Forumowy RPG

+
Nightmare said:
Gratuluję wszystkim, którzy się dostali i dziękuję Yarpen;owi za przyjęcie mnie do drużyny.
Cóż... dostałem tylko 5 zgłoszeń
Ketsab Ven said:
Yarpen na kiedy planujesz start sesji? Tzn. na którą godzinę?
mała zmiana planów - nie piątek tylko poniedziałek, zaś wyjeżdżam. Myślę że jakkoś po południu, jak wrócę ze szkoły.
 
W największej karczmie w Kovirze niedaleko wykwintnego buredlu o swojskiej nazwie ”pod obłudną ladacznicą”, siedział krasnolud. Ludzie nie przepadają za innymi rasami, jednak widać mało, kto ma ochotę na walkę z uzbrojonym po zęby krasnoludem. W karczmie siedziało już sporo ludzi, bard cicho pobrzękiwał na lutni melodię jednej z ballad mistrza lutni Jaskra. Niedawno słońce zakończyło swój odwieczny bieg po nieboskłonie i jak mówią najmądrzejsi z mądrych mędrców powstanie jutro, aby znowu świecić i ustąpić miejsca księżycowi oraz gwiazdom. Ech trudny jest żywot słońca pomyślał sobie odziany w najlepszą zbroję z mithrylu krasnolud. Poplamiona piwem oraz tłuszczem broda była pomimo kilku plam bardzo zadbana. Widać, że krasnolud wypił, co najmniej pięć skrzynek piwa. Przy pasie swobodnie wisiała prawdziwa miłość każdego krasnoluda. Bezcenna broń, za którą wiele istot żywych oddałoby ostatni grosz… Oblicze Honoru – jest jednym z najbardziej pożądanych toporów na świecie. Stworzył go, Dougan Redhammer mistrz kowadła, najlepszy płatnerz, jaki żył wśród krasnoludów. Mimo iż zginął przed kilkoma wiekami to legenda przetrwała. Wiele z jego wyrobów zniszczył czas, wiele zaginęło, jednak część z nich można nadal znaleźć w najlepiej strzeżonych miejscach na całym świecie, krasnoludzkich skarbcach oraz rzadko ruinach zamków lub jeszcze rzadziej w zapomnianych lochach. Bardzo nieliczne wytwory Dougana można kupić za zawrotną cenę na rynku. Jednak ten topór jest wyjątkowy, Dougan tworząc go wlał w niego cząstkę siebie. Dwa potężne ostrza wypolerowane jak lustra osadzone na długim szpikulcu – trzonku tworzyły zaprawdę piękny widok. Całości dopełnia piękny napis Runiczny: Est Sularis Oth Mithas. Każdy wie że Norar zniknął ale nikt nie wie co się z nim tak naprawe działo.... Cierpliwie proszę czekać na dalszą część
 
Yarpen Zirgin said:
mała zmiana planów - nie piątek tylko poniedziałek, zaś wyjeżdżam. Myślę że jakkoś po południu, jak wrócę ze szkoły.
Oki, dajmy na to, ze mi pasuje (Bede pisal tylko wieczorami - szkola )Okolo ile potrwa Twoja sesja ?
 
Nightmare said:
Robi się ciekawie! Choć myślę, że mojej pierwszej forumowej sesji nie pobijesz .
Nie gralem w Twoja pierwsza, wiec wierze na slowo ze byla najlepsza Chociaz czytalem poczatek i musze przyznac, ze byla lepsza od pierwszej sesji z kampianii ... Zobaczymy jaka bedzie Yarpena
 
ja napisałem że może moja byc długa, bo po prostu tak to wygląda z teoretycznego punktu widzenia. Sesja w wersji "strzałkowej" , "przyczynowo-skutkowej" zajmuje 4 strony A4. I była by długa na normalnej sesji. a jak będzie na forum , tego nie wiem.
 
nie przesadzaj, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu... doświadczenia w prowadzeniu nie mam wielkiego, ot -kilka sesji.
 
Yarpen --> czy w Twojej sesji beda jakies nawiazania do sesji Nighta ? Bo nie wiem jak jest rozwiazana moja smierc W jakim czasie bedzie sie dziala ?
 
Kurcze no przecież ty nie umarłeś popłynołeś sobie i trafiłeś w portal między wymiarowy i wpadłeś do jakiegoś miejsca gdzie czczą Drowy jak Bogów A tak na serio to uważam że nie zginąłeś, miałeś szansę przeżyć, gdybyś tylko utrzymywał się nad wodą albo złapał jakiejś deski to byś przeżył. A pozatym szybki nurt wody zawsze musi zmaleć, no chyba że płynąłeś prosto na wodospad....
 
No to zaczynamy grać... A propo sam chciałbym spróbować sil jako MG... gra będzie się toczyć w wieloświecie, oferuje ciekawe wycieczki do Geheny i Pandemonium oraz luksusowy chotel w Sigil Jeśli się zgodzicie na moją grę to chciałbym przeprowadzić sesję na samym końcu...
 
Postacie z jakich swiatów preferujesz? Roboty mogą być? Powiedzmy taki terminator? To ma być takie uniwersum dla wszystkich światów fantasy, czy fantasy + cusik jeszcze
 
Rioo preferuje raczej miłe demony, będzie to Planescape Torment, ale że Sigil jest jednym wielkim portalem to możesz być nawet Alicją z krainy czarów, choć wolę jakieś takie postacie bardziej zblizone do Tormenta...
 
moze w takiej sytuacji, gdzie akcja nie jest kwestią życia i smierci będę przyjmował że jeśli jeden gdzieś pójdzie to reszta uda sie za nim, bo chyba pod tablicą stac nie będziecie?
 
Top Bottom