Dołącz do świętowania Saovine w GWINCIE!

+
Mam proste pytanie. Da się zdobyć oba rewersy?
Przyznam że grałem dużo przez czas tego wydarzenia (muszę ukończyć podróż) i zdobyłem wszystkie bibeloty poza rewersem od krasnoluda. I teraz przy otwieraniu tych paczek dostaję wyłącznie złoto/pył. Więc wygląda to tak, jakby drugi rewers miał zablokowany.
Jest to możliwe. Co znaczy "dużo"? Niektórzy gracze mówią, że drugi rewers wypadł im po otwarciu ok. 80-100 pakietów.
 
W moim przypadku wystarczyły 22 "pakiety" do zdobycia 12 bibelotów. Szczerze to myślałem, że to standard. :)
 
Ja mam oba i z własnego doświadczenia doradzę, żeby nie otwierać paczek hurtowo, jedna po drugiej, bo leci badziew. Ale to może tylko zabobon z mojej strony :D
 

Lexor

Forum veteran
Ja mam oba i z własnego doświadczenia doradzę, żeby nie otwierać paczek hurtowo, jedna po drugiej, bo leci badziew. Ale to może tylko zabobon z mojej strony :D
To co piszesz może faktycznie mieć znaczenie, aczkolwiek ja to sobie nieco inaczej interpretuję: zauważyłem, że zwykle z pierwszych paczek po dziennym resecie wylatują mi wartościowsze rzeczy, a potem przez resztę dnia to już leci "sam szajs". Przykład z "przed chwili": do kompletu brakowało mi jednej ramki i dwóch awatarów - otworzyłem kilka paczek po resecie i "na samym początku" dostałem moje "braki", a wcześniej, podczas dnia i wieczoru, leciały mi same surowce.
 
[...] zauważyłem, że zwykle z pierwszych paczek po dziennym resecie wylatują mi wartościowsze rzeczy, a potem przez resztę dnia to już leci "sam szajs".

Tak, też tak mam. Zatem jest to najwyraźniej ustawione specjalnie, taki odwrócony pity timer.
I przyznam, iż bardzo mi się to podoba. Przynajmniej nie muszę marnować czasu na zbędny grind.
Jak tylko zaczyna lecieć badziew surowcowy, a mi na nim nie zależy, szybciutko wyłączam Gwinta :smart:
 
Ja mam oba i z własnego doświadczenia doradzę, żeby nie otwierać paczek hurtowo, jedna po drugiej, bo leci badziew. Ale to może tylko zabobon z mojej strony :D
Kwestia szczęścia - u mnie przy hurtowym otwieraniu poleciały dwa rewersy pod rząd. A znowu jak otwieram pojedynczo, to same matsy lecą.
 
Nie ma żadnego to znaczenia kiedy otwieracie. Mi pierwsze dwa dni wylatywały jakieś ramki co drugą paczkę, a od soboty do dzisiaj żadnych bibelotów zero rewersów.
Także podtrzymuję swoje zdanie, iż nagradzanie RNG w to najlepszy możliwy sposób na zniechęcenie graczy.
CDPR nie powtarzajcie tego po raz trzeci na święta.
 
Nie ma żadnego to znaczenia kiedy otwieracie. Mi pierwsze dwa dni wylatywały jakieś ramki co drugą paczkę, a od soboty do dzisiaj żadnych bibelotów zero rewersów.
Także podtrzymuję swoje zdanie, iż nagradzanie RNG w to najlepszy możliwy sposób na zniechęcenie graczy.
CDPR nie powtarzajcie tego po raz trzeci na święta.
Co kto lubi ja wolę takie uporządkowane RNG niż grindowanie 100 wygranych przepraszam ale ja mam też normalne życie.
 
zauważyłem, że zwykle z pierwszych paczek po dziennym resecie wylatują mi wartościowsze rzeczy, a potem przez resztę dnia to już leci "sam szajs".
To faktycznie ma miejsce. Przez dwa dni (sobota, niedziela) otworzyłem ponad 40 pakietów i nie uzyskałem tam ostatniego rewersu. Natomiast wczoraj (poniedziałek), ostatniego dnia wydarzenia upragnioną nagrodę dostałem już w pierwszym pakiecie.
 

Lexor

Forum veteran
Co kto lubi ja wolę takie uporządkowane RNG niż grindowanie 100 wygranych przepraszam ale ja mam też normalne życie.
Z tego co ludzie piszą na reddicie, niektórzy z nich pootwierali po prawie 100 skrzyń i wciąż nie mają pełnej kolekcji. :/
 
Top Bottom