Forumowy RPG

+
Skoro niema statystyk to ja ma wyglądać karta ??????????? ? ? ? ? ? ??? gra będzie się działa w świecie z książki sługa boży ??? i do kogo mam wysłać kartę ?
 
Będzie się działa w swiecie piekary czyli tak na podstawie tej ksiązkikarte wysyłaj Korganowi(w sumie nie kartę ale opis swojej postac na poprzednich stronach Korgan wszystko wyłumaczył
 
Ja tam bym był bardziej pewny gdyby pieczę nad sesją objął Yarpen... a czemu? Bo zrobił by przynajmniej jakąś porządną sesję w świecie wiedźmina, a nie tam taki Korgan, pewnie więcej seksu tam będzie niż walki
 
Nie znasz sie Tiborze :pKorgan na MG !! W swiecie Piekary ofk ;) :p Co nie znaczy, ze sesja Yarpa bylaby zla Zawsze mozna bedzie zrobic kolejna
 
Tiborowi tylko krwawe orgie i dziki seks w głowie Kurde europejczycy sa dziwni, wstydza sie mowic o wlasnym ciele i erotyzmie. Np. w Japonni seks/nagośc jest czym bardziej naturalnym, wkoncu cialo to cialo Tibor odrazu zakladasz ze moja sesja bedzie zla i do d* jak nie chcesz to nie graj. Jak czegos nie sprobojesz to nie wiesz jak to smakuje Mam juz 2/3 postacie, nie wiem co z Pluto czy poprawi ja czy nie (nie ze postac jest zla, jednak czegos w niej brakuje... )Wysylajcie jak najszybciej, mysle ze nie dam rady poprowadzic wiecej niz 5 postaci. Jak dla mnie za duzy chaos sie wtedy robi.
 
Korgan --> mam nadzieje, ze mam zajete miejsce Postac Ci przesle w "najblizszym" czasie. Grac moge, tak jak juz mowilem, od 13 stycznia.Pozdrawiam
 
Tibor said:
Ja tam bym był bardziej pewny gdyby pieczę nad sesją objął Yarpen... a czemu? Bo zrobił by przynajmniej jakąś porządną sesję w świecie wiedźmina, a nie tam taki Korgan, pewnie więcej seksu tam będzie niż walki
nie mam czasu. Pozatym była już jakaś moja i z powodu jego braku właśnie nie dokończyliśmy.
 
Ja też wyślę... ale ja mam cholerne szczęście, bo za każdym razem, gdy wysyłam moja postać to ta sesja się nie odbywa
 
ja już moja porpawiłem...tylko nie wiem czego Korganowi brkowało ale postarałem się co nieco dodać...Korgan - jakby co to napisz jeszcze czego brakuje
 
Hmm ja w najbliższych dniach też wyśle, bo zacząłem już robić postać. A jak się sprężę to może i za 15min ją wyśle...
 
Marcin-> Nie wiem po co mi przysyłałeś swoją postać. Zaznaczę to publicznie nie ja jestem Mistrzem Gry... ślijcie je do Korgana
 
Top Bottom