Aktualizacja 8.0 — lista zmian

+

Guest 4410317

Guest
Problem w tym, że przed 12 można było wejść. :/
 

Guest 4410317

Guest
Można spróbować zamknąć gwinta, zamknąć aplikację gog i ponownie ją odpalić.
Teraz zadziałało, ale wcześniej próbowałam i z telefonu i GOG'a. Ani tutaj ani tutaj nie chciało się odpalić.
 
No cóż wszyscy się na serwery rzucili beczuchy otwierają ja się tam nie dziwię że gra odpalić się nie chce.
Play gwenta już pierwsze talie zalewają.
Swoją drogą szczęścia do legend życzę :)
 
Przed chwilą udało mi się wejść do gry. Jednak dalej nie ma Sklepa i możliwości kupna beczek z dodatku.
 

Hod74

Forum regular
Teraz znowu wszedłem i jest normalnie. Czas kupić 50 beczek i polować na Wija XD
I udało ci się trafić?
Ja niestety Wija musiałem dokupić ale za to od razu trafiłem w pierwszej beczce Rayle a potem pod rząd w Armghada i Zmutowanego Niedziwedza.
Jeszcze nie ułożyłem sobie talii pod Syndykat ale Wij jak na razie daje niezłego kopa . W 3 rundzie weszły mi dwa razy 3 Wije po 11 każdy . Ale te talie oparte na ściąganiu Wija i pompowaniu go to spore ryzyko. Jak grałem Skellige to dwukrotnie gościu ściągnął sobie w drugiej rundzie Wija a mi Niedżwiedzia i zrobił konsumpcje z pozycji lidera i stracił. Ogólnie Niedzwiedz jak na razie to niezła broń na KP pod Vysotte i Zielonych z przesuwaniem . W sumie to było zabawne jak rywal wystawiał karty i wszystkie martwe
No i nie wiem czy taka talia sie pojawiła ale prawie wszyscy Potworami grają pod Chimerę i trutnie .

Wydaje sie ,ze Nilfgaard dostał spote wzmocnienie choc jak na razie tylko raz grałem vs NG ..

Ogólnie przez najbliższe 2 tygodnie będzie ciekawie bo jak na razie rzadko kto gra starymi taliami i widać dużo kombinowania co do opcji wszelakich

No i ci co wróżyli odpływ fanów od Gwinta chyba nie mieli racji bo dziś praktycznie za każdym razem był komunikat o intensywnym ruchu
 
Otwarłem 100 beczek. Praktycznie miałem wszystkie epiki, ale z legendami to było gorzej. Dostałem Gezlasa, Archegryfa, Idra, Brehena, Rolanda, Gerda i Arnaghada, Coena i Ivara Złe Oko. A resztę musiałem stworzyć. Co jest i tak niezłym wynikiem.
 

Hod74

Forum regular
No nieżle nieżle. Ja otwarlem na razie 60 beczek i trafiłem , Idra ,Rayle, Dwa razy Trójkat dostałem ( za drugim razem w wersji premium choć to nie legenda)) , Arnaghada, Niedżwiedza, Gerda , 2 x Junoda ( ale to też nie legenda), Kryjówkę Salamandry i Idarrana
No i Kolgrima , Warrita, Keldara , Szczurołaka. Leo i Bergengara
Na razie utworzyłem sobie Wija
 

Lexor

Forum veteran
No i ci co wróżyli odpływ fanów od Gwinta chyba nie mieli racji bo dziś praktycznie za każdym razem był komunikat o intensywnym ruchu
To o czym piszesz nie świadczy o żadnej "poprawie" sytuacji z Gwintem, bo to normalne, że graczy w grze jest więcej po aktualizacji, a szczególnie jeśli jednocześnie wychodzi nowy dodatek (należy też do tego dorzucić ostatnie perturbacje jakie ma HS). Ponadto: jeśli normalnie by grało, przykładowo, 1000 osób i serwery byłyby zdegradowane do akurat takiej przepustowości, a potem nagle zleciałoby się 2x tyle graczy to czy dalej byś twierdził, że te 2000 osób to tłum? Bo dla serwerów właśnie tak będzie i będą pokazywały komunikaty przeciążeniowe.
 
Ja może napiszę o swoich wrażeniach. Nie dla tego, że moje zdanie jest istotne po prostu, ale uważam, że coś wyszło na prawdę dobrze. Chodzi o nowe mechaniki Nilfgardu bazujące na Warricie Wszechwidzącym. Jest pełno kart które można do decku dodać jak ci nowi brązowi wiedzmini za 6, stara Cantarela itd...i rozgrywka jest na prawdę ciekawa.

Nie zdążyłem pograć innymi deckami, ale puki co to nowy Nilfgard jest na prawdę powiedział bym skokiem jakościowym jesli chodzi o ciekawość rozgrywki.
 

Hod74

Forum regular
Assire odkrywa teraz wybraną kartę przed umieszczeniem jej w talii.
To chyba nie działa a przynajmniej ani razu nie zauważyłem by Assire pokazała kartę która przerzuca do talii . Fakt ,że większość razy to teraz Assire przerzuca z talii przeciwnika ale nieważne z której talii to i tak nie pokazuje

A co gorsza teraz każdorazowo jak ktoś ściąga kartę za pomocą Szepcącego Wzgórza czy Onejromancji Desantu Morskiego to widać tylko rewers i pojawia się nazwa karty zagranej
Cantarella może teraz zagrywać karty-Pułapki z talii przeciwnika.
Cantarellla zawsze mogła zagrywać karty Pułapki ale jak nie było widać co zagrywa tak nadal nie widać. Jedyna różnica jest taka ,że
1 - teraz sie system nie zawiesza tylko płynnie przerzuca kartę
2 - Kiedyś jak rywal Cantarellą zagrywał pułapkę to jako jedyny widziałem co zagrywa. Teraz nie widzę. Widać tylko rewers i muszę wejść do swojej talii by zobaczyc którą kartę mi rywal zagrał

Mi się jeszcze NG nie udało sciągnąć pułapki wiec nie wiem czy teraz choc ten co zagrywa Cantarelle to widzi Pułapke czy nadal tylko rewers

Ogólnie zamiast poprawić to poszło w drugą stronę. Za to jak wspomniałem Warrit widzi kartę którą przerzuca na wierzch talii a to chyba nie powinno mieć miejsca
 
A co gorsza teraz każdorazowo jak ktoś ściąga kartę za pomocą Szepcącego Wzgórza czy Onejromancji Desantu Morskiego to widać tylko rewers i pojawia się nazwa karty zagranej

Za to jak wspomniałem Warrit widzi kartę którą przerzuca na wierzch talii a to chyba nie powinno mieć miejsca
Tych kart wyciągających działających w ten sposób jest więcej przynajmniej u mnie.
Co do Warrita kij wie jak on ma poprawnie działać bywa że opisy czegoś nie dopowiadają nie mówią wprost itd. Karty robiące podmianki pokazują co podmieniają na co więc kto wie.
 
Królobójca
Na "Zabójca szkoły żmii"
Post automatically merged:

Ikony na kartach Księgi Nagród będą teraz zawsze wyświetlane poprawnie.

Wiecznie mrugające na złoto potwory to chyba nie jest poprawne wyświetlanie. Ale to akurat nie jest wcale ważne. (Nie. Klikanie w nie i odbębnianie na nowo "samouczka KN" nic nie daje.
 
Top Bottom