Forumowy RPG

+
Yarpen w tej chwili pozostaje już tylko batalia wkarczmie. Muszę poczekac na Lorda, bez niego nie da sie popchac sesji dalej.Myślę że podczas feri sesja się rozkręci Teraz jest czas ostatnich poprawek i ostrej nauki.
 
Korgan said:
Yarpen w tej chwili pozostaje już tylko batalia wkarczmie. Muszę poczekac na Lorda, bez niego nie da sie popchac sesji dalej.Myślę że podczas feri sesja się rozkręci Teraz jest czas ostatnich poprawek i ostrej nauki.
Jaka batalia? Jeszcze tam nie doszedłem...
 
Opowiem wam pewną historyjkę! Kilku typkow wbiło się do karczmy, wybili prawie wszystkich pijokow pijacych piwo i wino marki vino a potem stali na srodku gadajac i sie cieszac az nadbiegli znudzeni strarznicy i ich zabili. Koniec historyjki...
 
Korgan ale mam nadzieje ze nie masz zamiaru nas usmiercic jeszce nie uzyłem swojego elite skila a w tym burdelu to cholere wie co przybiegnie
 
hmmm Korgan moze darujemy se podroz przez miasto i przeniesemy się od razu do Pani X(no chyba ze planujesz nam cos ciekawego )
 
Mam nadzieję, że nic niedobrego mnie nie spotka w tym mieście...bo jeśli tak to inaczej sobie z Korganem pogadam
 
Gracze są nieobliczalni. Aha - ja jak będe prowadził to nie będe tolerował ani błędów (razących) ortograficznaych, ALE PRZEDE WSZYSTKIM INTERPUNKCYJNYCH, bo tego się nie da czytać. Mamy jeszcze sporo czasu ale ostrzegam.
 
Yarpen Zirgin said:
Gracze są nieobliczalni. Aha - ja jak będe prowadził to nie będe tolerował ani błędów (razących) ortograficznaych, ALE PRZEDE WSZYSTKIM INTERPUNKCYJNYCH, bo tego się nie da czytać. Mamy jeszcze sporo czasu ale ostrzegam.
A bedziesz prowadzil ?
 
Top Bottom