[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

+
Dobrze wygląda (bo jemu w ogóle we wszystkim dobrze) choć do wiedźmina pasuje mi średnio.
Dokładnie, wygląda jak typowo amerykański strój jakiegoś bohatera. Gdyby nie ten sześciopak na zbroi to jeszcze jakoś by to wyglądało, a tak to do wiedźmina średnio mi to pasuje.
coś takiego mogliby nosić Czarni, a nie te szajs, który mieli w pierwszym sezonie :sneaky:
Tylko czekam na to, aż ujawnią ich nowe stroje, zobaczymy jak bardzo to zmienili.
Może to przez zbroję własnie, ale Heniek jakby przytył...
Złożył sobie kompa w lipcu, więc siedział ciągle, grał i może przytył, heh. :D A tak na serio, to myślę, że ta zbroja go tak pogrubia...
 
Last edited:
Mieszanka Batmana i Conana Barbarzyńcy. :oops:
Post automatically merged:

Ehh te soczewki.
 
Superhero Geralt. Zdecydowanie wolałem poprzednie dwie zbroje.

Jutro mają wrzucić coś jeszcze. Kolejne fotki czy może jakiś sneak peak? Niby wcześnie na materiały video, ale w sumie 2 sezon Stranger Things miał podobną sytuację.
 
Mieszanka Batmana i Conana Barbarzyńcy.
O to to. I o co chodzi z tymi naramiennikami? Powiedziałbym, że to najgorszy wiedźmiński pancerz jaki widziałem, gdyby nie to, że widziałem już kurtki z W2 i pancerz gryfa. Serio, jeśli już obrazili się na zwykłe skórzane kurtki, to mogliby chociaż zostawić pancerz z pierwszego sezonu.
Oficjalne streszczenie drugiego sezonu . W sumie bez niespodzianek .
Nie oceniam, za mało by powiedzieć o tym coś konkretnego, poza tym że scenarzyści idą z fabułą już swoją własną drogą.
 


Wygląda ok. Ale nawet tak proste zadanie jak strój Ciri w Warowni udało się im "poprawić".

Ubrana była w coś w rodzaju skórzanego kostiumu, szytego - a raczej skleconego w sposób, na którego widok każdy szanujący swe rzemiosło krawiec zawyłby z rozpaczy i zgrozy.
 
No właśnie gdzie som bat.. witchsutki ja się pytam?

No ciężko znaleźć pozytywy przed drugim sezonem, oj ciężko...
Post automatically merged:

Cyruszka na lekcji WFu.

Muszą się spieszyć z kręceniem bo dziewczyna wyrośnie im za bardzo.
 
Może jestem uprzedzony przez wcześniejszy sezon, ale wydaje mi się, że znowu scenografia wygląda jakoś tak sztucznie i teatralnie, głównie przez oświetlenie, które wydaje się mało naturalne.
 
Ale to są chyba zdjęcia robione przez fotografa na planie, a nie kadry z materiału filmowego. Oświetlenie na zdjęciu z Ciri wygląda na w pełni naturalne, w sensie, że to po prostu słońce :D
 
Spoko loko, w serialu będą halogeny spod śniegu :) Do tego wiatr nawet w budynkach żeby mogli nawiązać do gry, a Geralt mógł powiedzieć 'ależ wieje' ;)
 
Top Bottom