Forumowy RPG

+
the_witcher.pl said:
Uprzejma prośba do Pistisa: Zdemoluj kolesia, który wwalił nam się do sesji.
nie wiem czy o takie zdemolowanie ci chodzilo ale tak to szybko wymyslilem bo czasu za duzo nie mialema co do tancow to lepiej zebyscie mieli bron, tyle wam pomoge, choc moj swiat dziala jak swiat wiedzmina, zawsze mozesz nie zdazyc na zabawe lub wyjsc za wczesnie ;)
 
kurcze cos mi sie spie..... i wyslalo mi ta odpowiec trzy razy..... sorki... jak cos to wykasuj to Dziadu ( a chcialem napisac Fallen, z przyzwyczajenia...... )
 
the_witcher.pl said:
Uprzejma prośba do Pistisa: Zdemoluj kolesia, który wwalił nam się do sesji.
nie wiem czy o takie zdemolowanie ci chodzilo ale tak to szybko wymyslilem bo czasu za duzo nie mialema co do tancow to lepiej zebyscie mieli bron, tyle wam pomoge, choc moj swiat dziala jak swiat wiedzmina, zawsze mozesz nie zdazyc na zabawe lub wyjsc za wczesnie ;)
 
jakis geniusz sie dopisal do mojej seji, Korgan jak ci sie podobalo moj sposub zmasakrowaniaintruza????chej chlopaki z mojej sesji sie obijaja nic nie pisza!!! obiboki!!!!
 
Pistis said:
jakis geniusz sie dopisal do mojej seji, Korgan jak ci sie podobalo moj sposub zmasakrowaniaintruza????chej chlopaki z mojej sesji sie obijaja nic nie pisza!!! obiboki!!!!
Nie sie obijają tylko siedziałem na zadupiu Władysławowem zwanym.(Czyt. nigdzie nie było kafejki internetowej)
 
no to piszcie bo ja sie wreszcie bo bardzo dlugiej przerwie dorwalem do kompa co prawda moje lacze jest bardzo niestabilne itp ale moge wejsc sobie kilka razy w tygodniua co jeszcze to za miesiac skonczy sie moja wymiana..11 miechow i wreszcie wroce do domu!!!Zagotujcie bigos!!! Wracam do Polski!!
 
naprawde??? znowu........ Wyglada na to ze nikt nie zna regul, lub nikt ich nie zauwazastanelo na tym ze czescie sie zablakana owieczka dopisze do sesji niz gracze no coz...do roboty...E: mam kaca i ciezko mi cos ciekawego wymyslic..... tym sie zajme puzniejCHLOPAKI CO SIE Z WAMI DZIEJE???? ni was widac ni slychac. sesja stoiwalne moze jutro jak bede mial czas jakiegos flash fowarda zeby jakos ozywic to towazystwohej i co sie stalo z sesja Korgana????
 
Top Bottom