Wieczór Premierowy w Polsat Games!

+
Momentami jest ciekawie natomiast spodziewałem się innego tempa całości - ta forma jest niekiedy ospała czasem sztucznie przedłużana. Jednak sama długość tego wieczoru premierowego (4h) na to nie pozwala żeby fajerwerki w niebo strzekały co 5 min.
 
Last edited:
4 godziny to jednak trochę za dużo. Wolałbym max 2 wypełnione ciekawymi tematami. Dłuży się strasznie i nie wiem czy Agnieszka wytrzyma Krzysiowy cringe. ;)
 
4 godziny to jednak trochę za dużo. Wolałbym max 2 wypełnione ciekawymi tematami. Dłuży się strasznie i nie wiem czy Agnieszka wytrzyma Krzysiowy cringe. ;)

Słuchając tego z jednej strony czuje jakieś takie całkiem pozytywne emocje do tych ludzi, a z drugiej chętnie zrobiłbym mocny facepalm. Dziwnie tak jakoś... :D
Mimo wszystko, mimo dość częstego cringu i tak szacun, że zrobili tą transmisje i się postarali. Najciekawsze i tak są rozmowy z Redami i (mam nadzieje) z aktorami też będą ciekawe.
 
Mi najbardziej podoba się Nieuczesana, xD, ogólnie bardzo stusznie. Ibisz udaje, że fajnie się bawi, ale robi swoją robotę :). Wywiady Izaacka z influecenarami/streamerzy ? - face palm.
 
Ibisz strasznie cringe'owy, mam wrażenie że ta Agnieszka zaraz Go walnie na tej antenie :D
Ale rozmowa z Adamczykiem i Przybyłowiczem świetna, IMO najlepsza jak do tej pory.
Zgadzam się ,przynajmniej dla mnie rozmowy z kompozytorami zawsze były najciekawsze. Ibisz zalatuje trochę "cringem"(nie cierpię tego słowa) ,ale z drugiej strony przypomina mi prezenterów z materiałów promocyjnych gry - znaczy wczuwa się w rolę.
 
przynajmniej czas wlasnie jakos zlecial, bo juz mi sie nie chcialo w nic innego grac.
ogolnie, to rozmowy z tworcami, aktorami itp byly spoko. reszta to takie zapychacze czasu ;)

natomiast te lokowanie sprajta ze streamerami, to byl juz prawdziwy neo kicz xD
 
Top Bottom