Forumowy RPG

+
tak ją nazwałem w opisie swojej postaci z dopiskiem (cholera wie dlaczego )i tak zostało mi to nie przeszkadza ale jak bardzo chcesz mozemy ją jakos nazwac
 
tylko bedzie problem dla czytających tą sesję bo najpierw Pani X a teraz jakas Rosmarybędzie to trzeba jakos ładnie pokazac np przy jakiejs powarznej rozmowie albo edytowac wszystkie posty EDIT-------------->albo poprostu zapytaj ja o to i zdaj się na inwencję Korgana
 
Tibor Twoja postac nie dożyje końca sesji... Pani X nazywa się Pani X a nie Kunegunda, bo gdyby była jakąś Genowefą to nie byłaby Panią X! A jak się nazywa PANI X to nazywa się tak a nie inaczej! A pozatym to imię nadał jej Michalun! Więc nie narzekaj tylko graj! Na dzisiaj chyba koniec... Edit: Witaj Night!
 
Night wrócił....ludzie widzicie to co ja? Wróciłem ja...Artu...teraz Night. Kto będzie następny Ja chętnie Night na twoją sesje się pisze (mam nadzieje że mnie przyjmiesz po znajomości i u Yarpena też chętnie zagram (też licze na znajomości )Witaj Nightmare
 
Dzięki Mroku :). Wszelkie zasługi jednak dla Yarpena.Sesję poprowadzę, kiedy będziecie mieli ochotę, jednak najwcześniej za jakiś tydzień, dwa. Rozwaliłem sobie rękę, a jedną się bardzo niewygodnie pisze.
 
Heyah Night.Też z tobą chętnie zagram, ale na znajomości nie liczę, bo mnie nie znasz. P.S.Powiedz kiedy, bo mi się ferie 10 lutego zaczynają.
 
Ehm... Rivis... Wiesz ehm... no ten tego... jakby to ładnie powiedziec... Nie piszę się takich postów w temacie sesji. Jak chcesz grac to zamiesc tutaj info. A sesja nie odbywa się w świecie Młotka, tylko Jacka Piekary. Ale wiesz fajnie jak ktoś chce się dołanczac do sesji, tylko juz nie ma miejsc. Ja naprawdę mam dużo do roboty i nie mam czasu na prowadzenie sesji dla wiekszej liczby osob...edit: mam małą prośbę z ruszeniem sesji poczekajmy tak do wieczorka, niedługo zamieszcze kolejny opis (coś ala zadania Lorda) i wtedy sesja ruszy.
 
Nightmare said:
Dzięki Mroku :). Wszelkie zasługi jednak dla Yarpena.Sesję poprowadzę, kiedy będziecie mieli ochotę, jednak najwcześniej za jakiś tydzień, dwa. Rozwaliłem sobie rękę, a jedną się bardzo niewygodnie pisze.
Polecalbym jakos po skonczeniu sesji Korgana
 
Wyslalem wlasnie pw do moda Edit (odnoscie posta forumowicza Rivis w temacie z sesja) Heh, Rivis, myslisz ze to mnie rusza ? Wlasnie dales swiadectwo o sobie. I watpie zeby Cie ktos wzial do jakiejkolwiek sesji na tym forum. I jezeli dla Ciebie danie dobrej rady "poczytaj temat forumowy RPG" jest ocenianiem ludzi po ilosci postow to wiesz ...Gwoli scislosci, przeczytaj tez regulamin sesji. Jest w pierwszym poscie w tymze topiku.
 
Więc tak 1. Te posty zostaną usnięte przez moderatorów2. Zgodnie z regulaminem możemy zrobić głosowanie czy w przyszłości ów człowieczke mega n00b zostanie dopuszczony do kolejnych gier.Ja jestem na nie... no chyba że by przeprosił to może bym zmienił zdanie...MOŻE
 
Top Bottom