Ulubione cytaty z Wiedźmina

+
Nie chce mi się szukać w książce, ale mniej więcej było to tak:Pół setki wymyślnych słów, gdy wystarczą dwa: śmierdzi gównem i kapustą!I jeszcze:A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.
 

Jimp

Forum veteran
Hmm fragment z bodajże "Krew Elfow" ( PISZE Z PAMIĘCI ! Więc może się nie zgadzać )(...) C-CIRI , L-LAMBERT
C-Haaa!L-Bardzo ładnie.Wiesz już ,w czym rzecz ? Dotarło do ciebie ?C-Nie jestem głupia !L-Jesteś dziewczyną .Dziewczyny rozumu nie mają .C-Ech,Lambert gdyby to Triss usłyszała !L-Gdyby babcia miał wąsy,toby została wojewodą.No,wystarczy .Zejdź Odpoczniemy .C-Nie jestem zmęczona !L-A ja jestem .Powiedziałem odpoczynek .Zejdź z grzebienia.C-Saltem ?L- A jakbyś chciała ? Jak kura z grzedy ? Jazda ,skacz ubezpieczam cię .C-Haaaa!L-ładnie. Jak na dziewczynę ,bardzo ładnie .Możesz już zdjąć opaskę z oczu .
Aż sobie zaznaczyłem ten fragment
 
Dokładnie nie pamiętam ale Zoltan pokazywał wiedźminowi swój miecz i powiedział że jego miecz ma wyryte Runiczne zaklęcia w krasnoludzkich runach a jaskier zapytał sie co oznaczają na co Zoltan rzekł "Na pohybel skurwysy**".
 
Z pamieci, to bylo cos w rodzaju: Geralt, to tak, jakbys stwierdzil, ze skorpion jest piekniejszy od pajaka, bo ma taki slodziutki ogonek...
 
0o potrójny post?-.-podobała mi sie wzmianka o tym że Dopper w postaci niziołka uspokaja sie na widok rudych włosów na żeńskim łonie;].
 
"Ej, panowie. Tak mądrze gadacie, że łeb kręgiem wiruje. Mądrze zaczynają, a zawżdy na dybach kończą"
 
DJPTERO-edytuj posty."Wiadomo przecie,że jak kto przy grobie gmera to go wąpierz ucapi i zji"
 
Top Bottom