projektami), ale jak nowi właściciele marki zachowają ducha serii, wówczas może być dobrze.

Mam wiele przyjemnych wspomnień związanych z tą marką (nawet z drugą odsłoną, która zawiodła na wielu polach).
 
Będzie Shadow Warrior 3.


Jedynka będąca typową strzelanką w starym stylu bardzo przypadła mi do gustu. Dwójka, która skręciła w stronę Borderlands z generowanymi losowo mapami i toną broni typu 'pistolet +2' kompletnie mi nie siadła. Liczę, że trójka będzie bliższa jedynce.
 
Będzie Shadow Warrior 3.


Jedynka będąca typową strzelanką w starym stylu bardzo przypadła mi do gustu. Dwójka, która skręciła w stronę Borderlands z generowanymi losowo mapami i toną broni typu 'pistolet +2' kompletnie mi nie siadła. Liczę, że trójka będzie bliższa jedynce.

Jestem fanem, ale ten teaser mnie nie porwał.
Najpierw nosi katanę rękojeścią do ziemi, a jak ją wyciągał to już jest normalnie.
Fajnie że Latające Dzikie Wieprze w końcu dały znak życia, bo urwali 2 Cliffhangerem, nie chwalili się sprzedażą, ani nie robili żadnych płatnych dodatków.
 
Ja tam bardzo się cieszę z powrotu Shadow Warrior.

Niby było wiadomo, ale przez moment traciłem nadzieję... a teraz wiem, że jest na co czekać.

Co ciekawe sam teaser pokazuje kilka ciekawych rzeczy, które mogą (100% pewności nie mamy) znaleźć się w mechanice samej gry:
- po pierwsze, bieganie po ścianach (coś jak Titanfall ?)
- po drugie, linka do przeskakiwania nad przepaściami (setka gier miała podobne rozwiązanie, ale FPS'y stosunkowo rzadko)
- po trzecie, coś w rodzaju glory kills (czyli efektowne i brutalne wykańczanie przeciwnika bliskiego śmierci) i ewentualnie jakiś system walki wręcz (?)
- po czwarte, otoczenie stanowiące zagrożenie dla naszych wrogów (swego rodzaju pułapki, które pozwolą nam szybciej wyklinować wroga)
- po piąte, jeśli całość szła na silniku z gry to SW3 będzie naprawdę śliczniutki (może nie aż tak ładny jak to, ale...)
 
Wilkołak: Apokalipsa.


Gierka, przynajmniej w teorii z tego samego świata, co Bloodlines, ale nie wygląda to szczególnie porywająco.
 
Gierka, przynajmniej w teorii z tego samego świata, co Bloodlines

W papierowym erpegu tak, w świecie gier wideo niekoniecznie :p Swoją drogą, dziwię się że w czasach przerabiania wszystkiego na wielkie uniwersa nikt jeszcze nie wpadł na to żeby zekranizować lub zegranizować Świata Mroku w takiej formie - różne tytuły opowiadające o różnych istotach takich jak wampiry, wilkołaki, magowie, duchy, upadłe anioły itd. w ramach większej, spójnej fabuły.

A co do samej gry, cóż zapowiada się typowy średniak od Cyanide. Szkoda, bo wilkołaki nie są zbytnio eksploatowane w popkulturze, a i sam Świat Mroku zdecydowanie zasługuje na porządniejsze produkcje. Bloodlines 2 może da radę klimatem, fabułą i wyborami, ale jakość gry raczej nie będzie powalająca.
 
różne tytuły opowiadające o różnych istotach takich jak wampiry, wilkołaki, magowie, duchy, upadłe anioły itd. w ramach większej, spójnej fabuły.

Tymczasem, dostaniemy dwie gry o Vampirach. Sadząc po CGI i platformach docelowych, gra będzie miała podobną skalę co Bloodlines.

Bądź tu mądry.

I naprawdę szkoda, że IP jest rozdrabniane przez mniej znane i doświadczone studia z ewidentnie skromnym budżetem. World of Darkness, to chyba najlepsze, najlepiej rozbudowane i kompletne urban fantasy, jakie mamy.
 
Orientuje się ktoś co się stało z grą The Sinking City na PC? Najpierw była dostępna na steamie, potem poszła do epica a teraz widzę że jest chyba jedynie dostępna w abonamencie Premier na Origin... Sprawdzając po różnych keyshopach w tym allegro dalej sprzedają klucze do epica mimo iż na samej platformie gra nie posiada już nawet karty produktu:sneaky:
 
Kto nie ma Watch Dogs 2 a chciałby mieć, to powinien rozważyć zalogowowanie się na swoje konto UBI i oglądanie na streamie wydarzenia Ubisoft Forward. Dla zalogowanych widzów obiecują darmową kopię WD2.
Post automatically merged:

O, widzę, że @Rosomak82 w innym temacie już o tym wspominał.
 
Last edited:
Tak w ramach formalności; serwery padły, nie da się zalogować. NIe wiem kto wpadł na pomysł łączenia darmowej gry z logowaniem i oglądaniem audycji.

To się nie mogło udać.
 
Top Bottom