Forumowy RPG

+
Tib--->a no w meksyku jestem bo mi starzy zalatwili wymiane...trollu--> lat ukoncze 17 w maju, a moja szkola niema z tym nic wspolnegoarczi---> tez racja ze sobie mogl policzyc Tib---> moze ci cos to da jak ci dam slowo klucz, ktore mozesz uzyc w rozszyfrowaniu pytania kture sam zadales "Rotary", wiecej wam powiedziec niemoge z sesja jutro niewiem jak bedzie bo dzisiaj zmienie moje lokum i niewiem czy tam gdzie sie udaje jest komputer z internetem, jesli nie to bede mogl prowadzic sesje tylko w dni szkolne.... sorki ze tak wyszlo ale nie moja wina
 
chyba tak trollu..... jestem juz wlasnie w moim nowym domku.......no to wyglada to tak.... wrocilem do swojej pierwszej rodzinki....komp jest dzieki bogu..... ale u mojego opiekuna w biurze......moge korzystac tak gdzies o tych godzinach wieczernych (waszych) i tak tez 3 godzinki wczesnij... czyli tak 19-20 az do 1-3 w nocy.... ale w dni szkolne moge tak od 15 do 18-20....bo jestem na uniwerku to niemusze wchodzic na zajecia........sorki ze taki troche mam glupi terminarz no ale ja tego nieustalam....za kilka dni/tygodni moze znowu zmienie lokum wiec sie terminaz powinien poprawi.....jezcze raz przepraszam ze tak wyszlo, lecz wieccie ze wasz mis sie stara jak moze zeby swoj terminarzyk jakosc poskladac i wam godzinami dogodzic...
 
Hmmmm......hmmmmmmmmmmmm...........................hm...To jak z tą sesją? Będzie, czy nie będzie (oto jest pytanie )? Jak tak to koło której?
 
Sorki chlopaki ale wydaje mi sie ze dopiero w poniedzialek jak wroce do szkoly........mam troche problemow TUTAJ.....ahhh....jezcze raz sorki.....
 
NIE SZKODZI JA MAM/mialem PROBLEMY Z KOMPEM atak wirusów przy okazjii to NIE radzę wchodzić na stronę gothic.e.pl czy jakoś tak bo potem beziecie mieli problemy z wirusami , mam nadzieję że mi kompa szlag nie trafi bo chyba mi jeszcze 2 wirusy zostały
 
Ja tylko przypomne ze w regulaminie sesji jest pkt odnosnie przeklinania, a jak juz musicie to to "gwiazdkujcie"
 
Lord Koniu said:
Ja tylko przypomne ze w regulaminie sesji jest pkt odnosnie przeklinania, a jak juz musicie to to "gwiazdkujcie"
Naprawdę w trakcie sesji nie można przeklinać? Myślałem, że to tylko obowiązuje na forum. Ale wyrazu "skurwysyństwo" chyba można użyć?
 
Tibor said:
Lord Koniu said:
Ja tylko przypomne ze w regulaminie sesji jest pkt odnosnie przeklinania, a jak juz musicie to to "gwiazdkujcie"
Naprawdę w trakcie sesji nie można przeklinać? Myślałem, że to tylko obowiązuje na forum. Ale wyrazu "skurwysyństwo" chyba można użyć?
Heh, ostatnio przeczytalem ponownie regulamin sesji i tez sie dziwilem ze tam to bylo No ale coz, regulamin to regulamin
 
Dla mnie to tym bardziej dziwne, że w trakcie obecnej sesji zapoznałem się chyba ze wszystki polskimi wulgaryzmami. Więc, albo trzeba to zacząć respektować, albo zarzucić ten punkt regulaminu w sesji. Przecież gdyby tak ocenzurować Achaję, to połowy książki by nie było
 
Ja mysle, zeby sie trzymac pierwotnego regulaminu i przeklenstwa po prostu "gwiazdkowac" Co Wy na to ?
 
Moim zdaniem, wiele w tej kwestii zależy od samego mistrza gry i od tego czy będzie egzekwował ten punk regulaminu. Jeśli zaś idzie o moją opinię, jest mi obojętne. Mogą być wulgaryzmy w granicach rozsądku, ale jeśli nie będzie to płakał nie będę.
 
Na szczęście moja postać klnie w marynarskim żargonie, a większość słów których używa nie jest wulgarna w codziennym tego słowa znaczeniu.
 
WROCILEM!!! na poczatku wszystkim na forum zycze WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH.... zmienilem swoje miejsce zamieszkania i niestety nie mam kompa, ale!...bo zawsze jest jakies ale.... wrocilem takgze do szkoly. Co to ma zwiazek z nasza sesja?¿?¿ a no ma to ze przez caly czas gdy jestem w szkole moge kozystac z kompa.... czyli moge prowadzic sesje tak jakos od 15 do 20 lub do 22....wiec jak chcecie to mozemy miec sesje kazdego szkolnego dnia o tych godzinach.... to teraz wasz prosze moje "pionki" o napisanie mi o ktorej chcecie sesja..ja jutro jak tylko wejde do szkoly, z samego rana!! (mojego), tak gdzies o tej 15 to juz moge wam sesyjke zrobic, THE CHOISE IS YOURS!!!Tib---> pamietasz jak mnie pytalas co ja "tu" robie???? ciekaw jestem czy juz to rozszyfrowales czy raczej ci sie nie chcialo...
 
Top Bottom