Forumowy RPG

+
dołączyc raczej nie bardzo bo sesje są juz w zaawansowanym stadium a niech ktorys tylko dopisze się do sesji bez pozwolenia to bądzicie pewni ze wasze postacie zginą smiercią tragiczą w wielkiej bolesc
 
czemu niestety??? mi sie tam mistrzowanie calkiem podobaChej chlopaki za 19 dni wracam do polski i bede mial stale lacze wiec co dzien sesja!!
 
Niestety, bo poraz pierwszy będę mistrzem a żeby nim być musze chyba z dwa podręczniki przeczytać. Ale za to jak przeczytam to zrobię im takie sesje, że nie zapomną ich do końca życia
 
hehehe... ja tam bywałem mistrzem, a podreczniki dla MP (MG ) widziałem tylko z okładki u kumpli z klubu fantastyki
 
Nareszcie! Chwalcie Boga ludzie z mojej sejsji! Powraca PISTIS! Btw. Co sądzice o moim sposobie pozbycia się kolesia z kosą?PS. Pistis za 19 dni to ja będę nad możem... Ale spokojnie tak co drugi dzień będe na forum
 
Ja też bym sobie chętnie zagrał, bo dawno już nie było tytaj jakiejś sesji.A co do MG to najchętniej widziałbym w tej roli Koguta/Yarpena/Nightmare'a/Korgana... Tylko ciekawe czy ktoś z nich się zgodzi
 
Do tej pory było różnie: kilka razy Wiedźmin, kilka razy Forgotten Realms i chyba raz świat z opowiadań Jacka Piekary.
 
Juz mam doświadczenie z gry w Wiedźmina, także ten system najbardziej mi leży.. A Forgotten znam tylko z cRPG, lecz mam wiedze na temat potworów, ras i takie tam.
 
Szczerze? To system z Wiedzmina jest niezle porabany? :pAle w innego RPG'a nie mam szansy grac tak wiec pozostaje mi tylko on ;/.
 
Jest dobrze, Nightmare zgodził sie poprowadzić sesję, wpadnie na forum wieczorem i napisze co i jak
 
system właściwie nie ma znaczenia na forumowym RPG i tak wszystko zalezy od mistrza - mozna po prostu tak grac storytellingowo:)
 
Dziadu said:
system właściwie nie ma znaczenia na forumowym RPG i tak wszystko zalezy od mistrza - mozna po prostu tak grac storytellingowo:)
O, to gdyby było coś w tym stylu, to ja też się piszę.
 
Top Bottom