Rozpoczął się Sezon Kota!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Nowy sezon oznacza nową aktualizację! Łatka 7.3 zawiera zmiany w balansie, w tym usunięcie większości niszczarek Artefaktów oraz dostosowanie siły Scenariuszy. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.


Sezon Kota zakończy się 3 listopada o godz. 10:00.


Tryb sezonowy: Podmianka
  • gracze co dwie tury wymieniają się tym, co mają w ręce
 
Last edited:

Hod74

Forum regular
Po dwóch rozgrywkach sezonowych stwierdzam ,że Sezon Kota jest przezabawny choć mimo dwóch wygranych to cieżko powiedzieć jak najlepiej grać bo niestety na dzień dobry każdy wyrzuca sobie złote karty albo karty Echo
 

Gomola

Forum veteran
Najlepszy sezon jak dla mnie. Niedźwiedzi rytuał dominuje, polecam, świetna zabawa.
 

Hod74

Forum regular
A co z sezonowymi drzewkami nagród? U mnie pusto...
Są jak zwykle może zresetuj
Najlepszy sezon jak dla mnie. Niedźwiedzi rytuał dominuje, polecam, świetna zabawa.
Chyba dziwnie trafiałeś choć fakt ostatnie 3 pojedynki miałem vs Syndykat gdzie cała ręka to był szajs

Ja gram Nilgaardem na wyrzucanie kart i jest przednia zabawa jak ci rywal gra Twoje mocne karty przeciwko Tobie

No i Asymilacja też jest niezly power bo co drugi ruch zagrywasz kartę która od razu wzmacnia wszystkie Twoje asymilacje.
 

Hod74

Forum regular
Dokładnie tak...

Jedyne co mi się nie podoba w tym sezonie to że trzeba grać do konca wszystkie karty bo już miałem takie sytuacje w 3 rundzie ,że ja miałęm 2 karty na ręku i nie mogłem ich zagrać bo w teorii zagrałem wcześniej ostatnią kartę. To jest akurat błąd. Już raz sam tak rywala wyjechałem do zera bo zrobił pas po 3 ruchu
 

Arran0

Forum regular
Tak, to jest bardzo dziwny sezon. Można wygrać rundę z przewagą kart - ale po zamiance to przeciwnik ma przewagę i przegrać grę - bo dostajemy pas.
Jak przeciwnik spasuje wcześniej wystarczy policzyć karty i grać tak aby po zamiance w nowej rundzie przeciwnikowi skonczyly sie szybciej niz nam. Tylko liczenie kart jakos do gwinta mi nie pasuje :p
Chyba rozsądniej by było jeżeli wymianie podlegała by tylko taka ilość kart jaką obaj gracze mają - np my mamy 4 karty, przeciwnik 7 - to do wymiany idą wszystkie nasze i pierwsze 4 przeciwnika.
 

Hod74

Forum regular
Błędem jest wymiana kart po dwóch pasach .... To nie powinno mieć miejsca bo teraz . Jak ktoś robi pas to od tego momentu nie powinien oddawać kart , które ma na ręce
 
Błędem jest wymiana kart po dwóch pasach .... To nie powinno mieć miejsca bo teraz . Jak ktoś robi pas to od tego momentu nie powinien oddawać kart , które ma na ręce
Racja, to też - teraz pas = oddanie rundy walkowerem bo przeciwnik wygra runde korzystajac z naszych kart.
Powinno być zakonczenie wymiany po pasie 1 z graczy + to co napisalem - wymiana tylko takiej ilosci kart jaka obydwoje gracze maja.
 
Chciałem tylko sprawdzić, bo na steam w dziale Gwinta jest takie coś:
myślałem ze sezony znowu 2 miesiące trwają i się ucieszyłem,, a to jednak social leży jak zawsze :/ Jednak sezon KOT'a jest teraz,
 
@MaRIB1: To co podajesz to kolejny dowód popierający moje twierdzenie, że CDPRowi obecnie zależy na maksymalnym wydojeniu kasy z projektu przed opuszczeniem tonącego okrętu, a wprowadzenie Gwinta na inne platformy to był najtańszy ku temu sposób - bardzo dziwię się osobom, które podają to za przykład rozwoju gry / czegoś dobrego, zamiast otworzyć oczy i popatrzeć szerzej łącząc w całość wszystkie pojedyncze klocki jakie serwuje nam CDPR.
 
Last edited:
Nie rozumiem, jest napisane 1 października że koniec poprzedniego sezonu. Zostało to już poprawione, a było napisane listopada?
 
Nie rozumiem, jest napisane 1 października że koniec poprzedniego sezonu. Zostało to już poprawione, a było napisane listopada?
Masz już sezon kota od 2 tygodni. Dlatego zaciekawiłem się. bo nie gram aktywnie już w Gwinta i pomyślałem, że wrócili do 2 miesięcznego sezonu. Jednak na steam jest małe zainteresowanie. Około 1000 ludzi gra on-line średnio, to i newsy szkoda pisać na tej platformie dla garstki :D. Jedynie news we wrześniu był potrzebny, bo wchodziła podróż, mały zysk równa się małe zaangażowanie twórców (brak aktualności ze sceny na oficjalnym kanale na steam jest zastanawiające ) =].
 
@Przyjacie po prostu im chodzi, że newsa na temat obecnego sezonu nie dali...
https://steamcommunity.com/app/544810/allnews/ zobac tutaj cały harmonogram wydawniczy tej karcianki. (potocznie nazywany MAPĄ DROGOWĄ :DDDD raodmaps. Chociaż mapa drogowa jest od zawsze do kupienia :DDD ) Polityka firmy CDPR się nie zmienia. Dla mnie to jest takie niechciane dziecko i nie wiedzą co z tym zrobić. Brak pomysłów na przyszłość została wyczerpana dlatego jest brak takiego harmonogramu. Rozkopanych dużo projektów, ludzie w soboty robią ponoć dlatego jest jak jest =]
 
Last edited:
W drzewku sezonowym "Ciri", w zadaniu wygrania 20 rund, licznik zatrzymał mi się na 6 rundach i dalej wygrane rundy się nie nabijają. Macie też taki błąd?
 
Top Bottom