Forumowy RPG

+
Jesli mnie pamiec nie myli to w poprzedniej sesji było coś takiego, że wybrańcy dostawali PMy od Night'a, że coś widzą co innym umknęło... Tak chyba było kiedyś z Yellowem (kusza pod biurkiem u kupca )staszeek -> czyżbyś sie na prawde zakochałał w Dorarze? Uważaj, bo Ci puszcze oko EDIT: to zabrzmiało jak groźba
 
Wiesz... Myśle, że nie będe Dorary zabierał kochoającemu jąprzecież Norarowi :p Powiesiłby się chyba biedaczek :D :D :D
 
Sorry za brak prowadzenia, połączenie internetowe mi padło, muszę się łączyć przez modem... W takich sytuacjach proszę nie pisać zbyt wiele postów - wystarczy, że raz się powie, co się robi...
 
Nightmare said:
Sorry za brak prowadzenia, połączenie internetowe mi padło, muszę się łączyć przez modem... W takich sytuacjach proszę nie pisać zbyt wiele postów - wystarczy, że raz się powie, co się robi...
A długo będzie trwał ten stan?
 
A to już się trzeba Netii zapytać... Dzwoniłem do nich, i powiedzieli, że to przejściowe i szybko naprawią... Tja...
 
Hmm...a nie mieliscie pisac, ze chcecie cos zrobic? Staszeek? Jakos nie sadze, zeby elfka tak latwo sie zgodzila na rzucanie nia
 
Nie chce mi się pisać do wszystkich oddzielnych PW, więc zrobię to tutaj.A mianowicie: dziwię się, że jeszcze żyję.
 
No jakoś tak nie przytomna jestem Chłopaki jest taka sytuacja, że jadę do Zakopca i przez weekend Night będzie prowadził moją postać więc możecie mnie ocucić albo trzymać nieprzytomną aż do niedzieli wieczora tylko grzecznie mi tam! 3majcie się połamania mieczy
 
Do tej pory to by sie te sztylety spokojnie ostudzily . Moje ogolne wrazenie jest takie, ze staszeek masz problemy z pisaniem tak aby to wygladalo naturalnie. Odnosze wrazenie, ze starasz sie pokazac swoja postac jako najlepsza, bez wad itp. Przez to stajesz sie mniej wiarygodny...
 
Rioo said:
Jesli mnie pamiec nie myli to w poprzedniej sesji było coś takiego, że wybrańcy dostawali PMy od Night'a, że coś widzą co innym umknęło... Tak chyba było kiedyś z Yellowem (kusza pod biurkiem u kupca )
Ja PM??? chyba żartujesz nie wierzysz, że bym się domyślił?
 
Yellow said:
Ja PM??? chyba żartujesz nie wierzysz, że bym się domyślił?
nic nie mówiłem (ale kusze trzeba zauważyć a nie domyślać sie jej istnienia )Wszyscy -> sorka za edit w sesji, ale musialem/musiałam dodać, że Velcadhia jest nieprzytomna, niespodziewałem/-łam sie, że trafie
 
Chyba powinniśmy przestać pisać...teraz to trzeba czekać na Nighta...i nie mówcie mi o opowiadaniu historii postaci, bo chyba nie będziecie sobie gadać, jak was żrą wilki
 
Draghmar said:
Do tej pory to by sie te sztylety spokojnie ostudzily .
Do tego czasu z pewnością :) Ale w opisie moja postać ma już kilkuletni staż w fachu, więc co jak co trzeba się trochę popisać ;) Zresztą nie można edytować swojego posta :p
 
Lord Koniu said:
Cos czesto te "stopy" beda na sesji, jezeli mozna pisac tylko dwa posty po poscie Nighta
Ale dzieki temu przynajmniej sie chaos nie porobi staszeek-> Chodzilo mi raczej o to, ze gdy opisujesz jakies ruchy, ktore wykonujesz to nie powinienes pisac o nich tak jakbys chcial, zeby one wygladaly (czyli najlepiej), a tak jak to jest naturalnie. Rozumiem, ze mozna byc specjalsta w danej dziezdzienie, ale nie we wszystkim.
 
I tak przez pewien czas na forum było jednocześnie kilku graczy, a nawet MG. Więc dzisiejszy dzień (i to w jego połowie) możemy uznać za udany .
 
Lord Koniu said:
Cos czesto te "stopy" beda na sesji, jezeli mozna pisac tylko dwa posty po poscie Nighta
Nie masz wyjścia. Czas się przyzwyczaić.Trzeba po prostu mieć cierpliwość. Myślisz, że na próbnej to graliśmy non-stop?
 
Top Bottom