Gry - bundle, promocje, okazje

+
Jeśli ktoś lubi strzelanki typu Doom, Quake, RTCW to własnie jest obniżka w gog.com
Ja kupiłem Wolfenstein TwoPack i RTCW, a dodatkowo dostałem Daggerfall i Arenę z serii TES. ;)
 
wiadomość z ostatniej chwili The Division do odebrania za darmo na uplay tylko do 7 września!
 
Na uPlay można też zdobyć FarCry 3 za darmo. Na dodatek na Epic jest Hitman oraz Shadowrun (3 części).
 
Do 24.09 (jutro) do godziny 17,00 na Epic Games jest jeszcze do wzięcia za darmo Watch Dogs 2.
 
Przyszedłem zakomunikować, że Epic właśnie rozjeb.. eee rozwalił system. Za tydzień Pillars of Eternity Definitive Edition i Tyranny do wyrwania za darmo.
Bez tytułu.jpg
 
Będzie grubo. Pillarsy mam z dodatkami, ale Tyranny jeszcze nie zdążyłem kupić ;). A w takim razie ciekawe co na Święta? Frostpunk?
 
Obie gry mogę gorąco polecić. Kupowałem pudła na premierę, nie żałuję ani złotówki.

Fajnie, że Tyranny w wersji Gold, od jakiegoś czasu polowałem na DLC, ale cena mnie nie przekonywała, bo dodatki raczej średnie. Ale w grze sporo zależy od podjętych decyzji, więc będę miał tym większą motywację, żeby do gry wrócić.
 
Mnie w sumie już kusiło by kupić na ostatnich promocjach na Steam, ale wstrzymywałem się tylko dlatego, że planuję najpierw przejść Baldur's Gate II, Arcanum i Fallout 2.
 
Mnie w sumie już kusiło by kupić na ostatnich promocjach na Steam, ale wstrzymywałem się tylko dlatego, że planuję najpierw przejść Baldur's Gate II, Arcanum i Fallout 2.
A mi się marzy remake Arcanum. Takie odświeżenie na przykład na Unity na wzór Pillarsów, z zachowaniem klimatu i (koniecznie) ścieżki dźwiękowej... :love:
Ech, rozmarzyłem się.
.
Wracając do tematu - to prawda, że epicowe giveaway'e mają być tylko do końca roku?
 
Pillars of Eternity już mam, ale Tyranny chętnie przytulę :D. W sumie już dosyć dawno chciałem kupić, ale jak będzie za darmo, to nie można przegapić :ROFLMAO:.
 
Na dodatek obie gry ze wszystkimi dodatkami. Ogrywam właśnie Bastard's Wound w Tyranny - kawał dobrej roboty.
 
Top Bottom