Cyberpunk 2077 - GOLD

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Mamy złoto*!
:dvd:


Do zobaczenia w Night City 19 listopada!




*tak, to oznacza, że zaczynamy tłoczyć płyty z Cyberpunkiem 2077 ;)
 
No i bardzo kurna dobrze! Choć przyznam, że myślałem ogłoszenie ozłocenia nastąpi pod koniec października albo na początku listopada.
 
Gratulacje! Już naprawdę niewiele zostało do premiery. Trzym kciuki za cały zespół :D
 
Ale wiecie, że to oznacza day1 patch słusznych rozmiarów? ;) Dla mnie to zagrywka czysto marketingowa mająca na celu przede wszystkim uspokojenie rynku i graczy. Co nie zmienia faktu, że jednak dowiozą- w takim, czy innym stanie.
 
To nie jest zagrywka marketingowa tylko zupełnie normalna sprawa. Płyty muszą trafić do tłoczni mniej więcej miesiąc przed premierą żeby udało się wyrobić na czas. To że gra będzie szlifowana do ostatniego dnia co zaowocuje sporą aktualizacją to też norma w dzisiejszych czasach.
 
I będą się jeszcze trzymać przez długi czas, dopóki Sony i MS nie przymuszą ludzi do cyfrówek :p Na pecetach wiadomo płytki umarły już dawno temu i teraz mają już raczej tylko sentymentalną wartość...

Fajnie, że Cyber już w złocie, czyli premiera niezagrożona. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać ;)
 
Ale wiecie, że to oznacza day1 patch słusznych rozmiarów? ;) Dla mnie to zagrywka czysto marketingowa mająca na celu przede wszystkim uspokojenie rynku i graczy. Co nie zmienia faktu, że jednak dowiozą- w takim, czy innym stanie.
Na szczęście mam w końcu od niedawna ogarniętego neta więc nawet jakby day1 patch miał 70 GB a gra by działała dzięki niemu jak trzeba to będzie gitarka :p

Teraz czekam na RTX 3070, trzeba kompa budować bo na obecnym mialbym pokaz slajdów :p
 
Tylko patrząc na to co się dzieje obecnie z 3080 to realna dostępność 3070 to będzie zapewne końcówka roku a najprędzej dopiero początkiem przyszłego...
U Gabe,a? Tfu, tfu, na psa urok. Gry REDów tylko na GOG...
Kto co lubi :p Pamiętam, na premierę W3 na GOG'u były jakieś problemy i nie każdy mógł zagrać od razu po odblokowaniu gry. Z kolei na steamie można było swobodnie grać zaraz po północy. ;) Najlepiej byłoby gdyby w pudełkowej edycji była możliwość wyboru aktywacji gry jak to było w przypadku dodatków do W3, wtedy wszyscy byliby zadowoleni :ROFLMAO:
 
Tylko patrząc na to co się dzieje obecnie z 3080 to realna dostępność 3070 to będzie zapewne końcówka roku a najprędzej dopiero początkiem przyszłego...
Specjalnie premierę opóźnili by zapewnić większą ilość kart graficznych na starcie. Więc jestem dobrej myśli :p
 
Specjalnie premierę opóźnili by zapewnić większą ilość kart graficznych na starcie.

Dwa tyg różnicy nie robią żadnej... różnicy w kwestii zaopatrzenia. Nvidia przeniosła datę, bo chce utrzeć nosa AMD (premiera 3070, dzień po konferencji czerwonych poświęconej kartom graficznym).
 
Tylko patrząc na to co się dzieje obecnie z 3080 to realna dostępność 3070 to będzie zapewne końcówka roku a najprędzej dopiero początkiem przyszłego...

Kto co lubi :p Pamiętam, na premierę W3 na GOG'u były jakieś problemy i nie każdy mógł zagrać od razu po odblokowaniu gry. Z kolei na steamie można było swobodnie grać zaraz po północy. ;) Najlepiej byłoby gdyby w pudełkowej edycji była możliwość wyboru aktywacji gry jak to było w przypadku dodatków do W3, wtedy wszyscy byliby zadowoleni :ROFLMAO:
Hm, Steam nie działa. Gry nie działają. GOG nie działa, gry działają. Taka różnica...
Mam sporo starych gier, w które nie mogę zagrać, bo czytnik płyty nie czyta...
Jedyny ratunek w takim wypadku to........
W nowe nie zagram jak netu nie ma (Z wyjatkiem gier z GOG). Jedyny ratunek to.......
Ciężkie jest życie uczciwego gracza....
 
U Gabe,a? Tfu, tfu, na psa urok. Gry REDów tylko na GOG...
Pamiętam, że swego czasu miałem problemy z GOG, raz przerwało mi pobieranie dodatku pod koniec i musiałem ściągać od nowa. Poza tym jest jeszcze GOG Connect (działa to jeszcze?) i możliwość przypisania gry dla jej posiadaczy na Steamie. Kto wie czy tego uniemożliwią, bo na odwrót z pewnością nie będzie to możliwe. Najwięcej gier mam na Steam, w osiągnięcia też jeśli się bawię to na Steamie, na innych platformach jakoś mi nie zależy na tym.
 
Jeżeli gra jest SP to nawet jak nie masz neta to zagrasz na steamie. Jeszcze nie słyszałem, żeby w ogóle steam nie działał w taki sposób, że nie można gry odpalić...
 
Top Bottom