Gry komputerowe

+
Oho, ludzie znowu rzucili się na darmówkę sprzed kilku lat i serwery padły? :D Jak to mówią, za darmo to i ocet słodki :sneaky:
 
Tak w ramach formalności; serwery padły, nie da się zalogować. NIe wiem kto wpadł na pomysł łączenia darmowej gry z logowaniem i oglądaniem audycji.

To się nie mogło udać.

To było do przewidzenia, dlatego olałem całą sprawę.
 
Ten Ubi to jakiś rak. XD Nie mogą udostępnić gry za darmo z poziomu sklepu? Zarejestrowałem się na tej stronce jakieś 10 godzin temu i nadal nie mam gry w bibliotece.
 
Mają przypisywać grę przez tydzień, więc trzeba się chyba uzbroić w cierpliwość. Ja się zarejestrowałem kilka minut po 8 rano i też nie mam.
 
Zapraszam do podziwiania rzekomo najnowszego pomysłu od Ubi, ekskluzywna rozdzielczość dla jednej platformy. Far Cry 6 w 4K tylko dla XsX. W oraniczania PC nie wierzę, ale i tak przebijamy ścianę absurdu. Jeśli to prawda.

 
Imo ruch w dobrą stronę, może teraz te oceny będą miały jakiś realny sens ;)

Nie będą. Jedyną różnicą będzie to, że jedynki i zera posypią się trzy dni po premierze, zamiast w dniu premiery.

Jedynie steam ze względu na integrację z platformą, ma jakiś sensowny system oceniania przez graczy.
 
Devolverland Expo tworzyli twórcy Shadow Warrior (Flying Wild Hog), więc wydaje się, że wyrastają na jeden z bardziej znaczących zespołów pod skrzydełami Devolver.
 
Mam pytanie mam LA Noire na steam czy można ja przypisać do kolekcji na rockstar i rockstar games louncher?
 
Top Bottom