Religie świata i inne

+
Ehhh...Forum gry Wiedzmin powiadacie?Kiedyś byłem zdania że nic złego nie ma w tematach Offtopic ale są pewne granice których przekroczyć nie wypada...Po pierwsze mamy juz jeden gówniany forumowy temat "Sens życia filozofia,wypieki,stolarstwo i inne",a po drugie krew mnie zaleje gdy bese tu widział błyskotliwe wypowiedzi dajmy na to Michaluna w stylu "Ja to bym wysadził sie w jakimś kraju Arabskim, ciekawe co by wtedy powiedzieli" To forum gry komputerowej i za wypaczenie uznaje obciązanie jego swobodnego w załozeniach klimatu jakimś przyciężkawym i pseudointelektualnym bełkotem na temat"Religii świata i innych(?!)"(Geno tobie też pragne przypomnieć że byłeś zajadłym przeciwnikiem biadolenia o kółkach gospodyń wiejskich czy religiach świata i oczywiście tych innych )
 
Nagi_Szopen said:
"Sens życia filozofia,wypieki,stolarstwo i inne"
dodałbum jeszcze chyba "szydełkowanie" popieram w całej rozciągłości, nie macie o czym gadać...milczcie, bo spłycacie poważne tematy na forum poświęconym GRZE KOMPUTEROWEJ!!!
 
Nagi_Szopen said:
(Geno tobie też pragne przypomnieć że byłeś zajadłym przeciwnikiem biadolenia o kółkach gospodyń wiejskich czy religiach świata i oczywiście tych innych )
Nie musisz mi przypominać pamięć mam dobrą ,niemniej jednak te tematy są , moje tupanie w tej kwestii nic nie dało - zresztą jak tupałęm to się strasznie Mas oburzył,że tupię i tupię a ostatnio tupiecie oboje....dziwne trochę - mogę udawać,że tego tematu nie ma ale jak coś widzę a mam zdanie to ciężko mi tego nie napisać - czy pseudo intelektualny bełkot? Być może na filozofii to byłem na zajęciach tylko po wpis więc niewiele mnie nauczyli a moze i moje spostrzeżenia są denne - w końcu obarczone brakiem obiektywności.... koniec końców z humanami nie mam nic wspólnego
 
jeszcze odnosnie fanatyzmu trzeba dodać, że katolicki fanatyzm może być tak samo niebezpieczny jak islamski. Bo z tego też niewielu zdaje sobie sprawę.
 
Nagi_Szopen said:
wypowiedzi dajmy na to Michaluna w stylu "Ja to bym wysadził sie w jakimś kraju Arabskim, ciekawe co by wtedy powiedzieli"
po pierwsze to nie napisałem "ja" tylko "ktos"a po drogie to wiedziałem ze się ten tekst do mnie przyczepi przeciez przeprosiłem i załuje za te słowa
 
Przecież o samym Bogu jeśli dobrze pamiętam rozmawialiśmy już w temacie "sens życia, polityka, gospodarka", więc jak dla mnie nieco niepotrzebne powielenie.
 
Tibor-> Taa... ale za wywody o Szatanie było kasowanie postów w dziale muzyki (mimo, że było tam mówione o wpływie satanizmu na muzyke metalową i o róznych stereotypach) Fanatyzm chrześcijański (np. te 3 miliony popierające o. drektora) jest bardzo groźny... być może nie wysadzają sie tacy ludzie w krajach arabskich, ale pewne osoby (znane szerzej jako moherowe berety ) już buntują sie przeciwko wolności wyznaniowej w Polsce... Potepiają nieraz publicznie wszystkie religie niechrześcijańskie, nie mówiąc już o tz. sektach (powiedz przy takich że należysz do np. Pierwszego Kościoła Lucyfera a praktycznie śmierć na miejscu Zaraz cie taki osobnik zaciągnie do księdza egzorcysty, żeby demony z ciebie wygonił Może jest to troche podkolorowane i nie odnosi się do wszystkich fanatyków religijnych, ale z pewnością nie jest dalekie od prawdy...) Także nie można powiedzieć, że tylko fanatyzm islamski jest grożny dla innych ludzi...
 
the_witcher.pl said:
A co tam jest w tej Irlandii?
Anglikanizm albo protestantym. Zresztą to bardziej się nadaje to poszukiwań na google lub do wykorzystania wikipedii
 
No cóż w Irlandii jest armia o nazwie Ira walcząca za pomocą głównie zamachów bombowych o wyzwolenie z pod władzy Wielkiej Brytanni północnej części swojej wyspy, a to między innymi z powodu, że większość irlandczyków jest katolikami i nie podoba się im to, że są rządzeni przez królową angielską, która jest sama głową państwa i Kościoła Anglikańskiego, a co za tym idzie jest protestantką nie uznającą zwieszchnictwa papierza.
 
Co masz na myśli Yarpenie? To, że Królowa angielska zaczyna uznawać zwieszchnictwo Papierza? Czy to, że w Irlandi zwiększa się odsetek protestantów?
 
Przekształciła sie chyba nawet w partie. A to dlatego, ze Irlandczykom płn żyje się coraz lepiej pod zwierzchnictwem UK.
 
Top Bottom