Rankingi związane z fikcyjnymi postaciami - opinie

+
Rankingi związane z fikcyjnymi postaciami - opinie

Portal UGO opublikował listę 99 najgorętszych fikcyjnych kobiet, wśród nich na 16 miejscu znalazła się dobrze nam znana Triss Merrigold. Osobiście cieszę się, że Triss "została zauważona" i zajęła miejsce w czołowej 20, ale interesuje mnie jakie macie zdanie o tego typy rankingach ?
 
Jak się nie ma co opublikować na stronie, to się wrzuca jakiś ranking lekko podtrollowany, co by komentarze były pikantne.

Lydia ze Skyrim przed Triss? Yeah right. Choć i tak nagrodyDICE w kategorii "best story" nie pobije - W2 nie otrzymał nawet nominacji.

No i sami, Państwo, widzicie.
 
Vojtasass said:
Lydia ze Skyrim przed Triss? Yeah right. Choć i tak nagrodyDICE w kategorii "best story" nie pobije - W2 nie otrzymał nawet nominacji.

No i sami, Państwo, widzicie.

Pełna zgoda. Kto to do cholery jest Lydia? Przecież w Skyrimie nie ma postaci, są jakieś automaty które rozmawiają z graczem.
 

Jimp

Forum veteran
Masos said:
Pełna zgoda. Kto to do cholery jest Lydia? Przecież w Skyrimie nie ma postaci, są jakieś automaty które rozmawiają z graczem.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=0yv4BFfWoro[/media]

Lydia to NPC służący do testowania nowych krzyków. Jednak nie rozumiem, jak głupi NPC z jakimiś trzema dialogami, może konkurować z super stworzoną postacią, która na dodatek uczestniczy w scenach erotycznych ?!
 
Mogę trzepnąć sucharem? Dziąki!

Najwyraźniej Triss dostała strzałom w kolano.

Następnym razem opowiem sucharka.
 
Hehehehe rozwalił mnie ten filmik dwa posty wyżej. Ranking to jakaś porażka, nie ma sensu o nim wspominać. Dobrze, że nikt nie podał do niego linku. Nie warto googlować ludzie.
 
Masos said:
Pełna zgoda. Kto to do cholery jest Lydia? Przecież w Skyrimie nie ma postaci, są jakieś automaty które rozmawiają z graczem.

no wiesz! niektórym podoba się piękna,zmysłowa kobieta a niektórym kukła na której można się wyżyć! :cool: a tak na serio to z tą Lydią to jakiś żart!
 
Mnie tylko ciekawi jakby powstał ranking
Najlepsze postacie w grach RPG
jak duża różnica była by w takim rankingu między
typami USA a Europy
pewno były by całkiem odmienne dwa rankingi wszyscy wiemy
jaki model bardziej preferują te rynki.
 
Zabawny ranking, księżniczka Leia ledwo 91 miejsce, a Chun Li dopiero 82 pozycja? Dobrze, że chociaż Miranda z ME2 wysoko;)
 
Top Bottom