Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Jest gameplay po włosku. Coś czuję że jeszcze w tym tygodniu dostaniemy fragmenty w rodzimym języku. Skoro film nie został przekazany przez oficjalne kanały firmy (póki co) to gdybym był bardzo optymistycznej myśli to powiedziałbym ,że może nawet dzisiaj usłyszymy polski język w CP.
 
Zanim gameplay z polskiej wersji będzie jeszcze niemiecka, hiszpańska, chińska, francuska, turecka, czeska, węgierska, arabska, koreańska...
 
Nie będę ukrywał że rozczarowalem się trochę postawą naszych. Włoska wersja już dostępna, a polskiej jeszcze nie ma ? :/

Ja bym tak nie dramatyzował. Grę w polskiej wersji zdążyliśmy usłyszeć już dawno temu, zanim pojawił się ostatni odcinek Wire. Teraz czekam spokojnie :)
 
Cieszcie się, że polski dubbin w ogóle będzie, bo przy tylu deklaracjach na tym i nie tylko na tym forum, że jest zbędny i psuje klimat, mogło go nie być wcale...
 
Ja tam nie wiem, ale chyba za pierwszym razem zagram sobie po polsku. Potem zobaczymy. W takim The Last of Us, Uncharted czy dwóch pierwszych Mass Effectach polski dubbing mi się podobał i nie psuł klimatu, choć wydawałoby się, że bez angielskiego ani rusz. W serii ME w końcu przestawiłem się na angielskie głosy, bo "trójka" nie dostała polskiego dubbingu.
 
A propos polskiej wersji językowej. Dzisiaj Pani Lidia Sadowa była gościem na kanale "Widzę głosy", gdzie mówiła o pracy dubbingowej i mówiła króciótko o pracy przy Cyberpunku. Polecam całość przesłuchać, bo można się dużo dowiedzieć o pracy przy dubbingu, a krótki fragment o Cyberze zaczyna się od 1:00:11.

 
Zamiast zamieszczać jakieś video jednej scenki chciałbym długi filmik z aktorami głosowymi. Interesuję mnie video z dubem angielskim i polskim ( na drugie przejście). Fajnie jest poznać ludzi, którzy włożyli tyle pracy w głosy swoich postaci.
 
Może się dowiemy jak z modelem jazdy etc. Bo to jest największa niewiadoma i największa moja osobiście obawa :)
 
U mnie już wszystko gotowe :D
 

Attachments

  • Zrzut ekranu (33).png
    Zrzut ekranu (33).png
    857.1 KB · Views: 86
Czyli co? Nie będzie preloadu? Na 99,99% kupuję, ale poczekam sobie na pierwsze recenzje. Liczę, że tak jak w przypadku W3 embargo na recenzje minie na tydzień przed premierą.
 
premiera równo 00:00 19.11 ? czyli jak dobrze pójdzie to o 3-4 rano zagramy :giveup: ale co to 4 godziny, jak wiele osób prawie 8 lat czekało
 
Ja to się jeszcze zastanawiam czy uda mi się dorwać do 19.11 nowe GPU :coolstory:
ściągnąć to tam już z górki, niestety ale ani nvidia, ani amd nie ułatwiają, z nowymi cepami to się jeszcze wyrobią ci co czekali na zakup przed CP2077, ale z karcioszkami to teraz krucho.
 
Top Bottom