Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Jeżeli fabuła jest równie dobra co w wiesku 3, to będzie ok. O sam gameplay nie ma obaw , bo chyba nie może być gorszy od tego w wiesku3 prawda? ;)
Post automatically merged:

Taka moja znajdźka z książki, może właśnie jutro coś takiego pokażą :)
 

Attachments

  • 20201014_143728.jpg
    20201014_143728.jpg
    1.3 MB · Views: 90
Last edited:
Wydaje się, że mechanika pojazdów może być całkiem mocno rozbudowana. Ciekawe jak z modelem zniszczeń.
 
To, że gra sprzeda się lepiej niż wiesiek 3 to jest pewne. W samych Chinach będą z tego milliony po tym jak ogłosili cały chiński dubing. Wystarczy wejść na media społecznościowe CDPR w Chinach aby zobaczyć ilu fanów tam teraz mają.
 
Trochę to zaczyna wyglądać na jakąś chorą fascynację.
Wszyscy się tym "kranczem" podniecają jakby to było coś dziwnego i nie występującego nigdzie indziej poza branżą gier.
Atak na CDPR przez tego gostka nie może być bezinteresownym ujadaniem...
 
Jeżeli są to brednie wyssane z brudnego palucha, to na miejscu REDów podałbym gościa do sądu za zniesławienie. Chyba, że wszystko co pisze jest prawdą, wtedy cuż... ;)
Post automatically merged:

I jeszcze mały gif. Ten z motocyklem dużo bardziej mi się podobał. Ta gra w nocy błyszczy, w dzień jest wyblakła...
 
No nieźle, chyba pierwszy raz dostaliśmy jakiś materiał, który pokazuje właśnie taką swobodną rozgrywkę rodem z GTA (czyt. rozjeżdżanie cywilów i sianie ogólnej destrukcji). Wygląda to całkiem fajnie, jutrzejszy materiał może być naprawdę ciekawy.
Cos mi się wydaje że większość niedzielnych graczy po jutrzejszym NCW, tym bardziej powie że "ten CP to taka kopia GTA"
Nie idźcie tą drogą... i ty CDPR !
 
CDPR naprzyjmował masę zagranicznych programistów do cp (główne ze stanów) to teraz mają ostre przecieki do zagranicznych mediów. Oni nie tolerują i nie rozumieją tzw. polskiego kruncha ;) 😉 jaki cdpr ma i będzie miał.
 
"Kopia GTA" brzmi jak jakaś obelga w tych wszystkich komentarzach, a przecież seria Rockstara to jedna z najlepszych gier akcji w historii mogąca się poszczycić także dobrą fabułą. Nie kumam zarzutów :shrug:
 
tak to wygląda jak mentalność amerykańska zderzy się z polską, czyli podpierniczanko do kolegów dziennikarzy :)
 
Pan Jason całkiem normalny nie jest. Zadałem mu kilka pytań podpartych faktami, to mnie zablokował na twitterze. Takiego typa się nie da brać na poważnie.
 
Top Bottom