Forumowy RPG

+
Dostałem dwie postaci. Czekam na resztę, pamiętajcie, że macie czas do czwartku rano - no chyba, że ktoś wyjeżdża/jest bardzo zajęty czy coś w tym stylu, niech napisze, przełożę termin.
 
Night-> jak wyżej... coprawda tylko naniose moją postac do D&D, no ale ;) pare szczegółów do poprawy pojdzie acha.... może to byc paladyn? bo nie wiem czy bedzie Ci pasował do fabuły i swiata
 
Jak bardzo paladyn ? Rycerz zakonny z BARDZO czarno-białym stylem widzenia świata ("i nie pomogą krzyki ni płacze, i nikt nie zdoła wmówić nam, że białe jest białe a czarne jest czarne" ) - pasuje. Ale nie licz na to, że będzie jakieś czary zagrywał - no, znaki podstawowe (Aard, Igni powiedzmy) jescze dajmy na to przepuszczę, ale już leczących nie za bardzo (ale może się znać na ziołolecznictwie, tego nie mogę zabronić). Ale wtedy zrobi się z niego już bardziej "inkwizytor" (coś w stylu dajmy na to tego przywódcy straży kościelnej z "Wiecznego Ognia")... Decyzja należy do Ciebie.
 
Lord Koniu said:
Korgan nie ma czasu bo sie "uczy"
Ta jego nauka to się chyba tylko do picia sprowadza On ze wszystkim zalega ostatnio A ja postać swoją wyślę Ci jutro Night.
 
Ja też jeszcze nie wysłałem Huh, nawet nie napisałem Ale Night mówił, że aż tak bardzo się nie spieszy
 
W środę za niedostarczenie postaci będę mordował. Do tej pory co najwyżej mogę opieprzyć . A na serio - chciałbym zacząć już w środę i byłbym wdzięczny za dostarczenie postaci przez weekend.
 
Na PW nie piszę, bo i tak miałem tutaj dać.Potrzebuję jak najwięcej postaci, nawet kilka od jednej osoby. Te, co dostałem, są niezłe, ale wolałbym mieć jak najszerszy wybór.
 
Właśnie udało mi się odkryć, że mam listopad (spostrzegawczy jestem, nie?), a w związku z tym - stężenie olimpiad przekracza wszelki dopuszczalne granice. W związku z tym jestem zmuszony opóźnić sesję do piątku, wtedy dopiero zaczniemy. W czwartek podam listę graczy. Zainteresowanych za zmianę przepraszam.
 
Dobra... wysłałem Night-> myśle, że z 4 postaci już co wybierzesz szczególnie, że są maksymalnie zróżnicowane
 
Top Bottom