Filmy fantasy

+
Walu de Rive said:
Bracia i siostry! Chciałbym przypomnieć, ze za godzine Władca Pierścienii leci w TV. Oglądajcie
Wlasnie sie zastanaiam czy ja ogladac, czy rozszerzona na kompie A ta w TV to jest zwykla? Nie rozszerzona?
 
Eee, tam. Reklamy na TVN-ie sa niczym przy Polsacie. Co 15 minut reklama doprowadzała mnie do białej goraczki, gdy chciałem obejrzeć Mroczne Widmo. Ale przynajmniej wiem, ze w razie wpadki należy użyć Pomena (choć to już wiedziałem wcześniej, bo reklama ta leci zawsze przed Kubą Wojewódzkim )
 

Rioo

Forum veteran
Szczerze mówiąc pierwszy raz słysze o ENEMEFie Inicjatywa fajna, tylko szkoda, że o Poznaniu tak mało na razie wiadomo (gdzie/kiedy/co). Gdyby była rozszerzona trójka Władcy to bym sie nie wahał (tylko tej czesci nie widzialem rozszerzonej), a tak ...
 
Rioo said:
Szczerze mówiąc pierwszy raz słysze o ENEMEFie Inicjatywa fajna, tylko szkoda, że o Poznaniu tak mało na razie wiadomo (gdzie/kiedy/co). Gdyby była rozszerzona trójka Władcy to bym sie nie wahał (tylko tej czesci nie widzialem rozszerzonej), a tak ...
wyglada na to ze trzeba glosowac : http://www.enemef.pl/ . Na szczescie Wroclaw jest takim fajnym miastem ze czesto sa enemefy. Po Nocy Dreszczowcow byla Noc kina Skandynawskiego , ale nie moglam isc ....a tak chcialam posluchac szwedzkiego i przekonac sie ile z niego jeszcze mi w glowie zostalo
 
Ja mieszkam w takiej wiosce (miasto 40K ), ze u nas, to Władcę puścili dopiero miesiąc po premierze. Ale dosyć czesto jeżdże do Wrocka, bo mam stosunkowo niedaleko (100 km).
 
Ale czasem warto mieć takie "miasto" w okolicy, gdyż można sobie tam obejrzeć filmy, które się przegapiło...
 
Faile said:
Szkoda tylko ze trzecia czesc nie jest rozszerzona, bo tylko jej w tej wersji jeszcze nie widzialam .
Zapowiada się na to, że nie będzie nigdy w kinach trójki rozszerzonej - poczytaj opis Enemefa ;/
 
Nightmare said:
Ale czasem warto mieć takie "miasto" w okolicy, gdyż można sobie tam obejrzeć filmy, które się przegapiło...
Wiesz, ja tam nie za bardzo lubie oglądać filmy w naszym miejscowym kinie. Raz, ze obraz i dźwięk są fatalnej jakości. Dwa, że od długiego siedzenia na tych drewnianych fotelach tyłek boli niemiłosienie. Sprawdzone empirycznie na Powrocie Króla
 
Locutus [DiB said:
]
Draghmar said:
...zaden sedzia nie jest obiektywny...
Tylko współczuć...
Dlaczego niby? Sędzia może być obiektywny tylko w pewnym stopniu, oczywiście powinien być w maksymalnym jdnak jest tylko człowiekiem - jeśli to do Ciebie jeszcze nie dotarło to proszę, przejrzyja na oczy ale zmień prespektywe widzenia z dziecinno-różowo-optymistycznej na bardziej racjonalno-realną.Koniec OTP.S. Jeśli nie potrafisz chłodno oceniać filmów wyłącznie z perspektywy warsztatu a nie substancji fabularnej to trudno ale nie twierdź ,że każdy ocenia film/serial przez pryzmat porównania do prozy ASa.....
 
Znalazłem błąd w Władcy! Szok. Nie jest to nic wielkiego ale z jaką satysfakcją zdałem sobie sprawę. Przyjżyjcie się co się dzieje z mieczem Froda jak już ich te setki orków osaczyły. Zaraz przed pokazaniem się Barloga, zanim jeszcze orki spanikowały. Otóż miecz się nie jarzy błękitem jak w innych scenach, a powinien.
 
Yarpen Zirgin said:
Znalazłem błąd w Władcy! Szok.
kiedys bylam na pewnej stronce gdzie psychopaci wyszukiwali bledy we Wladcy i chyba bylo ich ponad sto - jakis przejezdzajacy samochod, przedmiot trzymany nie w tej rece itp. Musieli chyba ogladac film klatka po klatce
 
Yarpen Zirgin said:
Znalazłem błąd w Władcy!
LOL einsteinie! Wiesz co może ten mieczyk to se w gacie wsadził i cooo?Draghmar: Co to za tekst? Po co? Nie polecam pisania tego typu rzeczy na przyszlosc
 
Top Bottom