Twoje Night City — konkurs na ilustrację z gry Cyberpunk 2077 — mamy zwycięzców!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Zeszłego miesiąca wystartował pierwszy oficjalny konkurs na ilustrację z gry Cyberpunk 2077. Otrzymaliśmy MNÓSTWO niesamowitych prac z całego świata. Nasze jury sprawdziło ponad 1500 zgłoszeń bazujących na zarysie ikonicznej kurtki V. Wybór nie był łatwy — wasza kreatywność i wyobraźnia zmiotły nas z nóg!

Oto zwycięzcy:

1. Miejsce - autorstwa Julien G.



2. Miejsce - autorstwa Iida K.



3. Miejsce - autorstwa Jakob V.



Ponadto, zdecydowaliśmy się przydzielić 3 dodatkowe nagrody:

WYRÓŻNIENIA

Praca autorstwa Rahul S.



Praca autorstwa The Magnetic Cat



Praca autorstwa Nise L.



Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie — wasze prace były niesamowite!
 
Przydałaby się strona ze wszystkimi pracami, widziałem dużo na mediach społecznościowych i było wiele świetnych prac np. dwie poniższe, w ogóle taki konkurs to dobry sposób aby zbudować społeczność graczy i podtrzymywać żywotność gry. Zobaczyłbym jeszcze jeden taki konkurs po premierze gry i bez żadnych ograniczeń tutaj ograniczeniem była ta kurtka, fanowskie ilustracje z Johnnym Silverhandem i wieloma innymi postaciami które znajdą się w grze to by było coś.

1 Konkurs.jpg

00000000000000 Konkurs.jpg
 
Zachwycająca kreatywność jak na konieczność zastosowania się do szablonu :p No i kolor, punk, nareszcie nie noc i deszcz! :D
 
Każdego wieczora pochylając się nad szczegółami, dopracowując swoje dzieło, dodając kolejne detale... przegapiłem termin.

Ale moje dziesiątki godzin pracy artystycznej nie mogą pójść na marne, dlatego z dedykacją dla Night City przedstawiam wam moje dzieło:

Jacket.jpg
 
:giveup:
@Sinkey87 z wrażenia leżę i nie mogę się podnieść.

A co do wyników, to WOW! Świetne prace, a pierwsze miejsce w pełni zasłużone. Ta praca jest mega.
 
Top Bottom