Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
To takie dziwne, jeśli mamy na myśli dialogi?
W sensie, takim szokiem to napawa, że Polak mógłby napisać dialogi po angielsku?
Może i po chińsku. Ale nigdy nie zamieści tam tyłu niuansów i smaczków co native speaker.
 
Widzę, że Rockstar rozbił RDR na tryb single player i online, zupełnie jak Cyberpunk.

Ogólnie dobre takie rozwiązanie, bo można rozwijać tryb multiplayer bez zmuszania graczy SP do ciągłej aktualizacji gry. Poza tym jest czas, żeby dopieścić oba tryby.
 
Jeśli Online wyceniają na 20$, a cała gra kosztowała 60$, to ja poproszę samego singla za 40$.
fetchimage.png
 
@kuba_21
Wiadomo, że w drugą stronę to nie zadziała, przecież panu Zelnickowi taki pomysł przez głowę nie przejdzie, a na taki Online jakiś nowy narybek zawsze się skusi. Złote sztabki i karty Shark czekają.
 
Jak to jest z premierą w końcu wszyscy mogą uruchomić o tej samej godzinie na całym świecie czy będzie tak że np australia jako pierwsza uruchomi grę itd?
 
Jak to jest z premierą w końcu wszyscy mogą uruchomić o tej samej godzinie na całym świecie czy będzie tak że np australia jako pierwsza uruchomi grę itd?
Wszyscy o tej samej godzinie, jeśli dobrze pamiętam to Wiedźmin 3 dostał premierowego patcha o północy polskiego czasu. Z CP2077 będzie pewnie podobnie.

Liczę na odpowiednio wczesny preload. 3 dni przed premierą to minimum.
W3 można było pobrać na tydzień przed premierą, więc raczej tragedii nie będzie. Jeśli od tamtego czasu ich podejście się nie zmieniło to za tydzień pre-load będzie dostępny.
 
Jak w Polsce będzie 0:00, to w Australii będzie 13:00, jak mieszkam z kangurami ;), to prawdopodobnie o tej godz. będziesz mógł grać. Tak przynajmniej działa z grami od Ubisoftu.
 
Wydaje mi się że jeśli gra zostanie odblokowana minutę po północy to będzie to godzina w USA natomiast reszta świata się do tego dostosuje. Mowa oczywiście o wersji PC i cyfrowych kopiach na konsolach. Fizyczne wydania konsolowe odpalisz kiedy tylko dostaniesz płytki, bo tam nie ma żadnych zabezpieczeń więc pewnie niektórzy będą już grali dzień wcześniej.
 
Wydaje mi się że jeśli gra zostanie odblokowana minutę po północy to będzie to godzina w USA natomiast reszta świata się do tego dostosuje. Mowa oczywiście o wersji PC i cyfrowych kopiach na konsolach.

Ubisoft z najnowszym Assassynem zrobił tak, że Europa, Ameryka i Australia mogły grać minutę po (swojej) północy. Było to dostosowane do kontynentów. Więc może Redzi zrobią to samo. Fajnie by było.
 
Steam chyba pokazuje, że gra rusza o 0:01 naszego czasu

Edit. Tak jestem pewien, bo jest około 13 dni. Od dzisiaj 13 dni to 9.12., a około, czyli niecały dzień, czyli o 0:01 u nas :)
 
Last edited:
Top Bottom