Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Stare konsole to największe ciastko, szczególnie, że ilość nowych konsol dostępnych na rynku jest znikoma.
 
Jak zwykle w takich wypadkach, powodem opóźnienia była chęć dopracowania gry, by gracze mogli się cieszyć pełnym doświadczeniem (zawsze mnie bawi ta kalka). Wszystko jest ok, tylko kilka błędów, których się należy pozbyć przed premierą, by produkt był taki, jak tego oczekują kupujący. Taki sam list, z takimi samym zapewnieniem, mógłby wyjść jeszcze raz. Chyba że to nie chęć dopracowania była powodem opóźnienia, bo jeszcze nie było czego dopracowywać.
 
Pytanie do moderatorow. Czy można stworzyć osobny wątek na zglaszanie problemow technicznycjh/bugow. Ulatwiloby to devsom naprawę tych błędów :)
 
My
Pytanie do moderatorow. Czy można stworzyć osobny wątek na zglaszanie problemow technicznycjh/bugow. Ulatwiloby to devsom naprawę tych błędów :)
Myślę, że to nie do końca by zdało egzamin bez kontekstu tych błędów.

Testerzy zewnętrzni i wewnętrzni to naprawdę pracowite bestie i mają do tego odpowiednie narzędzia, scenariusze testowe, systemy raportowania itp. potrzeba po prostu czasu.

Np. napisałbym, że jak wychodziłem z klubu to zniknęły mi spodnie... i ok, jest to bug. Ale trzeba by dopytywać jaki to był klub, kiedy się zdarzyło, jakie spodnie itp. i ktoś byłby zaangażowany tylko po to, żeby wyciągnąć potrzebne informacje, a na końcu okazałoby się,że u devów bug nie występuje, albo ktoś go w ogóle zmyślił.

Natomiast zapewne tester zaraportował by to mniej więcej tak:
"po wyjściu z klubu Mokra Roszpunka pomiędzy godzinami 2 a 3 znikają z postaci czerwone spodnie o ile ma zarost i niebieskie włosy i nie piła w klubie drinków (tylko przed wykonaniem zadania - Nowe struny do gitary Silverhanda"
 
Last edited:

Ponoć dużo bugów z kopii recenzenckich zostało już naprawionych, a niektóre z nich mogły na dodatek wynikać z faktu, że gra była strumieniowana. Ale to są słowa członka zespołu, także lepiej nadal być przygotowanym na najgorsze.
 
Pytanie do moderatorow. Czy można stworzyć osobny wątek na zglaszanie problemow technicznycjh/bugow. Ulatwiloby to devsom naprawę tych błędów :)
Myślę, że już niebawem będzie sporo nowych tematów odnośnie kwestii technicznych w grze, jak i samej rozgrywce ;)
 
1607533321768.png

Czy ja dobrze rozumiem słowa Marcina i nawet osoby, które kupiły wersję pudełkową na konsole muszą pobrać całość? Po co w takim razie płyty?
 
Wygląda to tak jakby na konsolach podmieniali chyba wszystkie pliki, które wgrywali na płyty przy ogłoszeniu statusu GOLD. To by się pokrywało ze słowami tego Reda z artykułu GOLa, gdzie mówi, że teraz na konsolach to całkiem inny build gry.
 
Z tego co się orientuję to nie ma płyt, w pudełku dostaniesz kod na gog.
Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Szczególnie słowa "kupiły wersję pudełkową NA KONSOLE", gdzie na konsolach potwierdzone są dwie płyty.
 
Ano, racja. Rzeczywiście dziwna sprawa.
W sumie nie taka dziwna skoro data premiery z 19 listopada została zmieniona praktycznie w ostatniej chwili na 10 grudnia, a płyty tłoczono już z wersją na premierę z 19 listopada więc build gry na płytach jest stosunkowo stary.

W międzyczasie doszła łatka (da0 patch- 43GB) a teraz Day1 patch więc praktycznie dane na płytach są tak stare że nic nam nie daje posiadanie fizycznego nośnika
 
Jesteśmy już w tym momencie, gdzie człowiek nie jest w stanie ogarnąć wszystkich recenzji i materiałów, a jak gra wystartuje nikt na nie nie będzie miał czasu. Jedynie chyba YongYea sobie obejrzę, bo to osoba godna zaufania.
 
Top Bottom